آسان ترین و بهترین روش برای Unwrap کردن؟؟؟

black-hat

Member
سلام:oops:
واقعا این پروسه ی آنرپ کردن مزخرفه!!!!!!!!:mad::cry::sad:
آسونترین و بهترین روش(پلاگین,نرم افزار جدا یا...) برای این کار چیه به نظرتون؟؟
میخواستم بدونم شما از چه روشی(پلاگین,نرم افزار جدا یا...) برای این کار استفاده میکنید ؟؟
و چند جا در مورد آنرپ کردن با uvlayout و زی براش و roadkill uv tool و xray unwrap خوندم اگه در مورد اینام اطلاعاتی دارید ممنون میشم که در اختیار متم بذارید:oops:

مرسی:rose::rose::rose::rose::oops::oops::oops::oops:

آخرین ویرایش:

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
شما بالاخره آسون ترین راه رو میخوای یا بهترین راه؟ اگر بهترین راه باشه که همون Unwrap UVW و یا استفاده از پلاگین Unwrella هستش. اما آسون ترین راه میتونه استفاده از مدیفایر UVW Map باشه.
سعی کن توی این زمینه ها حوصله به خرج بدی در غیر این صورت موفق نمیشی.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
با تشکر فراوون و با اجازه صاحب پاسخ Barnara

عزیز من هترین روش رو نرم افزار stand alone ـی که خودم باهاش کار میکنم رو پیشنهاد میکنم به نام headus UV layout که هم سبکه هم را دسته. حالا تو میتونی با تحقیق بین گزینه هایی که دوستان اینجا میگن یکی رو انتخاب کنی.

black-hat

Member
شما بالاخره آسون ترین راه رو میخوای یا بهترین راه؟ اگر بهترین راه باشه که همون Unwrap UVW و یا استفاده از پلاگین Unwrella هستش. اما آسون ترین راه میتونه استفاده از مدیفایر UVW Map باشه.
سعی کن توی این زمینه ها حوصله به خرج بدی در غیر این صورت موفق نمیشی.
مرسی

عزیز من هترین روش رو نرم افزار stand alone ـی که خودم باهاش کار میکنم رو پیشنهاد میکنم به نام headus UV layout که هم سبکه هم را دسته. حالا تو میتونی با تحقیق بین گزینه هایی که دوستان اینجا میگن یکی رو انتخاب کنی.
دستت درد نکنه bubo3d :oops::rose:
خوشبختانه یه آموزش خوبم تو همین مجیدآنلاین یکی از بچهای گل گذاشته
خیلی هم خوب

سلام

ببخشید دخالت میکنم اما فکر کنم اینجا آموزش خوبی گذاشته:

http://www.chameleon-drg.com/unwrapp...�جرای-آن
دمت گرم :rose:

سایت traptcg هم یک اموزشی برای انرپ wolvorine همون x-men خودمون داره که آموزش خوبیه
دستت درد نکنه مادمستر عزیز:oops::oops:
بیشتر قصدم تحقیق در مورد بهترین راه آنرپ کردنه

جدیدترین ارسال ها

بالا