بی بی کد آزادی

مهدی خدابخش هستم.مدرس نرم افزار 3Dsmax -vray در قالب معماری و چند سالی هست در گروه آموزشی مهندس تقی زاده با ایشون همکاری می کنم.این دو کارو به پیشنهاد مهندس میزارم امیدوارم نظر شما رو جلب کنه.
آزادی
azadi.jpg

تاتر شهر
teatre-shahr.jpg

HR3D

کاربر فعال
با سلام ، خوش آمدید ، بسیار زیبا و خوب ، خیلی خوبه که اساتیدی مثل شما پا توی سایت گذاشتین و به فکر سطح علم و فرهنگ دوستان اومدید ، امیدوارم همگی کنار هم بتونیم دوباره سایت رو به دوران اوجش برگردونیم

یا علی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ورودتون رو به سایت خیر مقدم میگم.
کارهای بسیار رئال و خوبی شده. مدلسازی کار خودتون هست ؟
ان شاالله که کارهای خوبتون رو اینجا شیر کنین و همه در کنار هم یه جامعه مجازی فعال و خوب رو داشته باشیم.موفق باشید

saeed taghizade

کاربر متخصص
سلام آقای مهندس خدابخش.دوست وهمکار گرامی.هر چند من خودم اینجا میهمانم ولی باز هم بهتون خوش امد میگم.

با سلام
ممنون از حسن نظر شما عزیزان و دوست و همکار و استاد گرامی مهندس تقی زاده.
گذاشتن کار برابر شما دوستان باعث افتخار منه.به امید خدا اگر زمان یاری کنه توضیحاتی در رابطه با مدلسازی،متریال و ... این دو کار ارائه میکنم.ایشالا تا یکی دو روز آیند یه کار دیگه میزارم که همتون خوب میشناسینش فعلا نمیگم تا سورپرایز بشه.
با تشکر از همگی

sina 2020

Well-Known Member
خسته نباشی دادا
خیلی خوب شدن معلومه حسابی روشون وقت گزاشتی
یه سوال این کارا از صفر تا رندر نهایی چقدر وقتتو گرفت ؟

خسته نباشی دادا
خیلی خوب شدن معلومه حسابی روشون وقت گزاشتی
یه سوال این کارا از صفر تا رندر نهایی چقدر وقتتو گرفت ؟

سلام دقیقا نمیتونم بگم چون زمان ها پراکنده بوده ولی حدودا 10 الی 20 ساعت و رندر هاشونم چون از displace و ابعاد بزرگ استفاده کردم 24 ساعته بوده.

ALI_TAKHTI

Active Member
مهندس خیر مقدم.کارا فوق العاده شده.یک سوال.این فواره ها rpc هستند آره؟
اگه نه بگید با چی زدین. اگه هم آره من سوالم اینه که من تو کارام همین فواره های rpc رو میزارم اما به شکل عجیبی کدر و سیاه میشن.انگار نور نمیگیرن.چرا؟

مهندس خیر مقدم.کارا فوق العاده شده.یک سوال.این فواره ها rpc هستند آره؟
اگه نه بگید با چی زدین. اگه هم آره من سوالم اینه که من تو کارام همین فواره های rpc رو میزارم اما به شکل عجیبی کدر و سیاه میشن.انگار نور نمیگیرن.چرا؟

سلام ممنون فواره ها تو فوتو شاپ اضافه شده شاید بشه گفت یکی از بهترین روش های ایجاد آب همینه هم تو زمان رندر تاثیری نمیزارن هم واقعی هستند.

lena.0

New Member
سلام چقد خوب شده میشه راجب مدلینگش توضیح بدید
با چی شروع کردید و چه دستوراتیو اجرا کردید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا