غیره آزادی

rasoulvalli

Well-Known Member
این کار مربوط میشه به سال 87 زمانی که از خدمت سربازی برگشته بودم و مدتی بیکار بودم. قصدم از انجام این کار محک زدن خودم بود که از اطلاعاتم چیزی یادم مونده یا نه.

خوشبختانه خودم از نتیجه کار راضی بودم با اینکه پاک کن ها کمی شبیه صابون شدند! به هر حال از شنیدن نظرات شما خوشحال میشم

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    760.3 کیلوبایت · بازدیدها: 162

madmaster_3d

Well-Known Member
چرا این صابون ( پاکن ) راستی بالاش اونجوریه؟! خوب اسموت نشده. ولی کار و ایده قشنگیه. شما از 87 و قبل تر کار می کنی همین 2تا کار رو توی سایت گزاشتی فقط!؟

AYANDEHSAZ

Member
سلام
طرح بدی نشده ولی پاک کن ها خیلی بد شدن . یه مورده دیگه هم که من دیدم این بود که کلمه rasol روی مداد قرمز حرف L زده بیرون از مداد .

البته فکر کنم خطای دیده من هم باشه .:green: بازم ببین شاید خودت دیدی

موفق باشی :rose:

rasoulvalli

Well-Known Member
madmaster_3d
ممنون از کامنت
من از 84 کار می کنم اما راستش اشتباهی که من داشتم و خواهش میکنم بقیه تکرار نکنن اینه که من کار خوب خیلی کم انجام دادم.. بیشتر کار ها پولی بود و سرسری می گرفتم و سریع رد میکردم اما برای این که نمونه کار خوبی بشه زیاد روشون تمرکز نمیکردم بخاطر همین نمونه کارای خوبم خیلی کمن. البته خیلی بیشتر از دوتان سعی می کنم کم کم بذارم!

AYANDEHSAZ
منون از کامنت
اما راستش عبارت در واقع Rasoul بوده نه Rasol. حرف U هم در محل تراشیده شدن مداد واقع شده و قسمتیش مونده و بقیه تراشیده شده. من این عبارت رو کاملا مدل کردم و از مدل مداد Boolean مردم بخاطر همین مطمئنم که هیچ ایرادی نداره این قسمت!

*farshid*

کاربر VIP
کار خوبیه ولی اینکه بیای و یه ایده رو در این حد واضح بیان کنی چندان خوب نیست و بداعت کمی داره . کار هنری مفهومی باید یه مقدار آدمو بیشتر درگیر کنه . کار شما یه متن مصوره شبیه متون تصویری مصری.
در مورد تکنیک کار . کلیت کار خوبه ولی مشکلات زیادی هم داره .
نور پردازی کار خوبه
متریال کف (یا میز) اصلا خوب نیست ...تکسچر مناسبی نداره
صابون ها همون طوری که متوجه شدی خوب نیستند ... از sss استفاده نکردی؟
عمق میدان خوبه
دستها و چشم های کتاب یه مقدار حالت کودکانه به کارت دادن .کاری که میخواد مفهوم جدی و غم انگیزی منتقل کنه بهتره حال و هوای کودکانه نداشته باشه.

در ضمن کار های موجود در تاپ گالری رو ببینید ... به نظر من کارتون با کارهای تاپ گالری فاصله زیادی داره

goof_loisser

New Member
سلام کار جالبی شده ولی من چیزی ازش نفهمیدم ، بنظرم میتونست از این بهتر هم بشه فک کنم زیاد وقت نزاشتین روش
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
از کارای با ایده خیلی خوشم میاد

فرشید تقریبا حرف های منو هم زده :green:
حالا که سرت به سنگ خرده می خوای کارای تاپ برای رزومه جمع کنی همین کارو دوباره با رفع معایب و یه رندر و تکسچر بهتر پیاده سازی کن

خوش باشیـــــــ :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا