آرشیو کاملی از کامپوننت های فلش

BioDread

Banned
سلام
یه کامپوننت برای پخش فایل های صوتی همراه با تعیین چندین آهنگ و رقص نور برای as3 که cpu کمی استفاده کنه - معرفی کنید لطفا
مرسی !!!

scup

Member
سلام... چرا این تاپیگ خابیده؟؟ بیدارش کنید چون کامپوننت چیز مهمیه...
راستی قسمت فرمان برای کامپوننت رو راه انداختم ولی نابود شد. مثل اینکه قرار ود یک بهترشو راه بندازن ولی هنوز راه نیفتاده.

shahrestan

Member
آموزش نصب

سلام لطفا اگه امکان داره آموزش نصب کمپوننت رو هم بزارید
دوستان من خیلی مشتاقم
مرسی

scup

Member
نصب کامپوننت که کاری نداره..... فقط بایدAdobe Extension Manager رو نصب کرده باشی که معمولا همرا با نرم افزار فلش هست و بعد هم برای نصب این کامپوننت ها رو دانلود میکنی و وقتی بازش کردی خودش به طور اتو ماتیک اجرا میشه فقط برای نصب به شما یک متن رو نشون میده که باید accept بزنی.

توجه: اگه برنامه فلش بازه یک بار ببند و بازدوباره بازش کن.

راستی باید تو فلش هم از منو windows گزینه commponents فعال باشه تا پنجرش نمایش داده بشه.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

البته در ورژن جديد فلش نصب كامپوننت يه مقدار فرق كرده

آموزشش رو در انجمن دادم - سرچ كنيد

موفق باشيد

DaDaDooDoo

کاربر VIP
من از flash cs4 استفاده می کنم ، بعد از نصب کامپوننت اون به لیست extention manager اضافه می شه اما تو فلش و پنجره کامپوننت ها نه ... در مورد بعضی از کامپوننت ها اینجوریه ، مثل Farsi Style .

scup

Member
برای اینجور کامپوننت ها باید از گزینه ویندوز به بخش other panel یا other بری بعد گزینه مورد نظر رو انتخاب کنی خودش فعال میشه...
مثلا farsi style اونجا نوشته و وقتی میزنی فعال میشه.

sharktech

کاربر فعال
از دوستان کسی کامپوننتی سراغ داره که از داخل فایل swf یه عکس بگیره (البته مختصات مورد نظر) و ذخیره کنه ؟

مرسی

amird

خبرگان انجمن فلش
آقا شرمنده . ممکنه سوالم یکم مسخره باشه ولی چیکار کنیم من مبتدی ام . این کام÷وننت ها رو چجوری میشه استفاده کرد ؟ :green:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

در مورد هر کامپوننتی که می خواید در انجمن سرچ کنید اگه به نتیجه نرسیدیت در یک تاپیک مشکلتون رو مطرح کنید تا رسیدگی بشه !

موفق باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
مدتی بود که مشغول راه اندازی "وب سایت تخصصی فلش - Flashpro.ir" بودم و کمتر اینجا سر می زدم ، امروز با معرفی یه کامپوننت جدید و کاربردی در خدمت شما هستم ...
کامپوننت Tween Generator+ساخت انیمیشن با کد

این کامپوننت کدهای اکشن اسکریپت رو برای ساخت انیمیشن با کد تولید می کنه برای توضیحات تکمیلی بر روی لینک بالا کلیک کنید

موفق باشید

Mr. LonelY

کاربر فعال
وقتی میخام کامپوننت ها رو باز کنم اررور میده و هنگ میکنه.

منم این مشکلو داشتم
تنها کاری ک باید انجام بدی اینه ک فلشتو پاک کنی دویلره نصب کنی
اگه بازم جواب نداد ویندوزتو عوض کن
اگه بازم جواب نداد سیستمتو از پنجره پرت کن بیرون (بپا تو سر کسی نخوره!!) :wink:

sadeghj

New Member
!sadeghj

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت!

از تمامی کاربران و اعضای گرامی بابت قراردادن کامپوننت های فلش تشکر ویژه می نمایم.

جدیدترین ارسال ها

بالا