آرایشگاه مردانه

majid_quds

Member
آرایشگاه مردانه (نظر بدید ، اگه ایراد داره طرح بدید)

سلام
نظر بدبد. محتاجم به نظر:D:rose:
دوستان اگه طرح دارین بذارید . منتظرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

پیوست ها

• Untitled-1 copy.jpg
    Untitled-1 copy.jpg
    300.9 کیلوبایت · بازدیدها: 136
آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
فکر کنم عکسهای بهتری هم میشد استفاده کرد حبیبی ^.^
بعلاوه که زیاد با رنگ بندی موافق نیستم... یک مقدار دیگه روش کار کنید بهتر تر هم میشه
موفق باشین دوست هاین:rose:

majid_quds

Member
من واقعاً نمی دونم چی بگم و تو رو به خدا گیجم نکنید.یه طرح واسه سر در آرایشگاه مردونه می خواممممممممم
از خانم ماندانا هم تشکر می کنم ولی به عنوان مدیر یه ذره بیشتر راهنمایی کنید و طرح های ایرانی واسم بذارید ، ببخشید تند حرف می زنم ، واقعا ببخشید

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
قصدم گیج کردنتون نبود دوست جان ^.^
اما خوب اون فرد کچلی که در نگاه اول در طرح دیده میشه، نکته منفی در کار شما استش
بیشتر افرادی که استفاده کردین رنگین پوست استن، اگر سفید پوست استفاده بشه بهتره...ایرانی تر به نظر میاد

و در ضمن از ترکیب رنگهایی استفاده کنین که بیشترین تناسب رو با هم داشته باشند...برای انتخاب بهترین رنگها می تونید از سایت استفاده کنید
و در ضمن به تجربه عرض می کنم در صحنه ای با این ترکیب رنگی، اگر فونتهای اصلی مثل آرایشگاه سهراب رو سفید انتخاب کنید بهتر به چشم میاد بعد از چاپ
عکسهایی که توی اون یکی تاپیک گذاشته بودم به دردتون نخورد؟:rose:

majid_quds

Member
اونا همه کارت ویزیت بود و خیلی ساده
میدونید که تو ایران از این کارا نمی پسندن. بعدم تابلو سر در مغازه است.من تا حالا ندیدم چیز شیک . کمک کنید.طرح به من بدید

Mandana

Active Member
barbershop_by_bentilador.jpg

اين فرمها به نظرم جالبه

یهنی همون منظره بکگراندی که گذاشتید + همچین فرم انسانی
البته متاسفانه می تابحال به تابلوی اینجور جاها دقت نکردم، اما معمولن یک عدد کله ادمیزاد که موهاش مرتب و قشن باشه استفاده میشه + یک تکست
مثل:

http://fc13.deviantart.com/fs20/f/2007/283/7/6/Black_Rose_MMCD_Interface_by_khakestari.jpg

http://fc33.deviantart.com/fs39/f/2008/364/2/3/Haircut_by_Stockholm__Syndrome.jpg

اينو هم موهاش رو عوض كنين مناسب ميشه با يه بي جي زيبا...
شرمنده در همين حد ازم ساخته بود!
موفق باشين:rose:

lvlahan

New Member
من اگه بودم از رنگ دیگه ای استفاده می کردم و ضمن اینکه فکر کنم زمان اینکه ما لوگو هامونو فقط تایپ کنیم تموم شده , موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا