آدرس روبات پسورد یاب یاهو

haniye_

Member
با سلام و خسته نباشيد
آدرس دقيق روبات پس ورد ياب ياهو رو مي خواستم
من يه آدرس دارم ولي نمي دونم چرا بعد از فرستادن پيغام ميده كه failur notice و ایمیل به خودم بر میگرده :(
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

pt_tomcat

Member
روبات پسورد ياب ديگه چيه؟؟
ادم چيزهايي ميشنوه ها!!!
اين يه جور تروجانه؟؟
يا يه چيزيه كه با bf پسورد گير مياره؟؟

همين طور كه پي تي جون گفتن ايني كه شما ميگيد يه تروجانه نه يه ربات . در ضمن سعي كن اسم تاپيك رو غلط غولوط ننويسي . باي
فعلا... :arrow:

Peyman-Pop

Active Member
haniye خانم چنین چیزی به هیچ وجه عملی‌ نیست، این یک شگرد ساده بود که از طریق اون خودتون به صورت دستی‌ پسوورد خودتون رو برای اون ایمیل میفرستادید که نه تنها اون ایمیل مال یاهو نیست بلکه مال یک ایرانیه که همه پسوورد های خودشون رو به صورت دستی به هوای گرفتن پسوورد آیدی های دیگه‌ برای اون میفرستادن.

پیمان

بابا بي خيال اين موضوع هاشين اين كه نشد هك كردن ول كنيد اين آيدي ملت رو

delta

New Member
بابا اين بنده خدا راست ميگه روبات ياهو هستش كه پسوورد بده.قبل از اينكه ياهو سرورشو عوض كنه هر كس كه ادرسشو بلد بود ميتونس پسوورد هر كسي كه ميخواد دراره .منم خودم ازش زياد استفاده ميكردم :) اما الان امنيتي شده فقط كارمندايه خوده ياهو ميتونن ازش استفاده كنن :arrow:

Peyman-Pop

Active Member
delta جان کارمندای یاهو برای بدست اوردن پسوورد آیدی نیاز به ایمیل و روبات ندارن ;-)

پیمان

haniye_

Member
با سلام خدمت همه دوستان
از خیرش گذشتم آقایون
از همه شما متشکرم :wink:

pt_tomcat

Member
چرا انقدر بحث بيخود
اخه اينم شد موضوع
به اين روشني داره ميگه من سر كاريم

ahmad4u

Member
منم مثل بقيه دوستان بهتون مي گم اين يه ترفند قديمي براي بدست اوردن پسورد ساده لوحهايي مثل شما بوده ...

SunBoy_

Member
اين وبلاگو ديدم . عجب آدميه !!!
واسه خودش داستان تعريف ميكنه . يه سري كد الكي نوشته ، بعد ميگه پسوورد خودتم بنويس !!!!!

YTERROR

Active Member
سلام خوبين
فكر كنم اينجا بعضيا براي اين كه كم نيارن و بعضيا هم چون فكر مي كنن نميشه يك حرفاي مي زنن
من نمي خوام تويي بحث شركت كنم فقط يك توضيح كوتاه مي دم تا سال پيش برنامه نويساي هكر يك سري آي دهاي آنلاين گرفتن كه بصورت آنلاين بود مثل تروجان ساب سون كه ساب سون ورژن اوليش از ICQبود و ايميلهاي ياهو و Hotmailرو ساپپرت نمي كرد كم كم تويي وبلاگاي فارسي شايع شد كه يك ترفند وجود داره كه ميشه با يك كد و ...... روبات ياهو رو گول زد و پسورد طرف و براي كسي كه ايميل زده ايميل كنه كه همچين چيزي جز جك گفتن فايده ديگه اي نداره بعدشم كه امنيت ياهو با اضافه شدن آنتي ويروس تروجان نورتون به سايت ياهو اضافه شد و ديگه حتي فرستادن ويروس و هر چسز ديگه غير ممكن شد حتي فايلهاي زير 10 كيلوبايت هم مي شناسه
پس داداش من يك چيزي رو از من نصيحت بشنو :
1. هشچ موقع از طريق ياهو حداقل تويي ايران تلفن كسي امكان نداره بدست بياري چون ماها آي پي هامون با هر اتصال عوض ميشه و اگه به هر طريقي يكي در بيار شمار آي اس پي كه تو باهاش كانكت شدي نه مال تو
2.هيچ وقت يك تروجان و از 2 هفته يا 1 ماه بعد از اومدنش تويي اينترنت ديگه استفاده نكن چون بدرد نمي خوره
3.هيچ موقع فكر نكن هك يك نوع مجيك يا جادوگري هك يك نوه استفاده از اطلاعات شخصي يك نفر و نبوغش پس انتظار نداشته باش تو هم بتوني با يكم اطلاعات و چند تا تروجان هك واقعي رو ياد بگيري
4.ماقلات و اخبار سايت آشيانه يا همون گروه آشيانه رو هيچ موقع باور نكن اگه يك روز گفتن يك آي دي هك كردن هم باور نكن شك كن ببين درسته يا نه

اميدوارم كسي رو ناراحت نكرده باشم فقط توضيحي كوتاهي دادم تا مطلع شين همين تا بعد

amirhomayoun

Active Member
سلام خوش اومدی. تاریخ آخرین ارسال (قبل از خودت رودیدی؟) (-;

نه چیزی نیست خیالت راحت باشه. مردم همه هم ممکنه اشتباه کنن!

جدیدترین ارسال ها

بالا