آخر آتيش! ببينين و نظر بدين!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sambol

Active Member
بابا بيخيال اين تاپيك هم سوژه شده ها فكر كنم دوستمون كه تاپيك رو زدن پشيمون شدن نظر خواهي كردن

MAGIC BOY

Member
دقيقا شما ها خيلي بي ادبين من 16 سالم بيشتر نيست واقعا كه بي فرهنگي و از هنر بويي نبردين
اصلاً دوست داشتم اينجوري كاركردم به كسي ربطي ندار ميتونيد نظراتتون رو زير چال كنين تو خاك
و در ضمن توهين هم نكنين!!!!!!!!!!!!!!1

mostafa_az

Well-Known Member
مطمئن باشین با کسانی که تو این تاپیک به این صورت جواب دادن برخورد میکنم . اینو مطمئن باشین .

مخلصیم
مصطفی

ToFaN

Well-Known Member
واقعا که
بجایی که بشینید مشکلات کار رو بگین سرزنش میکنید؟
به نظر من هیچ کس حرفه ای دنیا نیومده
من واقعا آفرین به این میگم که جرات کرده طرح به این سادگی خوب هرچند ابتدایی رو در معرض دید دوستان قرار بده ولی در عوض دوستان به مسخره و کینه کنایه پرداختن
بنده هم حتما گزارش میدم

spsgorgan

Active Member
واقعا متاسفم !
دوستانی رو آدم میبینه که از قدیمی های این جا هستند ولی خوب ...

hamid ir

Well-Known Member
دوست عزیز شما کار خودتو بکن منم اولین آموزشمو که گذاشتم با همچین برخوردهایی البته از سوی افراد دیگه مواجه شدم ولی بیخیال این حرفا شدم و تا تونستم برای پوز زنی آموزش گذاشتم

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز چه می‌شه گفت به هر حال تو هر جمعی‌ از این افراد پیدا میشن حالا چه افرادی که از قبل تر اینجا بودند چه افراد دیگه ... به هر حال من کاری ندارم به موضوع هایی‌ که در حاشیه ایجاد شده و سعی‌ می‌کنم که برخورد کنیم با افرادی که به جای ایراد گرفتن سعی‌ کردن که صحبت های دیگه کنن ، خیلی‌ راحت میشد اشکالات این کار را گرفت و به این دوست عزیز در بهتر شدن کارش کمک کرد ... متاسفم به هر حال دوست عزیز ، امیدوارم که دیگه از اینگونه مشکلات ایجاد نشه ...

mostafa_az

Well-Known Member
مهدی جان شما مظلوم نمایی نکن برادر . شما در صدر اسامی گزارش شده به مدیران قرار دارین .

Ghamnevis

Well-Known Member
با كاربران خاطي برخورد خواهد شد.

تاپيك جهت جلوگيري بيشتر از بحث هاي حاشيه اي بسته ميشه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا