آخرین فیلم کوتاهم ( نقطه صفر)

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
دوست من تبریک میگم .. کار بسیار زیبایی شده

البته با یک نما نمیشه در مورد کل فیلم نظر داد اما معلومه حسابی داری زحمت میکشی

فقط چندتا نکته رو اگه رعایت کنی کارتی خیلی جالب تر میشه :

کسی که از هلی کوپتر میپره پایین لباسش هیچ تاثیری از باد شدید هلی کوپتر نمیبینه ...
و همچنین یه مشکل در انمیت هلی کوپتر وجود داره . این هلی کوپتر فکر کنم بلک هاوک باشه و هلی کوپتر سنگینه . نمی تونه این قدر سریع بلند بشه و اینطوری بره ... سعی کن فیلم بلند شدن و پرواز چندتا هلی کوپتر واقعی رو ببینی و نکاتشو یاد داشت کنی . اینطوری میتونی یه شبیه سازی واقعی تر بهش بدی ...

امیدوارم همه کارت رو هم ببینم

موفق باشی دوست من

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
لینکی که گذاشتته بودین از انیمیشن قبلیتون چیزی برای دانلود نداشت

www_3d_boy3

Well-Known Member
دوست من تبریک میگم .. کار بسیار زیبایی شده

البته با یک نما نمیشه در مورد کل فیلم نظر داد اما معلومه حسابی داری زحمت میکشی

فقط چندتا نکته رو اگه رعایت کنی کارتی خیلی جالب تر میشه :

کسی که از هلی کوپتر میپره پایین لباسش هیچ تاثیری از باد شدید هلی کوپتر نمیبینه ...
و همچنین یه مشکل در انمیت هلی کوپتر وجود داره . این هلی کوپتر فکر کنم بلک هاوک باشه و هلی کوپتر سنگینه . نمی تونه این قدر سریع بلند بشه و اینطوری بره ... سعی کن فیلم بلند شدن و پرواز چندتا هلی کوپتر واقعی رو ببینی و نکاتشو یاد داشت کنی . اینطوری میتونی یه شبیه سازی واقعی تر بهش بدی ...

امیدوارم همه کارت رو هم ببینم

موفق باشی دوست من

خب متاسفانه پرونده اينكار ديگه بسته شده . و ديگه اصلاح نمي خوره .:cry:.
اون مرد كه فاجعه بد شده اونم بخاطر اينكه من نمي دونستم بايد اون آدم درست حسابي فيلمبرداري كنم/
در مورد هلي كوپتر . خدا بگم اين كرفت چيكار نكنه يعني هلي كوپترم گذاشتم روي HEAVY COPTER اما همه ميگن عين ملخ شده .آره منم كاملا قبول دارم و ديگه در كار جديدم كه بزودي روي سايت و التبته بعدا شما هم مي بينيد تكرار نخواهد شد.

پس چرا من نميتونم DL كنم . ميشه يه جاي ديگه Upload كني . مثلآ Rapid يا جاهاي ديگه ...

kamifa1986

Well-Known Member
خيلي باحال بود. فقط به قول دوستمون كاش يه كم آدمه بيشتر عكس‌العمل نشون ميداد. موفق باشي

www_3d_boy3

Well-Known Member
دوست من حجمش زیاد میشه بخوام کلش بزارم یعنی دیگه کمتر از 50 مگابایت نمیشه که فکرنمیکنم کسی دان کنه .اما گفته بودم توی جشنواره فیلم دانشجویی در خانه هنرمندان اکران شد اونجا اگه کسی میخواست می تونست ببینه ... حالا دارم اینو واسه جشنواره فیلم کوتاه تهرانم می فرستم اگه قبول شد میگم

ehsun3d

Member
دوست من حجمش زیاد میشه بخوام کلش بزارم یعنی دیگه کمتر از 50 مگابایت نمیشه که فکرنمیکنم کسی دان کنه .اما گفته بودم توی جشنواره فیلم دانشجویی در خانه هنرمندان اکران شد اونجا اگه کسی میخواست می تونست ببینه ... حالا دارم اینو واسه جشنواره فیلم کوتاه تهرانم می فرستم اگه قبول شد میگم

به FLV کانورت کن بذار رو Rapidshare . پنجاه مگ رو به FLV تبدیل کنی میشه ده مگ . تازه خود پنجاه تا رو هم میتونی بذاری رو Rapidshare .  

خون های سر اون بنده خدا که هد شات میشه رو با چی در آوردی؟

راستی چرا بخش پشتی سرش اونطوری کات شده؟

www_3d_boy3

Well-Known Member
با action essentioal 2 که راحت می تونی لینکشو پیدا کنی ... در مورد هد شاتشم دوست من اون صحنه اینقدر سریع اتفاق می افته که فقط احساس می کنی سرش ترکیده و روی زمین می افته

SAEED@R

Member
سلام
کار زیبایی شده انتظار دیدن همچین چیزی رو نداشتم. :shock:
خب حالا نمی خاید این رو آپلود کنید ماببینیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

شما آپلود کن دانلود کردنش با ما ! :wink:

البته بهت حق میدم نخوای کاری رو که روش زحمت کشیدی رو با کیفیت پایین بگذاری ...
به هر حال flv کانورتش کنی هم کیفیتش زیاد پایین نمیاد هم حجمش زیاد زیاد نمیشه!

راستی یه جا خوندم تو پستات که دانشجویی. چی می خونی؟ از چند سالگی رفتی تو فیلمسازی؟

www_3d_boy3

Well-Known Member
دیگه این کارم قدیمی شده بزارید کار جدیدمو یکی دوهفته دیگه می زارم روی سایت که قبلا هم توی یه تایپیک تبلیغش کرده بودم الان روی اونم ... در ضمن امسال احتمالا در جشنواره فیلم کوتاه فیلم طناب من هست اگه کسی می خواد می تونه بیاد ببینه حتما زمان پخششو اعلام میکنم وقتی OK بشه ...
ehsan_nekooee دوست من ، دیپلم سینما گرفتم من که الان برداشته شده دیگه نیست
حالا دانشجوی انیمیشن در زیر مجوعه فیلمسازی هستم .
اگ شما هم علاقه داری باید بیای دانشگاه فیلسمازی تا با این جور بچها آشنا شی که واسه فیلمسازی دستت بازتر بشه .

دیگه این کارم قدیمی شده بزارید کار جدیدمو یکی دوهفته دیگه می زارم روی سایت که قبلا هم توی یه تایپیک تبلیغش کرده بودم الان روی اونم ... در ضمن امسال احتمالا در جشنواره فیلم کوتاه فیلم طناب من هست اگه کسی می خواد می تونه بیاد ببینه حتما زمان پخششو اعلام میکنم وقتی ok بشه ...
ehsan_nekooee دوست من ، دیپلم سینما گرفتم من که الان برداشته شده دیگه نیست
حالا دانشجوی انیمیشن در زیر مجوعه فیلمسازی هستم .
اگ شما هم علاقه داری باید بیای دانشگاه فیلسمازی تا با این جور بچها آشنا شی که واسه فیلمسازی دستت بازتر بشه .

جشنواره کجا هست؟ اگه مشهده میتونم بیام.

من ترجیح میدم فقط جلوه های ویژه کار کنم، علاقه زیادی ندارم خودم به طور مستقیم برم تو خط فیلمسازی. به نظرت از کجا شروع کنم خوبه؟
از من گذشته بخوام رشته دیگه بخونم. الان کامپیوتر می خونم. رشته ام زیاد ربطی به فیلمسازی نداره. ولی vfx می تونم کار کنم.

آخرین ویرایش:

www_3d_boy3

Well-Known Member
متاسفانه عمده آثار تولیدی که نیاز به ویژوال دارن در تهران ساخته میشه ... البته در اونجا هم انیمیشنهای خوی ساخته میشه ولی چون فیلمها در تهران ساخته میشن کارهای مربوط به جلو های ویژه هم در اینجا بیشتر پیگیری میشن ... اما واسه جلو های ویژه خودت باید تلاش کنی و جای خاصی واسش وجود نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا