آخرین عکس هایی که گرفتیم (سایز و اندازه عکسها رو معقول در نظر بگیرید)

mjan53

Member
i62253_11111111.jpg

پیوست ها

• 11111111.jpg
    11111111.jpg
    221 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
امرو.زه يكي از مهمترين اركان عكاسي كه اهميتش اگر از خود عكاسي بيشتر نباشه كمتر نيست اديت عكس هست وكيفيت رنگ مناسب تنها ازراه عكاسي خام به دست نمياد بلكه نياز به اديت هست بنا براين تا كيفيت عكس خوب نباشه نميشه در مورد عكس به خوبي و كامل اظهار نظر كرد
از شما هم متشكرم دوست خوبم

نه نه! منظور من اصلن این نبود که عکسی ادیت نشه و یا روش کار نشه چون عکس خام نمیتونه زیبایی خاصی داشهت باشه! من با نظر شما موافقم، منظور من این بود که عکسهایی رو که قراره اینجا بزاریم، طوری انتخاب کنیم و کیفیتش رو کم کنیم که راحت باز بشه حتی اگر کمی هم کیفیتش خراب بشه :)

سپاس:rose:

mjan53

Member
آخه تو آپلود سنتر خود سايت عكسها رو كوچك و به صورت پيش نمايش نشون ميده واين اصلا خوب نيست ومن اونجوري خوشم نمياد چه عكساي خودم چه عكسهاي دوستان ديگه اگه راهي هست كه عكسهارو بزرگ نشون بده بفرما همون كارو انجام بدم.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
ممنون از نفس جان كه تاپيك رو معرفي كرد
من هم توي حياط خونمون بودم بعد از ظهر چند تا عكس گرفتم
البته من هنر عكاسي ندارم فقط ديدم قشنگه گرفتم !:دي

دوربين :iphone4
i67081_1.jpg
i67082_img-0348.jpg

3D Art

Member
خیلی هم عالی
چقدر آبریشن داره اگر کمتر بود بهتر بود (برو تو فتو شاپ کمش کن )
و یک مقداری هم دیافراگمو بسته تر میگرفتی که خود سنجاقک out of focus نشه
راستی دوربینت چیه ؟

mjan53

Member
عكسهاي پست 65 و 70 خالي از سوژه است و عكس پست 71 قشنگ تر مي شد اگه سنجاقك تو فوكوس بود و نويز عكس رو مي گرفتي و در ضمن نقطه طلايي هم رعايت مي شد كه خيلي بهترمي شد.

nafas.php

Well-Known Member
عكسهاي پست 65 و 70 خالي از سوژه است و عكس پست 71 قشنگ تر مي شد اگه سنجاقك تو فوكوس بود و نويز عكس رو مي گرفتي و در ضمن نقطه طلايي هم رعايت مي شد كه خيلي بهترمي شد.

ممنون دوست گلم از لطف زيادي داريد و منو در عكاسي تشويق مي كنيد!!!!!!
حتما بايد در عكس سوژه وجود داشته باشد؟
همه ي عكاس هايي كه از طبيعت عكس مي گيرند عكس نيست؟؟؟!!!!!
واقعا ممنون از اين همه تشويق و حمايت .....!!!!!!!!!!!!
من ديگه -----------:cry::cry:

آخرین ویرایش:

mjan53

Member
يكي از دلايلي كه اينجا عكس ميذاريم اينه كه نقد بشه ايرادهامون برطرف بشه تا اين باعث پيشرفتمون بشه اون دوتا عكس هم واقعا خيلي كادر خالي بود از شما هم مي خوام يه كم بيشتر عكس ببينيد اين كار نگاههارو درست مي كنه من خودم روزي چند صد تاعكس تو سايتهاي مختلف مي بينم كه خيلي كمك كننده است از اين به بعد هم در مورد عكسهاي شما نظر نميدم كه ناراحت نشي اگه خواستي هم كلي ازشون تعريف و تمجيد مي كنم خوشحال شي هرطور راحتي

nafas.php

Well-Known Member
عكاسي نفس

دوستان گل اگه در مورد اين ها نقد كنين ممنون ميشم مخصوصا دوست گلم mjan53 :rose:

u38cok13i59p1daaofuv.jpg

swgi5i17j83y9qrzifd.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا