آبجکت الماس خیلی واقعی

با سلام خدمت دوستان و استادان عزیزم ؛

آیا کسی از دوستان آبجکتی خوب و حرفه ای از الماس سراغ داره ؟ یا حداقل آموزشی برای ساخت آن ؛ خواهش می کنم در این مورد به من کمک کنید ، نیاز شدیدی به این آبجکت دارم ...

با تشکر از همه دوستان

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. دوست عزيز برو تو قسمت ساخت آبجكت بخش دومش Extended جايي كه ‍ChamferBox داره دكمه Gengone مخصوص ساخت الماسه. ولي متريال گذاريش كار حضرت فيله. فكر كنم با Architect Matrial مكس 2008 بتوني خيلي كارا بكني

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
شما دقیقا مشخص کن تو چی مشکل داری ؟ تو درست کردن ابجکت یا توی متریال با شاید هم تو هردوش ؟!!

شما دقیقا مشخص کن تو چی مشکل داری ؟ تو درست کردن ابجکت یا توی متریال با شاید هم تو هردوش ؟!!

تقریبا هر دوش :sad: !!؟ من یک مقاله مفصل از اینترنت دانلود کردم که ساخت آبجکت الماس رو بصورت خیلی حرفه ای با در نظر گرفتن تمام زوایا و ضریب های شکست نور توضیح داده که دود از سرم بلند شد !!!! خیلی پیچیده بود

با اینکه در آبجکت هم مشکل دارم ،اما ساخت متریالش برام خیلی مهمه تره ، ... واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید

با تشکر

hellboy3d

Member
سلام
از همه چیز لایتینگ مهم تره چون کاوستیک ها خیلی مهمن
بعد خیلی بدشانسی من دیشب تو یه وبلاگ انگلیسی دیدم که اموزش داده بود با ابجکتش خوش نیومد ولش کردم
حالا هر چی فکر می کنم یادم نمیاد شرمنده
موفق یاشی

:Mohsen:

کاربر باتجربه
دوست من ساخت الماس واقعي با موتور رندر vray كار ساده اي هست و صد البته حرفه اي
تو قسمت مقالات آموزشي سايت هم بچه ها آموزشهاي زيادي در مورد ساخت شيشه و ... گذاشتن كه الماس هم يه چيز تو همين مايه هاست
بهترين كار اينه كه بري تو قسمت آموزشهاي مكس و آموزشهاي vray رو بخوني

Sherlock_Holmes

Active Member
با VRay ميشه... توي امضاي من ساخت متريالهاي شفاف رو بخون...
فكر كنم مدلت هم مهم باشه... چون اگه درست بسازيش شكست نور در اون درست محاسبه خواهد شد...
من یک مقاله مفصل از اینترنت دانلود کردم که ساخت آبجکت الماس رو بصورت خیلی حرفه ای با در نظر گرفتن تمام زوایا و ضریب های شکست نور توضیح داده
ميتونيد لينكش رو بذاريد اينجا؟
ممنون ميشم...

abbasi_0912

Active Member
با سلام دوستان ، ببخشید نمی خواستم جواب بدم اما به خاطر بعضی از بچه ها جواب میدم
آبجکت الماس + متریال الماس در Vray + آموزش رندر و متریال پردازی الماس
دیگه نیازی به ساختن آبجکت هم نیست ، فقط امیدوارم فردا نگن به خاطر این که لینک ها کار نمیکنه پست رو پاک کردیم ، من خودم خیلی وقته دانلود کردم
توی این پست قرار دادم ، امیدوارم کارتون راه بیفته
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?p=653770#post653770

Sherlock_Holmes

Active Member
با سلام دوستان ، ببخشید نمی خواستم جواب بدم
چرا؟! ما هميشه منتظر لينكاي خوب شما هستيم... ممنون كه جواب داديد...
لينكاتون هميشه عاليه... جاي خالي توتال رو پر كرديد شما...
موفق باشيد...

abbasi_0912

Active Member
چرا؟! ما هميشه منتظر لينكاي خوب شما هستيم... ممنون كه جواب داديد...
لينكاتون هميشه عاليه... جاي خالي توتال رو پر كرديد شما...
موفق باشيد...
شما لطف دارید
اما بعضی ها این نظر رو ندارند ، آخرین نفر که می گفت : كپي پيس كردن كه كاري نداره !!
برای همون هایی که این دوستمون می گفت فقط 30 ساعت توی اینترنت گشتم ، خوب راستم می گفت به من ربطی نداره که بچه های انجمن برنامه نویسی مشکل دارن من که رشتم معماریی ، منو چه به راهنمایی برای حل این مشکل، یکی نیست بگه چه تو برو مشکل خودت توی برنامه نویسی رو حل کن کاری نداشته که این مشکل رو همه دارند و اگر حلش هم کردی یا راه حلی براش پیدا کردی صداش رو در نیار.
مشکل من اینه که دوست دارم هر وقت برنامه ای رو استفاده میکنم بچه های ایرانی نوشته باشند نه اون خارجی ها ، این دوستمون هم با این چیزا مخالف بود و گرنه به قول یکی از همین دوستان برنامه نویسم که توی مشکلات برنامه نویسی سایت کمکم میکنه ( تو تازه دو روز با این برنامه آشنا شدی ، نسخش رو پچیدی ، هرچی کتاب و لینک آموزشی داشت رو در آوردی ) من که اولش فکر میکردم اعراق میکنه و میخواد دل منو خوش کنه ، تا حدودی هم همین طوری بود، بعد متوجه شدم موضوع از چه قراره و دیدم که لینک ها رو پاک کردن تا بقیه استفاده نکنند، از همون موقع دیگه میل آنچنانی برای پست زدن ندارم، هر وقت هم که توی ایمیل میبینم بچه ها پیام خصوصی گذاشتن و نیاز به جواب داره آنلاین میشم و گرنه مثل کاربر مهمان
به جای کپی پیس هم میرم چند تا مطلب اجتماعی، علمی و ... توی سایت آفتاب میخونم، آخرین مطلبی رو که خوندم این بود ( نتایج یک تحقیق نشون میدهد 60 در صد از آدم هایی که میگن کار داریم و اصلا وقت نداریم در واقع وقت خودشون رو تلف میکنند و هیچ کاری ندارند ) بهتر از اینه که وقت برای کپی پیس بزارم و آخرش هم پاک کنند .
اما راستش رو بخواهی من اصلا دلم نمیخواد جای خالی کسی رو پر کنم ، خصوصا توتال رو ، خودم هم چند وقتی هست که ایمیل براش فرستام و تماس هم گرفتم اما هیچ خبری ازش نشده .
ببخشید که دیر جواب دادم ، از همون موقعی که این دوستمون این پست رو زدن داشتم دو دو تا چهار تا میکردم که جواب بدم یا نه . هر چند بنده در این حد نیستم، فقط مشکلات رو بیشتر میکنم، در حد آماتور هم نیستم که دوستان نیازی به من داشته باشند فقط چند لینک پیدا کردم و اون را در اختیار هموطنانم قرار دادم.

Sherlock_Holmes

Active Member
اصلا اينطوري نيست عباسي جان....من به شخصه با اينكه توان دانلود خيليهاشو ندارم اما ميدونم داري چه كار دشواري ميكني... البته كپي پيست كردن واقعا كاري نداره اما كار شما فقط كپي پيست نيست... اگه بود همه تا الآن كپي پيست كرده بودند.... اينكه شما چيزي كه ميابي رو در اختيار همه بچه ها قرار ميدي از سخاوت شماست...
30upn9j.gif

در مورد لينكهاي پاك شده ام من در جريان نبودم... نميدونم كجا اين اتفاق افتاده اما بهر حال هميشه فعاليتتون در پيدا كردن منابع زبان اصلي طرفدار داره هرچند گاهي كم لطفي ميشه و كسي تشكر نميكنه...
اميدوارم همچنان ادامه بديد...
.
موفق باشيد...
از همه دوستان مخصوصا صاحب تاپيك و آقاي عباسي به خاطر پر حرفي عذر ميخوام... :)

با سلام دوستان ، ببخشید نمی خواستم جواب بدم اما به خاطر بعضی از بچه ها جواب میدم
آبجکت الماس + متریال الماس در Vray + آموزش رندر و متریال پردازی الماس
دیگه نیازی به ساختن آبجکت هم نیست ، فقط امیدوارم فردا نگن به خاطر این که لینک ها کار نمیکنه پست رو پاک کردیم ، من خودم خیلی وقته دانلود کردم
توی این پست قرار دادم ، امیدوارم کارتون راه بیفته
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?p=653770#post653770

با سلام و عرض تشکر فراوان ؛

نمیدونم چرا دل پری داری ، اما در هر حال دوست خوبم ، پست بسیار خوب و بدرد بخوری زدی

دستت درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا