×××| 24 قالب فارسي براي phpbb توسط PersianThemes |×××

d@nial

Well-Known Member
با سلام

سایت Persian Themes ( قالبهای فارسی ) که فعالیتش در زمینه فارسی کردن انواع قالب سایت و انواع CMS هاست ، در چند روز آینده فعالیت خودش رو بطور جدی شروع خواهد کرد.

به همین خاطر برای شروع کار، تا حالا حدود 23 قالب برای PHPBB فارسی شده و برای اینکه دوستان عزیز دیگه وقتشون رو تلف نکنند و یک قالب توسط دو نفر فارسی نشود تصمیم بر این شد که تا راه اندازی سایت ، تصوير این قالب ها رو اینجا بزاریم.

نام قالب ها :

1-BBtech
2-fantastic
3-fiapple
4-fiappleblue
5-fiapplegreen
6-fiapplepink
7-phpbbSilver
8-raps
9-subVereor
10-zoneCopper
11- Boyz
12-c3s - CharCoal 3
13- Xbox
14-SoftBlue
15-fisubgrey
16-MagiConception
17-charcoal ( ورژن 1 )
18-bcBlack
19-DigitalDementia
20-fiblack
21-mx3d
22-mxSoccer
23-fisubgreen
24- BMan1Blue*

تصویر قالب ها : (برای اینکه حجم صفحه زیاد نشه، عکسها یه مقداری کوچک هست)

bb%20tech_sm.jpg
fantastic_sm.jpg
fiapple_sm.jpg

fiapplegreen_sm.jpg
fiapplepink_sm.jpg
phpbbSilver_sm.jpg

raps_sm.jpg
subVereor_sm.jpg
zoneCopper_sm.jpg

fiappleblue_sm.jpg
boys_sm.jpg
c3s_sm.jpg

bluesoft_sm.jpg
xbox_sm.jpg
fisubgrey_sm.jpg

DigitalDementia_sm.jpg

-از همه هم بابت این که سایز عکسها نامناسب بود و یا حجم صفحه زیاد شده، معذرت میخوام.

-تو این تاپیک هم اعلام میکنم هر کس آماده همکاری با سایت Persian Themes هست حتما با ایمیل یا پیغام خصوصی منو خبر کنه.

:wink:

--------
*: قالب BMan1Blue رو میتونید از http://forum.majidonline.com/mof29310.html دانلود کنید!

S4DEGH

Well-Known Member
آقا من با اجازتون همه شان را فارسي كرده بودم !
اما نمي خواستم بزارم تو انجمن ( بماند چرا ؟!‌)
خب شما گذاشتيد ديگه !

sadeghkhafan گفت:
آقا من با اجازتون همه شان را فارسي كرده بودم !
اما نمي خواستم بزارم تو انجمن ( بماند چرا ؟!‌)
خب شما گذاشتيد ديگه !

راستي منم يه 1000 تايي فارسي كردم ولي نمي خواهم بزارم
ولي خواهشن از اين حرفا نزين هر كي قالب فارسي ميكنه ميزاره دانلود تا مي ميفهميم كه فارسي شده حالا يكي فارسي ميكنه نمي زاره دانلود ما از كجا بدونيم

راستي اينم بگم كه يه طرحي داريم كه خودمون قالب براي مديريت محتوا ها فارسي كنيم
يه كارهاي كرديم و به زودي خواهيد ديد

ولي اميدوارم همه تو كارشون موفق باشن ما هم روش

راستي من اينجا چي كاره ام؟

hojjat_j000ooo000n. گفت:
بابا ايول دستت درد نكنه دانيال جان.

خوب چون دانيال نيست منم عوضش از شما تشكر ميكنم

راستي اينو باز ميگم هر كي مي خواهد همكاري كنه يا به دانيال يا به من پيام شخصي بزنه

مهرداد از گروه پرشين تمز

Saeid Taheri

Active Member
کار خوبی رو آغاز کردین , به امید موفقیت هر چه بیشتر شما و گروهتنون !

Persian Themes هر روز , بهتر از دیروز .

سعید . :wink:

Saeid_Taheri گفت:
کار خوبی رو آغاز کردین , به امید موفقیت هر چه بیشتر شما و گروهتنون !

Persian Themes هر روز , بهتر از دیروز .

سعید . :wink:

خيلي ممنون شرمنده كردي آقا سعيد

راستي اينم بگم كه ما به جز قالب چيز هاي جالب ديگه داريم
اميدوارم بتونيم خدمات خوبي عرضه كنيم(اگه زنده مونديم...اين طور كه ميريم باور نمي كنم زنده بمونيم)

مهرداد از پرشين تمز :arrow:

Ghamnevis

Well-Known Member
Re: .::| 10 قالب فارسي براي phpbb |::.

d@nial گفت:
..... برای اینکه دوستان عزیز دیگه وقتشون رو تلف نکنند و یک قالب توسط دو نفر فارسی نشود....

خوب اول ممنون و خسته نباشيد ;)

دانيال جان فارسي كردن قالب هيچ كاري نداره و مشكل سر اين نبود كه من و صادق فارسي كنيم.. بر سر جزيياتش بود.. مثلا من به جزييات قالب خيلي حساس هستم يا بهتر بگم وسواس دارم !

جاي دكمه ها را عوش ميكنم... محل قرارگيري عنوان و مسيج و ... و كلي چيز ديگه ! يا منوي مديريت را افقي ميكنم و هزارتا چيز ديگه ;)

به هر حال اميدوارم موفق باشيد

كمكي هم خواستيد انشاالله سر فرصت در خدمتيم ;)

سايان

ضمن سلام خدمت مدير فداكار انجمن
خيلي ممنون از نظرتون

آقا يه انتقاد دارم تا يكي مياد يه كاري كنه همه مياند حمله ور ميشن

اين از آقا صادقتون هست كه ميگه هر چي قالب هست تو دنيا فارسي كرده ولي نمي خواهد رو كنه حالا كي رو ميكنه خدا ميدونه

ولي چند تا چيز هم نفهميدم مثل:
جاي دكمه ها را عوش ميكنم
(عوش چيه)
كلي چيز ديگه
(چي ها مثلا)

يا منوي مديريت را افقي ميكنم
(كه چي بشه)

حالا انجمن مجيد منوي مديريتش افقي هست يا عمودي(شوخي جدي)

سر فرصت در خدمتيم
(سر فرصت مثلا كي)
راستي آقا سايان ناراحت كه نمي شي از حر فهاي ما ما خيلي دارمت (تو خودت كه ماهي با ديگران كاري ندارم)
و اينم بگم كه شما كه اينقدر ماهين و ميگين حساسين چرا تو فارسي كردن قالب مورفيوس مونده بودين(آخه اين كه از حرفه اي ها بعيد هست)
و يه چيز ديكه كه ما فقط قالب فارسي نمي كنيم cmsهم فارسي مي كنيم به زودي خواهيد ديد

ولي كمك كه حتما نياز داريم ولي باور نكنم شما بيايد كمك( حرف هواست اين بيام كمك)(خيلي گفتم بيايد كمك ولي چيزي نديدم به جز اينكه ما خودمون اون كار را ميكنيم ...

Ghamnevis

Well-Known Member
مهرداد جان در مورد حمله ور شدن كه ما حمله نكرديم.. من كه خسته نباشيد دادم به دانيال !

صادق خيلي وقته داره قالب فارسي ميكنه و به اين دليل رو نكرد چون من خواستم !

قرار شد 20 تا 20 تا يا 15 تا 15 تا قالب فارسي كنيم...

اين از صادق

در مورد عوض (عوش) كردن جاي تگ ها يا لينكها هم كه توضيح نميخواد !

من مثلا دوست دارم اين قسمت سمت راست در كنار دكمه ها باشه نه بالا :
صفحه اول انجمنها -> برنامه هاي ساخت انجمن و تالار گفتگو -> .::| 10 قالب فارسي براي phpbb |::.

و ....

كاملا سليقه اي هستش ! شايد سليقه ي به فرض مجيد با من يكي باشه و ترجيح بده از قالب من استفاده كنه ;) همين و بس !

د مورد منوي مديريت هم كه گفتم ! سليقه اي ! از مجيد را نميدونم چون نديدم !

سر فرصت يعني وقتي سرم خلوت شد.. حتما ميدوني كه توي اين چند وقت اصلا فرصت نكردم به انجمنهاي سعيد هم برسم (زاگرس تيم !) اونجا كه هيچ ! توي اين يكماه به انجمن و سايت خودمم نرسيدم ! چون همه وقتم صرف اينجا ميشه.. فعلا يعني توي مرخصي هستم ! دارم يكم به كارهاي خودم سر و سامون ميدم !

فارسي كردن قالب مورفيوس خيلي ساده بود و من هم توش نموندم مهرداد جان ! ميخواستم يك تيبل جديد بهش اضافه كنم و از اونجا كه بايد دست تو تيبل اصلي ميبردم ظاهرش يكم بهم ميريخت و تب هاي بالايي از هم جدا ميشد.. براي همين به صادق گفتم بزار براي بعد تا سر فرصت بهش برسيم..

در مورد CMS هم اميدوارم موفق باشيد.. كار ساده تري هستش به نسبت.. راهنمايي كه ثارالله عزيز در انجمن مديريت محتوا زده اند كار را خيلي راحت ميكنه ..

براي فارسي كردن پرتال هم بنده ام مشغولم ! چند تا پروژه معلق دارم كه باز هم به خاطر وسواس دوست دارم تنها پيش ببرم !

من دارم براي نيوك و مامبو (مامبو را به لطف راهنماي آقا روح الله) و زوپس (به لطف آقا سعيد و عشق مدرن عزيز) و همينطور بي بي و AeDating و چندين CMS ديگه قالب طراحي ميكنم.. چون از فارسي كردن خسته شدم ;)

چيزي كه من ميخوام توي قالبهاي موجود نيست..
براي همين فعلا وقتم خيلي پره اين زماني هم كه توي انجمن سپري ميكنم مشغول آپلود كردن فايل ها براي تست هستم !

در مورد كمك هم ولله كشكي نيست و نگفتم ! من چند وقت پيش هم به ساسان عزيز (4shir) قول همكاري دادم ولي الآن هردو گرفتاريم !

از يك طرف خير سرمون ميخوايم با كامي يك پرتال كه هسته اش از همين بي بي هست را فارسي كنيم ! كه خوب اونم فعلا لنگ مونده ! چون هم من لنگم هم كامي امتحاناتش شروع شده !

خلاصه مهرداد جان مرسي ;) باز هم ميگم خسته نباشيد و اميدوارم موفق باشيد..

و يك چيز ديگه ! دليل اينكه من بهت جواب رد دادم اين بود كه در يك زمينه مشخص كار نميكرديد ;) اگر يادت باشه گفتي آيكون و تمپليت و ... كه الآن رسيده به قالب فاروم و پرتال و CMS ;)

شاد باشيد
سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا