majideptp
امتیاز واکنش
435

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ای بابا.حیف شد واقعن....خوشحال میشدم میدیدمتون ^.^
    چشم حتمن.البته بی شما که قطعن خوش نمیگذره اما ممنون
    اگه احیانن فرصت کردین قراری بذارین بهم خبر بدین.خوشحال میشم حبیبی
    موفق باشی
    سلاممممم خوبین مجید هاین؟ ^.^
    داشتم نا امید می شدم...کجایید ناپیدا دوست؟
    میسی ازم خبر گرفتین...کلن این ماه، ماهه می نبوده گویا :دی
    امیدبارم ماه آینده بهتر بشه
    چه خبر؟ خوش میگذره ما رو نمی بینید؟ تور ئه تهران رو میایید؟ ^.^
    سلام به نظر من خيلي عاليه ولي پشتكارتو از دست نده و همين طور ادامه بده موفق باشي
    سلام دوست جون.میسی...
    خوبی؟ خوش میگذره ما رو نمیبینی؟ ^.^
    سلام مجید هاینم
    خوبه خوبه خوبم تو چطوری دوست جونه عزیز تر از جون؟ ^.^
    خوش میگذره آیاه؟
    سلام دوست جون خوبی؟ ^.^
    چشم سعی می کنم بیخیال باشم.البته العان هم بیخیالم بنکلن :دی
    بنکلن می خودم رو کلی بکشم می تونم یک روز دپرس باشم ناراحتی بنکلن ازم فراریه نمی دونم چرا :دی
    راستی شعر قشنگی بود ^.^
    میسی لطف کردی مجید هاین.العان کلی بهترم ^.^
    ولی می دونی خوبیش اینه که از هر 10 تا دوسته خوبم، یکی دوتاشون ممکنه اینجوری باشن.همونها باعث میشن قدر بقیه دوست جونهای خوبم رو بدونم.مخصوصن تورو
    سعی می کنم سخت نگیرم زیاد.مخصوصن که همیشه وقتی دوستیم اذیتم کرده 4 برابرش براش مشکلایجاد شده.این مورد هنوز هیچی نشده مشکلها براش شروع شد...خواستم کمکش کنم فکر کرد هدفم اینه که اذیتش کنم بجای کاره زشتش یا هر چی..قبول نکرد حرفم رو
    مهم منمکه سعی کردم بهش بفهمونم .دیگه مشکل خودشه که همه رو مثل خودش میبینه و بی اعتمادی می کنه...اما هر چی ام دیگه دوست جان ام حسابش نکنم نمی تونم ببینم آدمیزاده ای چشمهاش رو روی حقایق بسته و مستقیم به طرف مسیری میره که اشتباهه.دلم میگیره.کاش می تونستم کاری بکنم اما وقتی خودش نمیخواد چکار می تونم بکنم آخه :(
    خلاصه که درسته ازشدلخور شدم اما راضی نبودم خدا بجای اینجوری حالشو بگیره :(:(:(:(
    سلام مجید هاین
    زیاد خوب نیستم :( دلم ام گرفته کلی.بدم میاد وقتی اینجوری ام.چند روزی دلگیرم بعدش خوب میشم معمولن :دی
    همیشه ی خدا تا میام یکم نسبت به نسل آدمیزادگان نظر مثبتی پیدا کنم یک نفر پیدا میشه که کل نظریاتم راجع به خوب بودن آدمها رو زیر سوال ببره :دی
    نمی دونم دیواری از دیواره می کوتاه تر پیدا نمی کنن؟ اینهمه آدمیزاده دیگه هست برای اذیت کردن.چرا فقط منننننننن :(
    شما چه خبر؟ کار و بار و خانوم بچه ها خوبن؟ سلام برسون به همگان ^.^
    سهلام مهربان دوست ^.^
    نه دیگه عادت کردم هی دیر به دیر بیای :سوت:
    تو هم مباظبت باش دوس جون
    میبینمت باز.انقدر دیر به دیر نیا :اخم:
    سلام مجید هاین خوبی؟ ^.^
    والاه همه چیز وفق مراد استش...دیشب بالاخره موفق شدم رفتم کارت شبکه جدید خریدم دوباره به دامان پر مهر و محبت ئه فیلترنت بازگشت فرمودم :دی
    کارا هم خوب پیش میره خدا رو شکر..
    احبالاته شما چطوره؟ دماغتون چاقه؟ :دی
    سلام مجید هاین خوبی؟
    می برگشتم صحیح و سالم :دی
    خوش میگذره ما رو نمی بینی؟ :اسمایله آدمای بدجنس: :بعدش اسمایله دسته گل:
    خوبی دوس جون؟ سالم و سلامتی؟ ^.^
    قدره سلامتیت رو بدون که شدیدن چیزه مهم و اساسی ای استش واقعن///
    مباظبت باش..خوب؟ ^.^
    به شهر که می رسم شهروند می شوم و به روستا روستایی
    تو بگو اهل کدام اقلیمی؟

مزرعه...
    زردی گندمزار...
    مترسک می دانست تا او باشد
    کلاغ ها از گرسنگی می ميرند
    فردايش كلاغ ها سير بودند...
    توي آسموني که کرکسا پرواز مي‌کنن
    ديگه هيچ شاپرکي ، حس ِ پريدن نداره

یه خودکار آبی نمیتونه نوشته های یه خودکار مشکی رو پاک کنه باید همون خودکار مشکی بیاد و اون نوشته هارو پاک کن

ماهي شده بود باورش که اگه تور بندازن سرش ميشه عروس ماهي ها شاه ماهي ميشه همسرش ماهي نمي شد باورش که اگه تور بندازن سرش نگاه گرم ماهي گير ميشه نگاه آخرش ^.^
    هيچ وقت از خدا نخواه که دنيا رو بهت بده ، فقط بخواه کسي رو بهت بده که تو رو به تمام دنيا نده

همه کلمات با آنچه ميان من و توست بيگانه اند و من هيچ کلمه اي را براي گفتگوي با تو شايسته تر از سکوت نيافته ام ، آيا سخن مرا ميشنوي؟؟؟

وفاي شمع را نازم که بعد از سوختن ...به صد خاکستري در دامن پروانه ميريزد...نه چون انسان که بعد از رفتن همدم... گل عشقش درون دامن بيگانه ميريزد

من قول داده بود تو را مال خود کند
    حالا مصمم که به قولش عمل کنم
    شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي
    رفت
    و نمی دانست
    که بی او
    برای خوردن یک سیب
    چقدر
    تنها ماندم
    اگر سهم من از اين همه ستاره فقط سوسوي غريبي است، غمي نيست. همين انتظار رسيدن شب برايم كافيست ^.^

من به آمار زمین مشکوکم اگر این شهر پر از آدمهاست ...پس چرا این همه دلها تنهاست؟ (*|*)

میدونی قشنگی زندگی به چیه ؟؟ اینه که تو بی خبر باشی یکی به خاطر تو با خدا راز و نیاز می کنه*|*
    کاغذ و مدادهای شمعی را آورده ام و تصمیم دارم تمام شب را بیدار بمانم با کودکی هایم
    Bar ruye bame shaneat harvagt anduhi neshast,dar hamle bare goseat ba shogh sherkat mikonam, yek shadiye kuchak agar az ruye bame del gozash, harchand kuchak bashad an ra ba to ghsmat mikonam.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا