3DTotal
امتیاز واکنش
1,655

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام

خواهش می کنم . یک مدتی صبر کنی همه آموزشی ها را در سایت خودم آپ می کنم .

موفق باشید .
    دوست عزیز سلام
    ضمن تشکر برای آموزشهای خوبی که قرار دادی خواستم اگه میشه لینک دانلود غیر از راپید رو برام ارسال کنی
    اگر آموزش زبان اصلی خواستی به سایت زیر برو آموزش مختلف ماشین ها را داده . ببین به دردت می خوره یا نه .
    http://www.carbodydesign.com/tutorials/car-3d-modeling-tutorials.php

اگر به زبان فارسی هم خواستی می تونم برایت آماده کنم ولی طول می کشه چون فعلا سرباز هستم و زیاد فرصت این کار را ندارم .

موفق باشید .
    ببخشید شما میتونید اموزش ساخت ماشین برای مکس رو بدید به من (توی کامنتم بدید)لینکشو ممنون میشم

فقط چند تا باشه
    سلام آقا Mohsen

من کوچیک شما هستم .
    والا دیگه مشکلات کمتر می زاره به اینجا سر بزنیم .

موفق و پیروز باشید /

یا علی
    ُسلام جناب 3dtotal
    خوبی؟
    یه چند ماه شایدم سالی میشه که از اینجا رفتی!
    ما یادمون نرفته بوده ها!
    خوشحال شدم...
    موفق باشی
    ba salam man ye daneshju to holland hastam, mikhastam bebinam mitunam khahesh konam bara man ketab mechanics of materials e Hibbeler 6th ya 7th edition ro befrestid?
    kheyli mamnoon misham
    sadegh
    سلام 3dtotal جان با آموزشات خيلي حال كردم ، دستت درد نكنه واقعاً نمي دونم تا امروز چرا تو و اين آموزشهاي خوبتو پيدا نكرده بودم ، اما يه مشكل كوچيكي هست اونم اينه كه در آموزش خارج شدن بخار از دهانه كتري فايل script از راپيدشير پاك شده و به همين خاطر نميشه از اين آموزش به طور كامل استفاده كرد اگه امكانش باشه لطفاً اون فايلو برام بفرست، ممنون مي شم.
    با تشكر
    آرش
    سلام بر آقا رضای گل
    عید فطر مبارک
    ایشالا که هر جا هستی شاد و پیروز باشی:)
    سلام
    می خواستم بگمسی دی های آموزشی داری آموزشی که بتونی انون از طریق پست ارسال کنی ؟ به همراه هزینه ...
    با تشکر
    سلام دوست عزيز
    يك سوالي داشتم اين آرك مدلها وارك اينتريور واكستريور از شركت اورموشن را چه جوري ميتونم تهيه كنم.آخه هرچي لينك پيدا ميكنم مشكل داره دانلود نميكنه. شما دارين اين مدلهارا اگه دارين ميشه برا منم بفرستين .از خجالتتون در ميام .
    ممنون ميشم رفيق.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا