Arma_King3Ds
امتیاز واکنش
41

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ممنون از پيغامتون ، عزيز قراره كه ليفتراك ،جرثقيل سقفي و يك جرثقيل ما تو اين كار داشته باشيم كه بنا به گفته مشتري قرار نيست دقت زيادي تو ساخت و جزئياتش قرار بگيره .در ضمن قرار نيست كار تقليدي باشه اين نمونه رو من فقط براي ايده و روشن شدن موضوع و محيط در اختيار شما گذاشتم.
    در آخر هم عرض مي كنم كه من كار فلش خودم انجام دادم اما قيمت ساخت كارهاي 3ي رو با اين كيفيت ندارم پس لطف كنيد و قيمت طراحي اين كار رو بصورت دقيق و با جزئيات كامل بفرمائيد(منظور از جزيئات در صورت متحرك بودن ماشين ها و ...)تا انشالله بتونم نتيجه گيري كنم و استارت كار رو بزنيم.
    در ضمن زمان اجراي پروژه رو هم بفرمائيد
    سلام دوست عزيز لطف كن نگاهي به فلش موجود در www.still.de بنداز من تقريبا همچين كاري منتها از زاويه اي ديگه و با ماشينهاي ديگه اي رو براي سايت يكي از مشتريهام ميخوام
    اين كار كيفيت بالائي نياز نداره لطف كن و نرخ طراحي و ساخت اين كار رو به من اعلام كن
    ba salami dobare
    mikhastam bedonam ke famile shoma chie va bedonam ke koja kar mikonid . agar betonam ye gharare molaghati ya ye gharare chati ba ham dashte bashim khosh hal misham albate age ghabol konid . kheili mamnon
    rasti yadam raft begam in shomare mane 09133094876 age tonestin mitonid ye tamasi ba man begirid
    kheili mamnon misham
    felan khoda negahdar
    salam
    dooste aziz message zade budid ke man chand vaghte ke 3 kar mikonam
    dar javab bayad begam ke az mogheii ke 3d tahde dos bud kar mikardam agar kar ya soali dashtid bazam dar khedmatam
    ba sepas .
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا