MahmoodM30
امتیاز واکنش
2,997

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ..روز خوش .. من یه پروزه موسیقی 49 صفحه ای ساختم .. صفحه 50 رو هم طراحی کردم که یک ویدئوی 5 ثانیه ای هست و الان می خوام این ویدئو. استارت پروزه ام باشه و بعد اینکه پخش شد مستقیما صفحه 1 پروژه ام ران بشه .. ممنون میشم راهنماییم کنید و اسکریپتشو بهم بگید
    سلام محمود جان من یه تکست باکس دارم و میخوام اونا داخل درایو بصورت فایل ذخیره کنم و هر بار که ذخیره میشه به نام فایل 1 ذخیره بشه و عدد 1 ثابت نباشه یعنی در ذخیره دوم به نام فایل 2 ذخیره بشه راهنمایی لطفا اگر امکانش هست با ذکر مثال باشه
    یه قطعه سخت افزاری دارم که با USB به سیستم وصل میشه ، حالا میخوام هر بار که اطلاعات به قطعه ارسال می کنم تو MMB یه کد خاص برام اجرا کنه ، آیا باید این کار رو از طریق بررسی پورت USB انجام بدم ؟ اگر آره ، چطور؟ در غیر این صورت راهنمایی کنید!
    سلام شما با سازنده پلاگین کتیبه ارتباط دارید؟ من به این پلاگین نیاز دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر
    درود
    لطف میکنید یه نمونه پروژه با dll پلیر xtmedia رو ارسال کنید . چون چند نمونه فیلم میخوام بذارم توی برنامه که اجرا بشه از طریق این پلاگین
    سلام آقا محمود عزیز.
    توی تاپیک ها یه صحبتی کرده بودین از یک پلیری که توی بیلدر با اضافه کردنش قابلیت تغییر مسیر temp یا همون فایل های embedded شده mmb رو داشت.
    خواستم ببینم اگر امکانش هست این فایل رو توی یک تاپیک یا همینجا.
    یا دیگه الان که خدا رو شکر تلگرام هست توی تلگرام برام بفرستید.
    واقعاً نیاز دارم بهش و راه ارتباطی هم جز اینجا ندارم باهاتون.
    با تشکر
    @hamedzardosht
    این هم آیدی تلگراممه.
    سلام و عرض ادب،
    من یه مشکلی دارم.
    اون چیزهایی هم که گفتینو اعمال کردم.
    درست نمیشه.
    یعنی تنظیمات کنترل پنل رو.
    فایل متنی فارسی ایمبد کردم که وقتی برنامه رو اجرا میکنم، نوشته های فارسی که از تو فایلای متنی برمیداره رو درست نشون نمیده.
    وقتی حایگزین میکنم فایل متنی رو با انگلیسی مشکلی نداره ولی وقتی فارسیه، درست نشون نمیده. چیکار کنم؟
    فارسی ساز هم کار نکرد برام.
    خیلی ممنون. اینم آیدیمه:

@Bemyenemybutseekthetruth
    سلام و عرض ادب،
    من یه مشکلی دارم.
    اون چیزهایی هم که گفتینو اعمال کردم.
    درست نمیشه.
    یعنی تنظیمات کنترل پنل رو.
    مشکل اینجاست که مابین اسکرپتها ارجاع دادم به اون فایلهای متنی فارسی که وقتی با انگلیسی جاگزینشون میکنم مشکل حله ولی میخام فارسی نوشته شه.
    اینو چجوری حل کنم؟
    فایل متنی فارسی ایمبد کردم که وقتی برنامه رو اجرا میکنم، نوشته های فارسی که از تو فایلای متنی برمیداره رو درست نشون نمیده.
    خیلی ممنون.
    سلام محمود جان. من شماره اقا جواد سازنده ی پلاگین Epigraph رو میخام اگه دارین لطف کنید واسم بفرستین.
    میخواستم کرک یکی از پلاگین هاشونو خریداری کنم.
    یه دنیا سپاس
    سلام. آقا محمود من به شدت نیازمند پلاگين M30PersianDate + DatePicker 1.4 این پلاگینتم. تو ورژن های قبلت جای اسم ماه ها علامت سواله. میشه این پلاگینتو به دست من برسونی؟
    سلام اقا محمود من با دستور اپدیت پلاگین ODBC مشکل دارم انجام نمیده در صورتی که INSERT به درستی جواب میده نمونه کار دومی هم لینک دانلود مشکل داره اگه میشه لینکشو بهم بدین تا رفع مشکل کنم ممنون
    سلام فدات محمود جان عید شما هم مبارک انشا الله سال خوبی داشته باشی و پر از موفقیت
    خواهش عزیز اینقدر مشغله زیاد شده برای همه مخصوصا خودم که دیگه هیچ کس وقت نمیکنه سرش بخارونه همینکه به یاد ما هستی برام بسیار ارزش منده به یاد شما بچه ها به انجمن سر میزنم وگرنه بیلدر برام اهمیت نداره اصلا
    دلم حسابی برات تنگ شده بود فدات کوچیکت شما محمد مصیبی
    سلام و خسته نباشید. من میلاد هستم. دارم یه بازی تولید میکنم. نیاز به کمکتون دارم. البته مبتدی نیستم با یه راهنمایی کوچولو راه میافتم. اگه امکان داره بهم اطلاع بدین. ممنون. منتظرم
    سلام
    شما از چه زبانهایی برای برنامه نویسی استفاده مکنید و توی کدوم ها مهارتتون بیشتره
    سی-سی پلاس پلاس-سی شارپ-اکشن اسکریپت-بیلدر -اتوپلی
    ممنون از پاسختون و برای شروع به من کدوم رو پیشنهاد مکنید
    تبریک ویژه به خاطر مسئولیت جدیدتان برای این انجمن.

برای شما ارزوی بهترین ها
    سلام .
    محمود جان پست جدیدت رو بهت تبریک می گم .

به سلامتی .
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا