Mehran coyote
امتیاز واکنش
4,621

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• اولین نمونه کارم : شمع طلایی - با تشکر از علی رضایی..
    [h=1]مسابقه مدلسازی ( سنگ توالت ایرانی )[/h]
    آره قرار بود همین جوری بشه ولی یه 4 سالی طول کشید تا کارت عروسی رو دادم :green:
    موفق باشی ... یاعلی ع
    بنظر من واقعا دوران بیخودیه ! منکه اصلا دوست ندارم برگردم به اون دوران !!!
    ---------------------------
    انشااله این 11 ماه هم تموم میشه ... من همیشه تو سربازی میگفتم کاشکی چشمامو می بستم باز میکردم میدیدم این دو سال گذشته ! خلاصه هرجوری بود تموم شد ...
    موفق باشی داداش ...
    انشااله همراه کارت پایان خدمتت کارت عروسیتو بخش کنی :green:
    یاعلی مدد ...
    محتاجیم بدعا ...
    -------------------
    سرباز وظیفه ما چطوره ؟ چقدرش مونده داداش ؟
    ای وای 9ماه گذشت !!!!!!! من که هیچ کاری نکردم تو این 9 ماه فکر کردم حالا 2-3 ماه گذشته ! انشالله زودتر تموم شه خدمتت اکی حتما تموم که شد میایم استفاده می کنیم
    سلام جیگر خوبی؟

چه خبرا دیگه خبری از ما نمیگیری

نظرت در مورد Corona چیه؟ دیدی کارا رو با این موتور؟
    سلام عزیز 4کرم شما خوبی ؟ والا سایت فارسی نمی شناسم ولی سایتا خارجی خیلی هست مثل :
    http://forums.cgsociety.org (همه چیز داخلش هست در از طراحی 2 بعدی گرفته - تا بهترین انیمیشن های 2بعدی مدلینگ و...)
    http://www.11secondclub.com/ (معروف ترین سایت مسابقات ماهانه ی انیشمین( اگه خدا بخواد این ماهشا دارم شرکت می کنم خدا کنه وقت کم نیارم :green: : \ )
    11sec بخش فرومش محشره مثل همین جاست که خوب بود قبلا ولی انیماتور های حرفه ای پیکسار و دریم ورکس و ... هم داخلش هستند

فعلا همین 2تا را یادمه مهران یادم اومد بازم می گم رفیق
    سربازی چه خبر مهران ؟ راهی واسه گرفتن کسری با داشتن مهارت 3بعدی نیست ؟
    خوبم حجی . به سلامتی :)
    ایده جالبی داری چیزی به ذهنم نمی رسه الان :green:
    سلام مهران جان. آره درست شد دیگه :) . قاطی بود. اومدم دیدم کلی صفحه پیغام اومده که من چون آیدیم خراب بود نمیدیدم متصفانه :)
    مجــبور شدم بـه هـــر کسی رو بزنــــم ----******** ---- در مـــحضر هر غــــریبه زانـــــــو بـــزنم
    تحقـــیر شدم چــونکه فراموشــم شـــد ----******** ---- یک ســــر به رضـــــا ضامــن آهـــو بزنم
    --------------------------:oops:میلاد امام رضا علیه السلام بر شما مبارک ...:oops:
    اولین انیمیشن کوتاه من "The Eleventh" {یازدهم} + Blender
    خوشحال میشم نظر شما رو بدونم دوست عزیز....
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا