smspersia
امتیاز واکنش
243

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• خوشحال میشم نظرتون رو بدونم........
    [h=3]کاراکتر دختری به نام آهو[/h]
    سلام برادر...صفحه اصلی مجیدآنلاین رو که دیدی؟؟؟فقط توش لینک آکادمی و انجمن ..... هست؟؟؟منم میخوام واسه سایت اصلی خودم یه صفحه مثل همین بسازم؟؟؟چیکار کنم؟؟؟
    سلام برادر...خوبی؟؟؟؟غیرفعالش کردم..حالا میتونین ثبت نام کنین...
    سلام قربان....نمیدونم چجوری باید کپچا رو غیر فعال کنم...رفتم تو پیکربندی > تنظیمات ثبت نام....اونجا چیزی به عنوان غیر فعال کردین کپچا نبود...لطفا شما راهنمایی کنید...
    سلام قربان....
    بیاین اینجا...عضو شین..حداقل یکم به ما هم کمک کنین دیگه....
    forum.3dex.ir
    اولین نمونه کارم : شمع طلایی - با تشکر از علی رضایی..
    خواهش میکنم. ببخشید. امان از این نت کم سرعت. اون دوتا آموزش ماشین رو گذاشتم فقط مونده کاراکتر مینیون.

امشب میذارمش

یا علی
    ببخشید تو رو خدا. سه روزه که نت قعطه. تازه قطع شده بود و دوباره قطع شد

چشم. دو ساعت دیگه آپلود شدن
    داداش شما چجور کار می کنی ؟ اینترنتی یا حضوری
    من دارم یه انیمیشن کوتاه میسازم
    سلام داداش
    من بچه خرم آبادم . تو قسمت های مختلف انیمیشن هم تمریناتی داشتم .
    مدلینگ تکسچر انیمیت دابنامیک و حالا هم روی ریگ دارم کار می کنم
    اگه مایل بودی همکاری داشته باشیم و تیم تشکیل بدیم
    یا علی
    سلام دوست خوبم
    گروه Max-Speed با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت آماده خدمات دهی به شما می باشد
    اگر شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که از دست فیلتر خسته شده اید و از قطع پروکسی های شمارا اذیت می کند
    می توانید با تهیه دو اکانت ساکس و آی نت به قیمت باورنرکردنی 2000 تومان به راحتی از سرور های قدرتمند انگلستان برای اتصال به اینترنت استفاده کنید
    توجه کنید که شما 2 اکانت مختلف را با هم تهیه می کتید تا درصد قطعی را در هر شرایطی از بین ببرید.
    برای تهیه اکانت و کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:
    http://max-speed.tk
    با عضویت در فیسبوک ما از آخرین اخبار و جوایز هفتگی برخوار شودید:
    https://www.facebook.com/MAX123456789Speed

در صورتی که 4 نفر را معرفی کنید 1 اکانت ساکس و آی نت به صورت رایگان جایزه بگیرید
    سلام بر سجاد عزیز
    خسته نباشی
    مدل ها خوب -تا حد امکان لو پولی - وایر مناسب - و بهتره برای فروش عکس های بزرگتری قرار بدی و حتما تکسچر هم بگیری و در محیط مناسب با مدل , رندر بگیری .البته نمی دونم این مسائل جا افتاده باشه که مدل آماده توی ایران خریداری کنن ! چون به قدر کافی مدل آماده توی نت هست و میدونم که مدل های شما از موارد ایرانی اون تهیه شده و ممکنه توی نت نباشه .
    سجاد جان بهتره نمونه کار انیمیشن قرار بدی چون توی ایران به تک فریم ها خیلی کم بها میدن و شاید اگر رشته معماری بودی تک فریم کار میکردی بهتر بود .
    موفق و موید باشی
    سلام
    آقا کار انیمیشن تو خرم آباد چجوره ؟
    منم مایا و زیبراش کار می کنم . البته یه خورده مونده تا آموزش ها تموم بشه
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا