hosein0251
امتیاز واکنش
1,841

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام خسته نباشی آقا حسین می خواستم ببینم برنامه ی استوری برد خصوصا framefroge previz را چجوری می تونم ازتون بگیرم؟ چون لینک های داخل انجمن مشکل دارن.
    سلام
    ببخشید مزاحم شدم
    من یه سوال پرسیدم توی بخش فیلم سازی ولی الان 1 هفته است که کسی جواب نداده
    اگه میشه شما کمکم کنید

سلام
    من میخام یه فیلم رو در ویدو استودیو رندر بگیرم و بریزم رو سی دی و رو تلویزون پخش کنم
    ولی متاسفانه هر کار میکنم یا کیفیت کار میاد پایین یا تلویزون نمیخونه یا فیلم داخل تلویزوین قطع و وصل میشه و با سرعت پایین نمایش میده....
    اگه میشه بگین باید چه تنظیماتی انجام بدم و با چه فرمتی خروجی بگیرم
    ایا تلویزون هم تاثیری داره ؟؟؟؟
    اولین انیمیشن کوتاه من "The Eleventh" {یازدهم} + Blender
    خوشحال میشم نظر شما رو بدونم دوست عزیز....
    خواهش میکنم آقا حسین. همین که خوشتون اومده واسه ی من کافیه.
    من زیاد اهل این صداهای آماده نیستم، این چندتایی هم که داشتم به خاطر آهنگام هست که برای بعضی تنظیم ها و فضای کار که مشتری میخوات، باید داخلش استفاده بشه.
    اگه صداهای دیگه ای رو پیدا کردم حتما براتون میذارم

امیدوارم همیشه به سلامت مسافرت برین و خوش و خرم در کنار خانوادتون از زندگی لذت ببرید

موفق باشید
    سلام آقا حسین. من چندتا از صداهایی که ممکنه بیشتر به کارتون بیات رو براتون آپلود کردم. داخل اون کیلیپی که صداش ویرایش شد از 3 تا ازاین فایل ها رو استفاده کردم

امیدوارم یه روزی به دردتون بخوره

http://uplod.ir/k96knv2lnluu/Nature.zip.htm
    سلام آقا حسین. خواستم داخل تاپیک این فایلو بذارم که دیدم موضوع بسته شده بود. کلا دو دقیقه رو صدای این ویدیویی که گذاشته بودین کار کردم. فقط خواستم منظورمو از صدای دریا و آب بگم که متوجه بشین

http://uplod.ir/tn6d9ic40q2z/aaa.mkv.htm

میدونم خودتون استادین
    The Sad Sunset

ممنون ميشم در مورد ايده اي كه دارم راهنمايي بفرماييد ميدونم شما داراي در اين زمينه استاد هستين
    واز اينكه وقت ميزارين ممنونم
    forums/253-نرم-افزارهای-تدوین
    در صورت امكان موضوع را به قسمت افتر افكت منتقل كنين .ممنون
    سلام دوست هنر مند و بزرگوارم
    ممنون ميشم در مورد ايده اي كه دارم راهنمايي بفرماييد ميدونم شما داراي در اين زمينه استاد هستين
    واز اينكه وقت ميزارين ممنونم
    forums/253-نرم-افزارهای-تدوین
    در صورت امكان موضوع را به قسمت جلوه هاي ويژه منتقل كنين .ممنون
    http://forum.majidonline.com/threads/209927-مشکل-عجیب-در-پریمیر-لطفا-راهنمایی-کنید

:(
    اصلا داینامیک لینک کار نمیکنه !!
    :((
    help me
    نحوه گرفتن خروجی با کیفیت hd و رایت بر روی dvd بدون نیاز به کارت تدوین :
    سلام نسخه جدید 6.5 ادیوس رو نصب کردم ولی ی مشکلاتی رو دارم خواهش میکنم جوابمو بدید مرسی ..
    من ی فیلم دارم که حجمش چیزی حدود 90 دقیقه است که با دوربین hd فیلم برداری شده و حالا تدوینش کردم که چیزی حدود 70 دقیقه است ، حالا من میخوام ازش خروجی hd بگیرم که حجمش میره بالای 16 gb و من نمیتونم در این صورت تو ی دی وی دی بزنم ، من خروجی hd از ادیوس به مدت 59 ثانیه بود گرفتم ، که حجمش شد 563 mb ، میخوام در حینی که کیفیتش hd هست حجمش کم باشه ، مثله این ویدیو موزیکا که کیفیتشون full hd هست ولی میبینی 4 دقیقه هست ولی حجمش 190 مگابایته ..
    اگه میشه کمکم کنید خیلی کارم واجبه مرسی ...
    واسه خنده؟؟ :)
    من چون میکس و مستر میکنم همیشه اسپیکر هام و هدفنهام صداشون بلند هستند یه دفعه اون صدا اومد و یه سکته خفیف زدم
    بعد که به هوش اومدم !
    اومدم ازت پرسیدم که داستان چیه
    الان بعد از تحقیق فهمیدم مشکل از این بود :
    من به صورت داینامک پروژه افتر را باز کردم تو پریمیر
    دیگه با فرمت mov رندر نگرفتم چون هاردم پره
    import adobe after effect to priemer

که این مشکل انگار به خاطر سنگین شدن نرم افزار بوده !! :(
    در کل
    این کارم درسته که به جای اینکه از ادوب افتر افکت خروجی بگیرم پروژه ی رندر نشده اش را
    سورشو توی پریمیر میارم احساس میکنم اینطوری کیفیتش عالی تره نه؟
    سلام من با ادوب مدیا انکودر پروژه ی پریمیر را رندر میکنم بعد یه هو قطع میشه یه صدای گوسفند میاد !!!
    شوخی نمیکنما اولش ترسیدم گفتم این چه صداییه؟؟
    دیدید وقتی رندر تمام میشه یه صدای قشنگی میده؟؟ اما وقتی رندر خراب میشه این صدای ناهنجار میاد
    این صدا ویروسه؟؟
    کرک ادوب مدیام خراب شده؟؟
    اصلا چرا رندر قطع میشه؟؟
    http://forum.majidonline.com/threads/208429-مشکل-در-تبدیل-framerate

خوشحال میشم راهنمایی کنید
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا