Mehdi_44
امتیاز واکنش
977

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام بر شما من نرم افزار project vasari رو خیلی ضروری نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی ام بفرمایید لینک های شما رو نتونستم باز کنم
    مهندس سلام،بنده فضای اتاق خواب رو با راینو مدل کردم و با مگسول رندر گرفتم و 10ساعت تو رندر بود ولی بازم هم نویز داشته؟همه تنظیماتشو انجام دادم؟ولی بازم هم نویز داره؟خیلی کلافه شدم.لطفا کمکم کنید.ممنون میشم.
    سلام رفیق ، اگه میشه یه لطفی بکن فقط کرک ماکسول 2.7.20 رو واسم آپ کن ممنون .
    سلام خدمت دوست عزیز ، خواستم بابت لینکایی که دادین تشکر کنم.
    سلام
    متاسفانه کمتر میتونم بیادم در انجمن مگر ایمیلی برام ارسال شده باشه از طرف تاپیک های ایجاد شده از طرف حقیر.
    کارت خوب بود ولی خودت استادی میدونی ایراد کارت کجاست
    سلام اخوی :)
    ممنوی از کارایی که فرستادی :rose:
    کم پیدایی دوست من !!!
    راستی کارام چطور بود به نظرت ؟ دارم کم کم شروع میکنم که حرفه ای کار کنم :cool:
    البته با راهنمایی دوستان :)
    سلام مهدی جان. واقعا زحمتی کشیدی.

متن قشنگی بود. مرسی که به فکرم بودی.

موفق باشی عزیز. :rose:
    aga mehdi vagean azat tashakkor ,ikonam , kheyli hal dadi inja ba in hame mataleb dar bareye VRAY mersi vagean:)
    مهدی جان سلام خیلی خوشحالم که بالاخره بعد از مدتها توانستم شما را پیداکنم من دیونه پلاگین وی ری هستم ادرس سایتی که شما زحمت اپلود وی ری را کرده بودید رفتم الان سه روز است که نتوانستم بخاطر سرعت پایین دانلودش کنم میشه من هزینه ارسال آن را برای شما ارسال کنم تا زحمت ارسال آن را برای من تقبل بفرمایید می دانید من کارم بیشتر ترجمه است علاوه براین که من زبان تمام کردم بیشتر تو کار تردی مکس هستم سایتی را که درباره وی ری بود صفحه به صفحه ذخیره کردم برای ترجمه آن نیاز به این نرم افزار دارم تا کار روال عادی را ادامه دهد لطفا نامیدم نکنید در صورت تمایل من با اجازه شما تلفن منزل و موبایل را می دهم البته جسارت است من اگر شماره شما را داشتم شخصا با شما تماس می گرفتم ولی چون تا چند روز دیگر امتحانات مدارس غیر انتفاعی شروع می شود می خواهم تا اوایل مهر ماه حداقل دو سوم مطالب را تمام کنم خدا از آقایی کمتون نکنه مهدی جان راستی اسم پسر من هم مهدی است الان هم در حال دانولد بودم که قطع شد میگه به خاطر تمام شدن وقت ادامه فایل امکان پذیر نیست
    09368516613 منزل 04527280934 با تشکر
    سلام
    خوبی
    میشه بیشتر آشنا بشیم ؟
    یه سری سوال دارم.
    با مسنجر یاهو باهات تماس میگیرم.
    محمود.23.اصفهان ([email protected])
    سلام دوست خوب...
    خيلي مخلصيم...
    سر بزن به ما...
    انجمن رو از وجود خودت بي نصيب نذار عزيز...
    .
    ارادتمنديم...
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا