محمدمهدی
امتیاز واکنش
488

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام آقا مهدی
    خیلی وقته ندیدمت ! یه سری به ما بزن داداش ...
    یاعلی ...
    سلام محمدمهدی عزیز
    بله متاسفانه، یک هفته پیش بستک رو لرزوند

من خوبم خداروشکر، ممنون از محبتت :rose:
    فعلاً که زلزله ها همچنان ادامه داره، امیدوارم هرچه زودتر آرامش به شهرم برگرده و بتونم شهرم رو باز سرزنده ببینم و آثار ویرانی از چهره ش پاک بشه.

برات آرزوی سلامتی دارم
    سلام داداش
    آقا شرمندمون نکن ... :sad: تو عمرم به اندازه تو به کسی زحمت ندادم ! این حرف هاهم مثل همیشه از روی بزرگواریته ... :rose:
    در مورد عروسی هم وقتی گذشت تاریخشو بهت میگم ... :green:
    ----
    انشااله هرچه زودتر خوب بشی ...
    التماس دعا
    سلام داداش . خیلی مخلصیم .... :rose:
    برای شرکتتون آبدارچی نمیخواین ؟ :wink: خلاصه روی ما همه جوره حساب کن ...:cool:
    ایول پس حله ... ای دی یاهومو میدم اونجا با هم بیشتر آشنا میشیم البته من تا حدودی شمارو میشناسم ولی دوست دارم از زبون خودتون خصوصیات اخلاقیتونو بشنوم :wink:
    میدونم با هم دوستای خوبی میشیم ... البته اگه شما هم بخوای ... :green: یذره اختلاف سنیمون زیاده ولی برای من افتخاریه با شما هم کلام بشم ... :rose::rose::rose:
    استاد فعلا یاعلی ... :) راستی تو این شبهای قدر مارو هم یاد کن ...
    استاد ما خیلی خیلی دوستت داریم .... :rose: کلا از همین اخلاقیاتت خیلی خوشم میاد ... :green:
    اهل چت هستی داداش ؟ :wink:
    سلام بر استاد محمد مهدی :rose:
    بزارید اول بیشتر با هم آشنا بشیم بعد انشااله موضوع های مدنظرمو مطرح میکنم عزیز ... :) فعلا :wink:
    سلام استاد ... :green:کی وقت دارید مزاحمتون بشم ؟
    با سپاس فراوان :rose:
    سلام دوست عزیز
    بله درست فرمودید، محمد هستم :rose:

خب مسلماً بعد از اینهمه زمانی که با MMB و این انجمن گذروندم، بخوام هم نمیتونم دل بکنم و مطمئن باشید مثل سابق تو انجمن حضور خواهم داشت.
    اما دیگه زمانش بود که مسئولیت رو بدم دست دوستانی که انرژی بیشتری دارن

از شما هم ممنونم که اینهمه به من لطف دارید :rose:

موفق و پیروز باشید
    عزیزم لطفا از این لحن های اغراق آمیز استفاده نکنید. شما خیلی لطف دارید. و بنده رو خیلی خیلی شرمنده می کنید.
    همونطور که گفتم واقعا چیز خاصی نمی دونم. ولی اگر چیزی بدونم و کسی بپرسه حتما دریغ نمی کنم.

موفق باشید انشاءا...
    خیلی ممنونم که منو به شاگردی قبول کردید البته یکم سنم بالاست و درگیر زندگیم هستم ولی قول میدم هروقت مزاحمتون شدم زیاد اذیتتون نکنم ! :green:
    افتخار میدید درخواست دوستی مارو تائید کنید ؟ :rose::rose:
    ببخشید الان باید برم حتما مزاحمتون میشم استاد ...
    شبتون بخیر
    سلام آقا محمد مهدی
    من یکی از دوستان آسا جان هستم ایشون شمارو به من معرفی کردن و از بزرگواریاتون برام گفتم و اینم گفتن که چقدر استادید ... :rose:
    چندتا سوال ام ام بی داشتم البته مبتدیم ولی به این برنامه علاقه مند شدم می تونید کمکم کنید ؟ البته هر موقع وقت داشتید ...
    سلام . به
    چاکرتیییم
    ما هستیم اخوی جان جان
    شمام در پناهش باشی:green:
    ارادتمند
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا