airbos
امتیاز واکنش
3,819

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• http://forum.majidonline.com/threads/201070-****تاپیک-اصلی-مسابقه-نوروزی-سال-1392-quot-کارگاه-نجاری-من-quot-****
    به دوستانتان خبر بدین ...مسابقه شروع شد
    سلام عباس جون
    آره طرح زیباییه . و همچنین
    موفق باشی:rose:
    خیلی هم خوب. ان شا الله هم بعد عید هم خوش بگذره. :) والا یه بحثهایی در مورد مسابقه برای امسال شده ولی فعلا عنوان نشده. امیدوارم برای امسال جوایز بهتری در نظر گرفته بشه
    سلام عباس جااااان. خوبی داداش؟
    آقا من مخلصم.ارادت از ماست :rose: چیکارا میکنی ؟ خوش میگذره؟
    :rose:

ای بابا چرا تو صفحه خودتم این یامو زدی ؟؟؟؟

----
    میگم که من مبتدیم ... منظورم همون تائید پیغامها هستش که پایین صفحه هست ... :)
    ----
    در مورد حرفهای خدائیتم خیلی خوشم اومد ... به دلم نشست .... چون حرف حق به دل میشینه ...

موفق باشی دوست من ...
    مــن اهــل تــعارف علـکی نیــستــم ...
    ---------
    مــن حقــیقــتو گفتــم .... ببین من به عمل طرفم نگاه میکنم .... شما چندین بار تو عمل بهم نشون داری که کارت درسته ...
    ولی شما که از من چیزی ندیدی ! فقط حرف زدم ... ولی از روی تواضع و بزرگیت لطف کردی و مطالبی رو گفتی که من در اون حد نیستم ... از قدیم گفتن : به عمــل کــار بر آیــد ...... بــه سخـــنرانــی نـیـســت !

حالا خودت قضاوت کن : شما تو عمل هم کارتو نشون دادی هم اخلاقتو ولی من چی ....
    --------
    خــیلی پیــچیـدش نکــنم .... خـلاصش میشه خــودتـو عــشــقــه داداش .... :rose:
    --------
    شرمنده که پیامتو تائید نزدم چون واقعا در حدش نیستم ....
    --------
    یـاعــلی عــزیــزم ...
    سلام داداش ...
    کــلا با اخــلاقــت خیـــلی حـــال میـــکنــم ... :rose:
    ما در حــد شــما نیستیم ! ولی دوسـت داریم بـشــیم ... هــم تو اخـلاق . هم تو مدل سازی . و هم ... خلاصه دمت گرم ...
    خوشحالم که با شما دوستم ... :wink:
    ----------
    یاعلی...
    راستي بابت اون 2 تا مدل ماشيني كه گذاشته بودي واقعا ممنونم خيلي بدردم خورد :)
    سلام دوست عزيز خوبي خسته نباشين ...:rose: من با اين برنامه pixplant كاركردم اما وقتي save ميزنم ادرس سايت هم روي عكس ميمونه :sad: چه جوري ميتونم مشكلشو رفع كنم ؟؟؟ ممنون:rose:
    سلام داداش من خوبی
    آقا بابت مدل پرراید و دنا
    ممنون
    دستت گل اقاقیا

یا علی
    سلام عباس جان. خوبی داداش؟
    ممنون شما لطف داری. :rose: کم پیدایی ؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا