AREF
امتیاز واکنش
20,968

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام مهندس عارف رضوی
    باعث سعادت ما هست که شما رو تو این سایت داریم
    تو ف ی س ب و ک با اجازه شمارو اد کردم اکه افتخار بدین اکسپت کنین
    Saeed Pirghol
    سلام
    من میخوام نورپردازی رو یاد بگیرم.
    یه مجموعه آموزشی پیدا کردم از gnomon که البته برپایه منتال ری آموزش میده.
    حالا سوالم اینه که اگر اینو ببینم به درد وی ری می خوره یا کلا متفاوتن و وقت نذارم روی این آموزشها؟
    عارف جان سلام
    من قصد دارم که یه لپ تاپ با قیمت حدود 3 تا 3.5 تومان برای کار حرفه ای تری دی مکس معماری بخرم، پیشنهاد شما چه سیستم با چه مشخصاتیه؟ به نظرتون خرید از دبی بهتره یا همین جا؟
    خیلی ممنون می شم اگه جواب بدید :wink:
    سلام عارف خوبی ؟؟؟
    اقا این فروم چرا اینقدر بی حال شده !! انگار همه مردن !!!
    تا حالا سابقه داشته ؟؟؟؟
    سلام ممنون که با اینکه سرت شلوغه جوابم رو دادی

تنظیماتش سخته ؟ یه عکس از تنظیمات در حد یه کار معمولی باشه برام می فرستی ؟

ممنون
    سلام آقا عارف
    داش چند تا سوال دارم ازت:
    من طرح یه مجتمع مسکونی دارم که برا طراحی معماری یه 14 تا بلوک دارم و می خوام :
    1.اگه بخوام کلش رو 3ی کنم و آبجکت هام هم همه پروکسی کنم ولی بازم تیک می زنه راه حلی برام داری که زیاد فایل سنگین نشه

وقتی رندر می گیرم لایت کش به 5000 مگ می رسه همون اول کار نمی دونم از چی شه ؟

تنظیمات معمولی رو می تونین برام عکس بگیرین؟

راستی این solid rock چی بوود که تو مولتی اسکاتر ازش استفاده کردین ؟ حجمش چقدره چه کاربردی داره

ممنون می شم کمکم کنید
    سلام عارف جان آقا من یه مدت نبودم منو که یادت هست :sad:یه مدت نبودم آقا ما میخایم با شما رفاقتمونو محکم تر کنیم نظرت چیه
    سلام آقا عارف
    توی اون متریال هایی که فرستادین تو Arroway stone 2 از عدد 27 بقیه اش نیست جا مونده یا کلا نبوده ؟
    راستی یاهو نمی یاین چند تا سوال داشتم ممنون
    سلام کار جدیدم خوشحال میشم ببینی :
    http://forum.majidonline.com/threads/198730-آموزش-و-سوال-های-مربوط-به-ماکسول-Maxwell-Rendering-Tutorials
    سلام به عارف بزرگ
    خوبی دادا؟
    میگما میبینم جند وقتیه حرص میخوری تو تاپیکا که سعی داری بچه ها رو تشویق به کار کردن روی ضعف هاشون بشن

به نظر من اولین کسی که باید برای کارش ارزش قائل بشه خوده ادمه
    اون کاره مزرعه اولین رندری که گرفتم گفتم خیلی خوشگل شده بعد که پستای شوما رو دیدم یکم سرد شدم ولی علاقه ای که به 3d دارم منو وادار کرد که تا قطره اخر خونم روش کار کنم :green::neutral:
    سرتو درد نیارم میخواستم ازت ممنون باشم واسه کمکایی که به بچه ها میکنی:rose:
    و از اون ور هم بگم حرص زیاد نخور مخصوصا تو تاپیک سمند دنا فک کنم اعصابت داغون بوده پست دادی :green:
    سلام عارف جان . یه کار مهم و خصوصی بات داشتم . چجوری میتونم بت پیغام بدم؟ چون هر چی پیغام خصوصی میزنم مثل اینکه ارسال نمیشه یا من نمیتونم ارسال کنم.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا