m2_farzan
امتیاز واکنش
229

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام فرزان جان
    شرمنده به خدا
    نتونستم از 4 شیرد دانلود کنم
    بی زحمت یه جا دیگه آپ کن
    ممنون
    سلام بر دوست عزیز خودم
    ممنون بابت زحمتی که کشیدی حتما دانلود می کنم و نتیجه را بهتون میگم . موفق و موید باشی دوست من
    راستش پیشنهاد شما یک رندر من را به عقب انداخت و خیلی از بابت این عقب افتادن خوشحالم چراکه اگر اون موقع رندر میگرفتم مسلما خیلی ساده کار را ارائه میدادم اما الان به فکر بهتر شدن کار هستم . با وجود این آموزش کار بنده هم مسلما بهتر خواهد شد
    خیلی گلی
    ببخشید پیغام ندیده بودم !
    مادباکس ساده تر و رادست تره !! چرا ؟ چون از سری نرم افزارهای آتودسک محسوب میشه اما یه حساب کتاب منصفانه در مورد مکس و مایا داشته باش .
    خود شرکت آتودسک گفته که 12 سال برای مایا مستر شدن وقت لازمه و همه ما میدونیم که مایا قوی تره و شاید مکس کارا قبول نکنن
    اما مقایسه زیبراش و مادباکس اینطور نیست . چراکه همه زیبراش بهترین نرم افزار در زمینه sculpt هست . شک نکن !! شاید ظاهرش یه خورده برات نا آشنا باشه اما میرزه
    سایت pixologic و zbrushcenteral دو سایت اصلی زیبراش هستند .
    مرسی بابت جواب. راستش دیروز احساس کردم زیبراش یکی از زبون نفهم ترین برنامه هاییه که توی عمرم دیدم، پس رفتم مادباکس نصب کردم (500 مگ ترافیکم رفت!) و واقعا لذت بردم کار باهاش فوق العاده آسون و روون تر بود. عالی بود.
    با این حال هنوز دارم هر دو رو آزمایش میکنم تا ببینم کدوم بهتره که برم دنبالش ولی تا حالا مادباکس انصافا بهتر بود.
    مرسی بابت راهنمایی.
    شما چطور؟ با مادباکس کار کردین؟ نظرتون چیه؟
    زبراش در یک نگاه :
    1- چیدمان zsphere خیلی راحت هست
    2-sculpt کار که طولانی ترین و مهمترین کار در زیبراش هست
    بوسیله چند قلموی اصلی
    3-تکسجر هم در زیبراش داریم
    4- ایجاد مو برای کارکتر هم داریم ولی نمیدونم بشه خروجی هم ازش گرفت
    5-و مهمترین نکته که هیجان انگیز ترین کار زیبراش کاربرد اون در hard surface modeling هست .
    آموزش ربات بزرگ قرمز بعد 2 یا 3 ماه کار کردن با زیبراش ببین
    یک یا دو ساعت توی کمپانی های آموزشی دنبال آموزشه ای زبراش بگردی همه آموزها میاد دست
    موفق باشی یا علی
    سلام دوست عزیز
    راستش من اوایل کار زیبراش همین حسو داشتم ولی به مرور زمان این مسئله حل شد . راستش PDF فارسی شرمنده دارم . یکی قبلا داشتم که بعد مطالعه حذفش کردم . توی گوگل بگردی حتما پیدا می کنی
    توصیه بنده به شما در مورد زیبراش
    زیبراش تنها متشکل از چند قلمو یا همون براش هست + مدلی که میخواید اونو scuplt کنید .
    اگه بخوای خیلی با جزئیات زیبراش ور بری از سرعت یادگیری انیمیشن شما کاسته میشه چراکه یادگیری انیمیشن طولانی تر از این هست که شما وقت زیادی را پای زیبراش بگذارید .
    برای متخصر و مفید بودن یادگیری زیبراش
    ابتدا یه پ دی اف فارسی برای تسلط به دستور ها
    سپس چند ویدیو تاتوریال بگرد هر کدوم باب طبعت بود دانلود کن
    باید برای کار با پلاگین alembic مایا , نرم افزار مکس نصب کنیم ؟
    فرق نمی کنه کدوم ورژن ؟ از نسخه پرتابل میشه استافده کرد ؟
    من از 3 ورژن 2011 2012 2013 مایا استافده می کنم حالا باید کدوم ورژن مکس نصب کنم ؟
    سلام رفیق از ویری بعضی وقتا استفاده میکنم ولی در مورد مایا 2013 والا نمیدونم.
    آقا فرزان شما از وی ری استفاده نمی کنی ؟ برا ورژن مایا 2013 چه وی ری باید نصب کنیم ؟
    مه خارم! (مازندرانیم اصلا خوب نیست. چه برسه به اینکه خوندن و نوشتن هم بلد باشم!) :green:
    سلام همسایه_البته از نوع شهری
    چِتی هسّی برار
    دیدم زیر اواتارت زده بابلسر گفتم یه سلام و علیک همسایه ای کرده باشیم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا