davoodafshar
امتیاز واکنش
598

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• اولین انیمیشن کوتاه من "The Eleventh" {یازدهم} + Blender
    خوشحال میشم نظر شما رو بدونم دوست عزیز....
    سلامای
    من یه فیلم 4:3 رو توی پروژه ی 16:9 آوردم در ضمن پروژش ان تی اس سیم هست به جا پال اصلا حواسم نبود حالا وقتی خروجی میگیرم اندازه تصویرم خیلی کوچیک میشه حتما باید اندازه ال سی دی رو دست کاری کرد تا اندازه واقیشو نشون بده
    من تنظیماتشو از داخل پروژکت ستینگ تغییر دادم به 16:9 ولی پال نداشت سایزش درست میشه ولی کیفیتش یه کم کم میشه باید چیکار کنم؟؟
    ممنون میشم اگر زود تر جواب بدید
    سلام
    آقای افشار
    برای رایت dvd فیلم های hd ، بهترین کار رایت مستقیم روی dvd هست(گزینه ی File/Export/bburn to disk)
    البته به شرطی که حجمش روی DVD جا شه....اگه دید جا نشد تنها راهش خروجی گرفتن با کیفیت بالا مثل فرمت AVi یا Quick Time توی یک هارد ! وبعدش حتما تبدیل به فرمت های دیگه که حجمش میشه خیلی خیلی کم مثل فرمت Mp4
    اگه دوست داشتی خوشحال میشم به سایت من سر بزنی....آموزش ادیوس هم هست وکلی نرم افزار دیگه!!!
    سایت من Wwww.One-Graphist.ir
    سلام
    من آموزش های مقدماتی سینمافوردی شما رو دنبال می کنم....فوق العاده ان!!!
    به سایت من سر بزنی ، خوشحال میشم....WWW.One-Graphist.ir
    در مورد سئوال قبلیم توی تاپیک دکتر ادیوس:
    سلام...منظورتون اینه که چی کار کنم ؟ لطفا دقیق توضیح بدین چه جوری رندر بگیرم؟آخه ادیوس که mp3 رندر نمیگیره
    با سلام

امکان داره تمام آموزش های C4d رو که اینجا گذاشتید رو با کیفیت اصلی قرار بدید؟اگه امکان داره بفرمایید که برای کدوم شرکته

خیلی ممنون و خسته نباشید

میلاد
    سلام خوب هستید-شماره تماستون رو ممکنه لطف بفرمایید یک سوال در مورد نصب پلاگین المنت داشتم-ممنون منتظرم
    09390039730 سالاری
    سلام عزیزم
    روی عکس مورد نظر کلیک میکنید واونو پاکش میکنید عکس مورد نظر رو میارید جایگزین اون میکنید
    یاعلی
    سلام مهندس
    اینو می تونی جواب بدی؟؟؟
    یه عکسی رو در کلیپی استفاده کردم و می خوام یه عکس دیگه ای رو جایگذین این عکس کنم ، (بدون اینکه مدت در تایم لاین ، افکت ها و .... تغییر کنه)
    چیکار کنم؟؟؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا