AREF
امتیاز واکنش
20,968

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام عارف جان.
    ممنونم ازت.
    این چند وقته کمتر تونستم اینجا سز بزنم.
    کارهاتو دیدم و لذت بردم.موفق باشی.
    سلام عارف جون . مرسی
    خنده داره والا منم خودم در جریان نیستم چی شده.
    سلام عارف میشه راهنمایم کنی درباره تکسچرها ؟ کدمواشون بهترن؟ میخوام برام روی دیودی بفرستی؟قیمتا چنده؟ متریالهاچی ؟ منتظرم!!!!!!!!
    سلام
    آره عارف جان، نمونش هم توی امضام گذاشتم، کل حرکت یه نوع حرکته سرباز سایبری هست. قربانت عزیز این خدمت دوست عزیزم :rose:
    سلام عارف عزیز.
    آقا این چه حرفیه شما خودت استادی ، من توانایی نقد کارِ ِ شمارو ندارم. شرمنده اینروزا خیلی درگیرم و دیربه دیر سر می زنم. ولی ممنون که لایق دونستی و لینک دادی. درود
    سلام دوست من
    میشه یه لینک مستقیم از floor generator دارید ؟ مرسی
    salam Aref jan man mikhastam age emkan dashte bashe onتمرینmulti scatter ro Hamrahe ba pelagine (multi scatter3ds Max2012-32bit-64bit )baram post pishtaz koni-Addres-Guilan-shahrestane talesh-bolvar vali asr-khiyaban shariati-coode posti4371674893-janbe mhde kodak karam dost.name girande saeid hsanpour09119863952
    man ta be halba in pelagin kar nakardam va hata nasb kardanesh ro ham balad nistam .man modelingam khobe vali hamishe karam khali az chamane.age lotf bokoni in ro be hem yad bedi ta Akhare or doat mikona .Rasti negarane hazine post va Amozesh nabash man polo be maamor post tahvil midam khaheshan hazinasho daneshjoee Hesab kon.mamnon montazeret hastam.

[h=2][/h]
    سلام :rose:
    فکر میکنم در دست ساخته این بخش یکم تغییرات داره
    موفق باشی
    ببخشید اشتباه گفتم دارم Arch Exterior و Arch interior ها رو آنالیز میکنم !!به نظرت کمکی به بهتر شدن کارام میکنه؟!

ضمناً هرچی میخوای پیداش نکردی لینکشو بده سه سوت برات پیداش میکنم :wink:
    ببخشید اشتباه گفتم دارم Arch Exterior و Arch interior ها رو آنالیز میکنم !!به نظرت کمکی به بهتر شدن کارام میکنه؟!

ضمناً هرچی میخوای پیداش نکردی لینکشو بده سه سوت برات پیداش میکنم :wink:
    منم ی هارد 1ترا با اجازتون پر خرتو پرت دارم :green:
    اما دنبال آموزشهای تاپم تا با کمک اون آموزشها کیفیت کارمو بالا ببرم ، به نظرت چیکار کنم ؟!
    دستت درد نکنه عارف جان ، خیلی استادی میخوام از اطلاعاتی که شما و استاد فرشید دارید تو کارام بیشتر استفاده کنمو کارامو بهتر کنم ، الان دارم آرچ مدلهارو کم کم آنالیز میکنم ببینم چی به چیه هم داخلیاشو هم خارجیاشو !!

چه منابع دیگه ای میتونه به پیشرفتم کمک کنه ؟!(نه توی رندر شب ، پیشرفت کلی رو میگم)

ازت ممنونم که جواب سوالمو دادی برادر جان:rose:
    سلام
    بابت دعوت تشکر
    تبریک بابت جوانمردی و تبحرتون:rose:
    موفق باشید
    سلام عارف جان،خوبی؟!

آقا من میخوام رندر شب بگیرم تاحالا رندر شب نگرفتم میخوام ببینم برای گرفتن رندر شب باید چیکار بکنم؟!ی کمکی بکنی ممنونت میشم:wink:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا