echessdesign
امتیاز واکنش
3,840

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• taeybi عزیز
    درود بر شما
    بنده در ضمینه طراحی وب سایت فعالیت می کنم.
    چه طور به این نتیجه رسیدید که می تونم در ضمینه طراحی لوگو در خدمت شما باشم؟...!
    سلام بر تو .echessdesign

مزاحمت شدم .... echessdesign تو كه قشنگي از همه بيتر تري ... ميتوني كمكم كني .... اره مطمئنم كه منو رد نميكني:rose:

echessdesign جان.... ميخوام برام يه لوگو خشنگ و ناز و باحال با عنوان مهدي آنلاين درست كني ميخوام برا بلاگم بزارم.... ميخوام فقط خشنگ باشه .. گرافيكي ناز ... اگر هم تونستي مهدي آنلاين به صورت فارسي يا انگليسي خوشجل برام درست كني كه مرحبا داري... :rose::paint:

اونوقت كه منم همه جا ازت تعريف ميكنم ميدونت ميشم.... مرسي ازت. فقط فوري ميخوام ...:paint::sad:
    درود بر شما
    ساناز جان
    شما اگر مدرک جهانی هم داشته باشید، ولی از نظر کاری ضعیف باشید، مدرک شما هیپ ارزشی نداره...
    اما بهرام سیادتی، از مدیران مامبو لرن، قبل از اینکه حتی دیپلم بگیره، دعوتنامه کاری از استرالیا براش اومد!
    قضاوت با شما...
    به به آقا بهمن گل.
    په عجب این ورا...
    ایشا لا که صد در صد قبولی ،
    منتظر خبر خوبتیم...
    سلام من میخواستم بدونم اگه مدرک بین المللی طراحی سایت کسی داشته باشه از نظرکاری کجا میتونه کار کنه؟ . مرسی
    hosein jan azize mani
    halet chetore ?
    khastam haleto beporsam
    vasam doa kon
    in konkoore dare khafam mikone
    enshala in tabestooon dobare manam o majid online ;)
    سلام
    من چند ماه پیش یه موضوع دیدم با این عنوان یه css برای نمایش شماره صحفات یا یه چیزی شبیه این امروز هرچی سرچ کردم پیداش نمی کنم اگه ممکنه یه کمکی بکنید تا پیداش کنم tanx
    سلام خدمت شما خسته نباشی داداش

آقا من یه مشکل فنی دارم می خوام اگه بشه کمک کنید . مرسی

من می خوام این سایت رو یه کم سروسامان بدین . اسکرول قسمت اخبارش و... هر جاش که مشکل داره ممنونتون میشم

مرسی
    www.samyar-ghodrati.com
    سلام بر دوست عزيز و گرامي خودم
    حسين جان ما خيلي ارادت داريم ...
    با اجازت ادت كردم تو ليست دوستام
    ارادتمندم امیر جان
    سایز عکس باید با طول 760 پیکسل و با ارتفاع دلخواه باشد.
    پانده باشید.
    سلام.ممکن هست به این سئوال جواب بدید؟
    سایز نرمال عکس مخصوص هدر چند هست؟ که وقتی سایز ویندوز رو 600*800 میکنیم باز خراب نشه؟
    joker عزیز
    متاسفانه درخواست شما، در حیطه اطلاعات فعالیت بنده نیست.
    پاینده باشید
    دوست عزیز چرا جواب پیام منو نمیدید
    من خیلی بهش احتیاج دارم
    ممنون میشم جوابمو بدی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا