Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ممنون
    چه خبرا؟
    چه انیمه هایی میبینید ؟ چه انیمه هایی دیدید؟
    المپیک هم نگاه میکنید ؟
    ناروتو هم که اعصاب نمیزاره برای ادم
    اخرین انیمه ی خوبی که دیدم berserk بوده خیلی قشنگ بود پیشنهاد میشه از دستش ندید ببنید لینک دانلود خواستید بگید من بهتون میدم
    سلام.خوبی؟ نماز روزه قبول.ببین این امتیاز چه فایده ای داره؟ الان سطح من 100 شده.
    والا گفتم ببینم این پیج اول سایت ملاک برا قرار گرفتن کار اونجا چیه ؟ تاپ رو نمیگم ها ..همچین سایت هایی یه قوانین ی دارن خیلی دوست دارم بدونم داستان چیه (سیستمی یا دست بشر تو کاره )
    خوش که ای ... میگذره ... هستم منم ... گاهی مسنجر رو باز می کنم و فیسبوک چک می کنم ... بقیش همش کار می کنم ... پول در میارم ... ماهی یه بارم دزد بهم میزنه همه پولامو می بره :))
    تو چه خبر چه کارا می کنی؟
    سلام چطوری
    من فک می کردم خودم خیلی کم رنگم :دی
    کم پیدایی
    خواستم یه حالی بپرسم
    خوب باشی انشالا
    فلن
    :دی فوم افیکس خالی نبود با پارتیکال بود بابا کلی فسفر براش سوزوندم :دی من با این چیزا اعتماد به نفسم پایین نمیاد . حالا استخدامم دیگه :دی
    درود.
    دموریلتونو دیدم خیلی خوب بود. آفرین. منتظر کارهای زیباترتان هستیم.
    شاد و پیروز باشید.
    سلام...از کجا میتونم تعرفه تبلیغات مجید را ببینم؟؟؟
    :green: چیکار کنم دیگه تازه شانست گفته دوری از من. یک ایمیل نمونه تست بود فرستادم به ایمیل جیمیل دیگه یک پارتی پیدا کردیم یک جا خوب میخواییم بریم اونجا کار :green:
    میشه ظاهر رو کاملاً تغییر داد بعد تکسچر داد. ضمناً از برنامه های دیگه ایمپورت کرد و انیمیتشون کرد.سمپلهاش تو سایت ها موجود هستش.

اما حرفتون کاملاً درسته . موفق باشی مدیر:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا