arminAnim
امتیاز واکنش
1,801

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• تبریک می گم آرمین جان. خوشحالم که توی جمع مجیدآنلاینی ها هستین. :rose:
    آرمین جان ..... آقا واسه ریگ هم ماشا... خیلی شما خوبی باس یه انیماتو ریگ رو هم بلد باشه ؟
    از کجا باس شروع کرد ریگ رو ؟:rose:
    آرمین ...پیشنهاد شما چیه؟
    یه مشکلی وجود داره از نظر شما ...پیشنهادتون رو بگید تا بررسی بشه.
    کاملا توضیح بدین منظورتون رو ...
    مثلا چه معیار هایی رو برای فرستادن کار به تاپ گالری در نظر بگیریم ... چه کسانی تصمیم گیرنده باشن ... مراحل کار و پیشنهاد های دیگرتون
    آرمین جان ..... من هستم ...... خواهشا شما پیگیر باش ............ خیلی ممنونم ازتون :paint:
    آرمین جان واسه انیمیشن چیکار کنیم ؟ واسه تاپ گالری ......
    سلام آرمین جان آقا کارای خوبتو دیدم ..... مرسی از نظرت:rose:

یاهو داری شما ؟؟؟؟؟
    نوسان داره 60 90 10 40 25 30 هی عوض میشه با وی ری کار می کنم همیشه 100 درصدو استفاده میکنه
    خیلی اذیت میکنه فقط یه فایل که انجوریه بقیه رو امتحان می کنم راحت رندر میگیره
    ببخشی شما می دونید سیستم چی میشه که از 100 درصد cpu استفاده نمی کنه
    تو اون نه چون فکر نکنم کسی بیاد اون تو، اون یه پست به زوال رفته ست الکی موضوع حیف میشه.
    یا خودت یا من یه پست وا کنیم.
    در مورد انیمتت هم نظر رو همونجا گفتم عزیز.
    سلام
    باشه، موافقم فقط اگه موافقی تو اون پست نه چون اون شلوغ میشه برای یاد گیری بچه ها؟ باشه؟
    ممنونم از لطفت. من زیاد به این کاری ندارم که کسی میاد دنبالش یا نه، یه نفر هم بیاد برای من بسه. وظیفه ی من اینه که تلاشم رو بکنم.
    در مورد مطالب هم آره دیقیا خواستم از اول اول شروع کنم تا هرکی میخواد این کاره بشه گیج نشه مثل خود من که بدون منبع شروع کردم و پیرم در امد :green:
    در مورد بلد بودن به مشکل خوردن ما بین تیممون یه تیکه داریم که میگیم teach me ـ :green: کلا یعنی اوچیکیتیم ریفیق. باز ممنونم ازت. به مشکل خوردم و نتونستم جواب گو باشم حتما سراغت میام عزیز.
    حق یارت. موفق باشی
    خیلی ممنون ازت رفیق که دعوتم رو قبول کردی. و از مطلب خیلی خوبت، فقط یه نکته؛برای اینکه بچه ها گیج نشن اول متنت با یه فونت بولد شده و یه رنگ خاص سر فصل بحث رو بنویس تا مطالب به نوعی تو هم نرن و قبل از خودنش متن کلی درس ات مشخص بشه.
    باز ممنونم ازت ریفیق :green:
    سلام
    عزیز جان یه خواهش اگه دوست داری. من مبحثی رو برای آموزش انیمیت شروع کردم که بعد از مدتی مورد توجه مدیر بخش انیمیشن شد و نظر لطفی روش انداخت و جز بحث های مهمش کر. من سعی کردم تو اون بخش اطلاعات هرچند کمم رو در اختیار دوستان بذارم ، ولی خوب هم اطلاعات من کامل نیست هم سرم شلوغه و خووب نمیتونم به بحث برسم و با نشون دادن video هایی بهتر برای بچه ها موضوع رو بفهمونم.
    میخواستم بگم اگه دوست داری تو این بخش کمک کن ، هم کمک من هم دوستانی که میخوام تو این بخش پیشرفت کنن. خدا هم بی جواب نمیذارتت.

حق یارت عزیز
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا