MahmoodM30
امتیاز واکنش
2,997

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• محمود جان سلام

ممنون میشم به تایپک زیر سر بزنین و راهنماییم کنین ، اینم بگم که قبلا جواب دادین ولی نمی دونم چرا وقتی من از این پلاگین استفاده میکنم برای بار اول پیغام خطا میاید

http://forum.majidonline.com/threads/193483-یونیکد-کردن-فایل-های-html
    یک دنیا ممنون میشم دوباره سر بزنید و راهنماییم کنین:rose:
    محمود جان سلام

ممنون میشم به تایپک زیر سر بزنین و راهنماییم کنین ، اینم بگم که قبلا جواب دادین ولی نمی دونم چرا وقتی من از این پلاگین استفاده میکنم برای بار اول پیغام خطا میاید

یک دنیا ممنون میشم دوباره سر بزنیم و راهنماییم کنین:rose:
    واقعیتش من خودمم دفعه اول فکر کردم سرگیجه گرفتم ولی دفعه دوم دیگه اصلا خودم احساسش کردم خیلی بد بود دفعه دوم بدجور ترسیدم مخصوصا که پسرداییمم با کله خورد زمین . :green:
    الانم دو روزه که تو پارک می خوابیم . در ضمن اخبار اعلام کرده تا دو روز آینده احتمال وقوع دوباره رو داره و خواسته که هیچکس تو فضای بسته نخوابه .

در کل مواظب خودت باش . یا علی .
    سلام محمود جان چه خبر . خدایی نکرده زلزله که اونورا شدید نبوده ؟
    سلام محمود جان ممنون خوبم به لطف تو , تو چطوری چیکارا میکنی؟
    نه هنوز درگیر این سربازی هستم آخراشه فقط 13 ماه دیگه مونده :green:
    منم دلت برات تنگ شده , دلیل زیاد نیومدنم به این انجمن چون دیگه این انجمن یکم بی روح شده البته باز گهگاهی میام ببینم چه خبره
    ماشالله مثل همیشه به یاد ما هستی(ممنون) :rose:
    موفق باشی محمود جان
    سلام
    سرم خیلی شلوغه قرارداد آخرم وقت واسم نذاشته انشاا... تموم بشه میخوام پرو/زه رو شروع کنم این بار دیگه تمومش کنیم
    سلام خوبی گلپسر؟نبودم چند وقتی.نه بابا چجوری فراموش بشی.خوبی؟خوشی؟اوضاع روبراهه؟^.^
    سلام محمود جان
    ممنون خوبم
    تقریبا تمومه !
    من تو همین 2 3 روز برات میفرستمش یه نگاهی بهش بندازیو نظرت رو بگی
    مثل اینکه هیشکی خوب نداده از هرکی میپرسم میگه افتضاحه
    من خوشبختانه هنوز امتحان ندادم ولی عوض 27 تا 7 ، 7 تا امتحان دارم خدا بداد برسه
    هان ببخشید دیر به دیر می جوابم :">
    آره دموریل ام رو تکمیل می کردم.تو چخبر؟
    سلام دادا خوبی تو
    بد نیست ولی خیلی خوبم نیست
    تو خوبی خودت؟
    سلام من میخواستم واسه پروژم چند نفر کاربر همراه با پسورد تعریف کنم. در ضمن میخوام که میزان دسترسی به صفحات مختلف رو به اختیار محدود کنم و در صورت امکان برای هر کاربر صندوق ارسال پیام و دریافت پیام بذارم. با توجه به اینکه من تازه کارم ممنون میشم اگه سورس برنامه رو برام میل کنید یا اینجا بذارین. بسیار ممنونم از زحماتتون dar zemn perojeye man multimediabuilder hastesh va mikham tahte shabake bashe age ino be man yad bedin dige vagean khili khili mamnonet misham
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا