bubo3d
امتیاز واکنش
2,921

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• می دونی، ایرانیا همه چی رو هلو برو تو گلو می خوان، انیمیشن هم کاریه که از جنس ِ تمرین و تلاش و پُشتکار و حوصله هست، برای همین امیدی ندارم بشه کسی رو انیماتور کرد...
    سلام،
    شما لطف داری که من رو در این حد می بینی که کمکت کنم ، اما چند تا بحث هست
    من چندوقت پیش مبحثی برای ریگینگ ایجاد کردم خیلی هم وقت گذاشتم اما استقبال نشد و تعطیلش کردم
    دوم اینکه مطالبی که خودت عنوان کردی بنظرم کافیه، یعنی دوستانی که دارن از آموزشها استفاده می کنن باید اول اونها رو یاد بگیرن، بعد اگر کسی مطلبی عنوان کرد که نیاز به توضیحات بیشتر بود، اونوقت باید توی آموزش هم جلوتر رفت ولی قدم اول اینه که کسی حوصله اش بگیره تا همین اندازه هم یاد بگیره
    من فکر نمی کنم اول اینکه چیزی بیشتر از شما بلد باشم دوم اینکه بحثی بیش بیاد که شما قادر به پاسخ گویی نباشی، به هر حال اگر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم...
    تبریک میگم بابت پروژه شب واقعه
    بسیار زیبا بود
    سلام دوست عزیز. ممنون از تاپیک پربارتون.

من پست های بچه ها رو منتقل کردم به تاپیکی که خودتون معرفی کرده بودید، ولی چون تاریخ بعضی از پست ها، زودتر از پست شما بود، در بالای پست خودتون قرار گرفتند. برای همین مجبور شدم یکی از پست های قبلیتون رو کپی کنم توی اون تاپیک که در بالای بقیه قرار بگیره!

خلاصه اینکه خواستم بگم پست اول اون تاپیک یه مقدار زیادی فرق کرده. اگه خواستید برید پست اول رو خودتون ادیت کنید و هر چی خواستید بنویسید.
    بازم ممنون که وقت و تجربه تون رو در اختیار ما و دوستان قرار می دین. :rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا