javad online
امتیاز واکنش
104

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• [h=3]احداث بخش لومیون[/h][h=3]احداث بخش تخصص V-Ray[/h]
    [h=3]اعلام نتایج مسابقه دوم نور پردازی ( رندر hdri )[/h]
    ای خدا بگم چیکارت نکنه جواد ... فقط میگم خوش به حالت :) به هتل 02 خوش آمدی... عالیه بی نظیره... فقط غذاش مزخرفه

دوس داشتم بازم 02 بیافتم ولی افتادم اصفهان... میگن اونجام عالیه... باید رفت و دید :green:
    سلام جواد جون . کجا افتادی پسر؟ من اصفهان !!!دوره کد:lol:
    سلام
    یک کار در حال انجام و چند آموزش, خوشحال میشم ازشون دیدن کنید.

[IMG][IMG][IMG][IMG]

ممنون و موفق باشید
    سلام جواد جان.
    اول فرستادن مرزن آباد. رفتیم ولی ظرفیت نداشت.
    الان 02 تهرانم. جاش خیلی خوبه.
    اونجا چطوره؟؟؟
    به تو که نمیدن جواد جان.
    پدرت باید بره همون یگانی که خدمت کرده. و اگه تو منطقه جنگی بوده میشه ها. وگرنه که هیچی.

میره اونجا درخواست کارت ایثار میده. پروندشو در میارن. کارای کسری خدمتتم انجام میدن. یارو گفت شاید بشه شایدم نشه.
    آقا رفتم تهران پادگان. دنباله کارای من هستن... گفتن اگه دفترچه و پارسال پست کرده.کسری و امسال بگیره شاید بشه شایدم نشه. حالا تو بگیر دیدی شد دیگه ایشالا.
    تو سایت که نوشته بود نمیشه.ولی میپرسم. چند ماه کسری گرفتی حالا؟
    این همه درس خوندیم کجا و گرفتیم بابا. بیخیال باش بابت درس جوون. دوشنبه میرم تهران پیگیر شم.
    از گرما میخشکم جواد اونجا... توام داستانت از من بدتره ها... دعا کن لا اقل همین مرزن اباد بیافتم.
    آقا اینا همه حرف به خدا
    نفر دیده بودم قبل از اینکه بیاد سربازی کسری هاشو روی برگه سبز ثبت کرده بود.
    یه نفر دیگه پارسال دیدم که قانون عوض شده بود ولی با قوانین پیرارسال معاف شد
    آقا این مملکت یه زره قانون نداره هر دم بیله باید گردن این مجلس ومجلسیان رو شکوند که چرا این مملکت یه زره ثبات نداره
    بزنین به در ودیوار ببینین چه کار می تونین بکنین باور داشته باشین که راهیی وجود داره

لعنت به کسانی که پارتی بازی میکنند ما افسر مملکت بودیم سرباز سفر از ما راحت تر بود
    جواد جان تماس گرفتم. گفتن ثبت میکنیم ولی 2 هفته طول میکشه!!! میشه 10.2.91 تقریبا. بازم پیگیر میشم. داستان شده بخدا
    آقا رفتم گفتن آره یگان بعد آموزشیته. از دسته ما کاری ساخته نیست. همون یگانی که کسری و ازش گرفتی باید برات ثبتش کنه. فردا میزنگ تهران ببینم چی میگن. خدا کنه بشه.
    اینم حرفیه ... باشه جواد جان فردا یه سری میزنم:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا