AVGHH
امتیاز واکنش
1,518

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام اقدس هاین :سوت:
    ما آخرشم نفهمیدیم اسم شما چیه :دی
    Avghh جان، من از طرف بقیه معذرت می خوام که اسمتون توی مجله اشتباه شد. خودم هیچ دخالتی توی این موضوع نداشتم. وقتی مجله رو گذاشتن برای دانلود، دیدم که وااااااای... چه اشتباه بدی شده. گفتم بهشون، ولی دیگه کار از کار گذشته بود. شرمنده آقا...
    واسه تورنت باید امتحان کنم،اگه یه لینک کم حجم مثلاً 30 یا 40 مگی داری که بتونم واسه تست کردنش،دانلود کنم خیلی خوب میشه..
    اینجوریاست پس...اگه خدا بخواد تقریباً 2 سال دیگه..باشه یه آمار میگیرم خبرشو بهت میدم..

فعلاً...خداحافظ
    شاتل تورنت چیه..؟یعنی چی Adsl ش چیه؟ اگه اسم شرکتش منظورته که فکر کنم پارس آنلاین باشه،به نظر من تو ایران یه شرکت خوب هم پیدا نمیشه یا اگه پیدا بشه هم انگشت شماره..چرا چون همه فکر پول هستن...تا Adsl گرفتی بعد یه مدت میفهمی که ای بابا یارو با چند نفر دیگه هم Share کرده و سرعت به شکل فاجعه انگیزی پایین اومده...
    من اگه بخوام دانلود کنم با Adsl دوستم دان میکنم..نه با دیال آپ...
    با دایال آپ میخوای دانلود کنی؟!؟!
    به جوونیت رحم کن مرد حسابی!

واسه این پرسیدم که دانلود تورنت چون پهنای باند شبکه رو میترکونه بیشتر isp ها اجازه دانلود نمیدن.
    ندارم...اصلاً به من میخوره Adsl داشته باشم...یکی از دوستام جدیداً خریده...این اولین آموزش ویدوئی که دان کردم،از شانس زیادی که من دارم فایل هاش خراب از آب در اومد..

فکر کنم اسم شرکتش پارس آنلاین باشه...واسه چی؟
    خوب مثل اینکه یاد گرفتم...ولی این فایل های کوچک که توش چیزایی که میخوای دانلود کنی رو میتونی ببینی رو از کجا باید گیر بیارم...خوب حالا گفتم یاد گرفتم ولی نه اینقدر دیگه،حالا چجور از سلامتشون مطمئن بشیم...؟

حالا این Seed و Peer که گفتی یعنی چه...؟
    راستی خیلی ممنون بابت لینک اگه بازم به مشکل بر خوردم..بهت میگم..

بازم ممنون
    لینک میزاری آدم میترسونی......:wink:حالا مثل یه مرد میرم میشینم میخونمش....چی فکر کردی در مورد من....:cool:میرم یاد میگیرم...ولی اگه یادت دادم....:D

ولی فکر یه آموزش تصویری باش...:wink:
    سلام،حالت خوبه...میگم این نحوه دانلود از لینکهای تورنت رو بلدی یا نه...؟خیلی وقته دارم باهاشون ور میرم ولی همنوز نحوه دان کردن اینجور لینکها رو یاد نگرفتم....اگه یه کمکی بکنی ممنون میشم...اگه یه مثال به صورت تصویری بزنی که خیلی خوب میشه...چون توضیح زیاد بدرد من نمیخوره چون یه بنده خدایی برام توضیح داد ولی یاد نگرفتم...قرار بود یه مثال تصویری بزنه که غیبش زد...
    ای بابا خیلی زود لقبشو چسبوندی به ما......یه آینده جلوش میزاشتی...
    خیلی ممنون آق متین. چاکرت بگردم.
    اقدسم خودتی! :)
    سلام اقدس جان !!! خوبی ؟!
    آخه من موندم حیف اسم به این قشنگی نیست مانی جان برات گذاشته !؟ اصلا اسمتو نگو . من که یه اسم واست دارم .....

غرض از مزاحمت !!! تاپ گالری مبارک !!! بازم از این کارای خوشگل مشکل بکن یه حالی ببریم ...

موفق باشی دوست جان مجهوال الهویه !!!
    بابا به اسم من چیکار دارین شماها؟!
    اصن چه فرقی میکنه اسمم چیه؟
    .
    .
    اصن من تسلیمم، گفتم که اگه وقت کردم بعد از امتحانای پایان ترم یه آموزش نورپردازی داخلی میخوام بذارم قول دادم اسممو تو اون بزنم.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا