Amir storm
امتیاز واکنش
341

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• میگم .. بدون سیبیل قشنگ تر میشیا... :lol: :اسمایل فرار در اثر ترس:
    ...
    و یه نکته برای آخر ... برای کار خوب دنبال نظم باش. نه نظم های پیش پا افتاده. برو جلوتر و نظم های ناب تری پیدا کن ... و در هر مرحله از نظم دقت کن که ممکنه همونجا یه استثنای ناب تر بتونه یه مکمل خوب برای همون نظمت ایجاد کنه.

موفق باشی.

یا امام پاکان ... یا هادی الائمه
    ...
    اینکه با دو لکه کار کردی پسندیده هست. این یعنی کارو خلوت کردی تا قوی تر بشه. ولی این قوی بودن حالا کاملا منوط و محول شده به همین دو تکه. اره ... این اره چه طوریای دیگه میتونست باشه ... یا همون پیچ و مهره؟ ... این یه معادله هست که به نظرم میشه جواب مچ تری براش پیدا کرد.

از کشیدگی و قطر فونت انتخابی خوشم میاد اما تیزی های مثلثی و فرم های ریز منحنیش حسش رو ضعیف کرده. یه مقدار حس مهندسی و پیچیده بهش میده اما دیگه اونقدر تکنیکال و قوی نیست. شاید این شخصی باشه!

راستای کلی کار رو شاید میشد مایل گرفت. خط لاتین بزرگتر هم جا داشت.
    بازی تناسبات هم هنوز مشتری داره. تناسبات ساده ترین راه اصلاح بیشتر و بیشتر یه لوگو هست.

ترکیب رنگ هم خوبه. اما یه رنگ زنده و چندکاره مثل قرمز با یه رنگ خاص خنثی مثل زرد کارتنی یا خاکستری براق شاید چشمگیری و فروش بهتری داشته باشه.

...
    سلام
    ببخشید دیر و طولانی شد ...

لوگو:
    جالبه که همه خوششون اومده بود.
    این یه نمره مثبت برای توه.

دستمایه قراردادن چندین ابزار و تلفیق اونها هم یه ایده ناب هست.
    حتی از دور و از راست به چپ یا چپ به راست یا خوابیده و راست دیده شدن یه لوگو به صورت متفاوت یک حسن و تنوع طعم و اصلاعات رو در خودش داره.

نوارهای اریب واترمارک و تایل میتونس نظم خاص تری به خودش بگیره. اگه من بودم واترمارک رو روی لوگو نمیاوردم. اصلا لوگومو خیس نمیکردم!

در باب ترکیب کم گفتیم! ولی توی تجزیه کارت نوز جا زیاد داره. از اره خوشم اومد با اینکه دور از ذهنه کمی ولی پیچ و آچار بهتری میخواستم ببینم. شاید به خاطر تفاوت حسی هست که دنده های اره توی درک مقیاس ایجاد میکنه. واضح تر اگه بگم وقتی اره دنده نداشته باشه یکدست تر میشه و پیچ . آچار بهتر حس میشه. اا این دنده ها ظرافتی به سمت چپ داده که تو سمت راست معادلشو نمیبینم.
    ...
    سلام امیرجان
    یه سری به دو تا سایت زدم...
    برای لوگو همفرصت بشه نگاه میکنم برای خودت مینویسم.
    ...:rose:
    یه مقدار خیلی وقت آزادم کم شده.
    طلبت باشه تو یه فرصت نزدیک انشاءالله

یا حیدر
    سلام امیر جان
    خوشحالم که خوشحالی
    قابل شما رو اصلا نداره
    :rose:

آره حس ششم من یجورایی قویه
    تو خونه ممد صدام میکنه داداشم. بدون تشدید!

موفق و سلامت باشی خوشتیپ
    یا علی
    سلام امیر جان
    ما از قدیم با هم شوخی داشتیم. من روی شما حساب میکنم که خیال نکنی من بی معرفت و بد عنقم.
    فقط به دو علت بود که علامت و جواب نزدم. اول اینکه شوخی شما محفوظ هست فقط روز شهادت خواستم بگذره . دوم اینکه با اون یادگاری یکم کار داشتم. این پرویو. اصلشو برات پخ میکنم.

یا علی
    سلامامیر
    خوبیچطوری
    ممنون که جای ما رو خالی کردی
    میبینم سیبیل درآوردی!
    بابا خوشتیپ:rose:
    یکم هم تپل تر شدی دیگه شبیه نی قلیون نیستی ...
    عسکتو برای یادگاری نگر میدارم.
    ممنون عزیز که یادمون کردی
    خدانگهدارت
    یا علی
    سلام امیر
    خیلی مهربونــــــخالیمیبندی
    سالنهنــــــــــــــــــــگت خیس خیس
    و پر از ماهی های خوشمزه و ریز ریز
    مزید و مکعب باشی.
    ....
    :rose:
    راستی بازم تشکر.
    میلاد حضرت زینب بر تو دوست خوبم تهنیت.
    یا علی
    سلام امیرو
    ببخشید تو ذورقت که نخورد.
    وقتی روفتی روی جمله بالای تقویم دقت کردم ببینم چی نوشتی ...
    خوشمان آمد ... بیشتر از نقاشیای اون طرفشم ...
    یکم خطخطی تو این سایت و یکم خطخاطی تو اون سایت هم گذاشتم ارزش سرقت نداره ولی با فروتنی تقدیم به دوست
    پرارزشم
    ببین چه میکنه این فیلمبردار. خیلی فوکوس دستی جالبی داشتی. یه مدتی تو کف بازی با وضوح بودم...
    :lol::rose:
    طرح نوروز 91 جالب بود. خیلی ساده بود اما خب نمیشه به سادگی ایراد گرفت. مشکلش فقط اون تصاویر پشت کارت بود که خیلی درهم برهم بود.
    :paint:
    یه سری جک و جونورای مج و کوله. به این دوستت بگو یکم بره قلم دست گرفتن یاد بگیره... یه چیزی میگم دقت کن ... ببین خارج از تعارف چند تا فامیلا میپسندن و چندتا به سلیقت شک میکنن... :wink:
    راستی چقدر پول گرفتی این طرحهارو در این سطح وسیع منتشر کردی. خیلی خرم و محبت آمیز داری خجالتم میدی امیر جان. بابا من فهمیدم مهروبونی بقیه رو عذاب نده.:green:
    تا سال دیگه تنهات میذارم. ولی خدانگهدارت
    یا علی
    سلامامیر
    چشم دارم دان میکنم اما بعدا خبر میدم. شاید تا سال دیگه ...

امیدوارم سال جدید برات پرثمر و پربهره باشه. بتونی سایتای زیبا بسازی و طرح های زیبا بزنی و دزدی های (شوخی) ماهرانه تر داشته باشی. برو و از باقی امسال توشه بگیر. سال نو داره حمله میکنه زود میادا ...

...
    سر سال دعای فرج یادت نره عزیز
    یا مهدی
    سلام

یه سبد پر از زیتون سبز
    با یه بغل انار سرخ
    بینشم یه تور سفید

سلامحمد
    شما گرا بده ما گیر میفرستیم. سرمنم شلوغه داریم مثلا یه انیمیشن میزنیم سه بعدیتی! راستی منم ورژن دو رو زدم بعد دیدم نمیاد مثل آدمای فروتن خودم رفتم نگاه کردم. البته یکم گذرا! تو عیدم تقریبا هر روز باید بریم سر کار. دو شیفته سر مدلسازی کاراکترهام. چند وقت دیگه امیدوارن یه گرافیست تپل بشی ... یعنی شاید بهت بسازه تپل بشی!...
    موفقیت و مؤیدیت باشی
    یا علی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا