Hamed_8
امتیاز واکنش
511

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• حامد جان ببخشید حواسم نبوده و بعضی اوقات که extrude میگیرم و پشیمون میشم و ctrl+z میگیرم و برمی گردم . تازگی ها متوجه شدم وقتی از face , اگسترود میگیرم ولی با این حال که undo میگیرم ولی باز اثر اگسترود هست و تعداد فیس ها دو برابر شده . امتحان کن
    فرضا وقتی تعداد فیس هارو سمت چپ صفحه نشون داده میشه مزنه دوتا در حالی که در ظاهر یک فیس هست . چیکار کنم که این مشکل پیش نیاد
    میشه فرضا دو فیسی هارو به یک فیس تبدیل کنم .
    دستور
    surdace --->birail -----> birail 3 tool
    کار نمی کنه
    یعنی curve هارو انتخاب می کنم ولی و دستور هم ارور نمیده ولی صفحه نوربس رسم نمی کنه !!!!!!!!!!!!!!
    چیکار کنم
    همه curve ها به هم اسنپ شدن
    بخشید چجوری میشه وی ری رو نصب کرد؟ من نصب میکنم اما چیزی به مایام اضافه نشده.:shock:

ممنون:rose:
    V
    سلام

در میان حجره یا رب کیست غوغا می‌کند*********شکوه زیر لب ز بی رحمی دنیا می‌کند
    همسرش از فرط شادی و شعف کف می‌زند*********زین عمل خود را به عالم خوار و رسوا می‌کند

شهادت غریبانه و مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، مظهر جود و سخا و علم و معرفت تسلیت و تعزیت.

سلام دوست عزيز
    چيزهاي زيادي ازتون ياد گرفتم .
    اميدوارم هرجا كه هستيد و به هر كاري مشغول هستيد موفق باشيد.
    دارم براي مدت طولاني بار سفر رو از دنياي اينترنت ميبندم و ميرم.
    جاي مارو هم خالي كنيد.
    خدانگه دار [IMG]
    V
    گلخنده شوال به ناهید مبارک
    ابروی خوش ماه به خورشید مبارک
    آمد خبر از عرش وداع رمضان است
    عید است، به یاران خبر عید مبارک

سلام عیدتون مبارک :rose:
    :cry: آخه من اين فايل ها رو از يه سايت ديگه پيدا كردم دانلود هم كردم اما باز نميشه به نظرت چه طوري بازشون كنم ميخواي يكيشو برات بفرستم ببيني ميتوني بازش كني يا نه؟
    نميدونم چرا رو تمام لينك هايي كه شما گذاشتي براي دانلود كليك مي كنم دانلود نميشه ميره تو صفحه شيلتر شده
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا