mohammad.sub7
امتیاز واکنش
1,459

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام حاجی
    خوبین؟
    یه mp3 پلیر با اکشن 2 زحمت کشیده بودین گذاشته بودین رو سایت
    یه سوال داشتم ازش
    میخواستم بدونم اون باتنهای اون پایینش که همه صوت هاست که لیست شده میخواستم محلش رو تغییر بدم تو کداش به چه اسمیه؟ چه شکلی میتونم x y رو تغییر بدم تا اونجایی که میخوام قرارشون بدم؟
    ممنون میشم زود جوابم رو بدین
    ممنون.
    دیگه خیلی اعصابم خورد شده بود.
    مخصوصا اون 50 تومن!:green:
    حلله ...به زودی انشاءالله حلش می کنم.انجمن رو از اون روال درش آوردیم.
    در ضمن واسه اون موقعیت شغلی فلش کار تو شرکتتون یکی رو دارم.اگه نیاز داشتین بگو تا معرفیش کنم...بای...
    سلام
    محمد اگه موافق هستی عضویت شما تو flxpert.com ادامه پیدا می کنه...
    دیگه گیر های 3 پیچ حذف شدند و می تونی به انجمن خودت بیای...
    اگه موافقی یه ندا بده...
    با سلام
    در ارتباط با پست امنیت در فلش!
    می خواستم بگم که کاری که دارم انجام می دم کاملا FlashBase و در بخش از آن اطلاعاتی از بیرون خونده می شه، حال با این شرایط آیا بازم میشه از Director استفاده کرد؟ چگونه؟ (البته با Director آشنایی چندانی ندارم)
    سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه دیدم شما اطلاعات زیادی در مورد فلش دارین و یکی از بهترین های مجید آنلاین هستین ، خواستم که مزاحمتون بشم و خواسته ای ازتون داشته باشم .
    من یک معلم ریاضی هستم و البته نرم افزار مولتی مدیا بیلدر رو هم تا حدی بلد هستم . اما من می خوام یه وبسایت آموزشی راه بیاندازم و نیاز دارم که برای تولید محتوا ، فلش رو یاد بگیرم چون همون طور که می دونید مولتی مدیا بیلدر برای سایت جواب نمی ده .
    خواسته ی من از شما فقط یه سورس هست که مثلا چند تا سوال باشد حالا هم چهارگزینه ای و هم جای خالی که به صورت رندوم بیاد و برای هر سوال زمان مشخص شود و پس از پایان زمان دکمه ای برای جواب ظاهر شود و اگر درست جواب داد به امتیازش اضافه شود و اگر اشتباه جواب داد از امتیازش کم شود .
    و در پایان مجموع امتیاز را نشان دهد و ردی و قبولی را مشخص کند
    در واقع می خوام با دیدن سورس شما یه همچین آموزشهایی را طرح کنم :
    http://rahyarmath.ir/extrapage/zahlennumbers
    http://rahyar.mihanblog.com/extrapage/addingfractions

می دونم که کمکم می کنید
    سلام

میشه کسی رو به ما معرفی کنید فوری نیاز داریم

ممنون
    سلام

آقای به یک فلش کار نیاز داریم می تونید کمک کنید به ما ؟
    خواهش میکنم ضمنا اگه خواستین فلش هاتون رو به صورت مستقل نمایش بدین یعنی نیازی به چک کردن و نصب FlashPlayer نباشه یک پلاگین قبلا براش نوشتم اگه خواستین بگین براتون ارسال کنم.
    سلام،راستش من می خوام یه آرم رو یه قسمتش رو بعد بدم و بعد بچرخه و هنگام چرخش یه نوری برق بزنه .حالا چرخش و می دونم چه جوری اما نمی تونم بعد بدم با فتوشاپ کردم اما بازم جالب نشده خواستم بدونم اصلا با adobe flash cs5 میشه ؟ممنون مبشم کمکم کنید.
    hi, ye soal dram rajbe flash manam k nashi badjor mondam chejori mitonam komak begiram ya rahnemai ya ..\?komakam mikoninya age vaght nadrin kasio moarefi mikonin
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا