AREF
امتیاز واکنش
20,968

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• می گم من همون پروژه مسکونی توی تهران رو نگاه کردم تنگی نفس پیدا کردم
    خودت چندتا کار خوب و به لحاظ اندازه در سه سطح کوچیک متوسط و بزرگ برام مشخص کن یا برام بفرست
    لطفا اکسیژن
    چرا اینجا اینجوریه؟ مثلا بعضی جاها توی عناوین سایت و مطالب اصلی سایت غلط املایی وجود داره؟ در فهرست کاربری تو آخرین فعالیت تو رو همین امروز که الان هم انلاین هستی 01:58 در صورتی که ساعت 01:20
    سلام
    مثل اینکه شما مهارت زیادی در 3d دارین
    خواستم بگم خوشحال میشم که به لیست دوستان اضافه بشین تا هر وقت مشکلی بود به هم کمک کنیم
    ممنون
    سلام عارف جان
    یک تشکر ویزه بهت بدهکارم ممنون که امدی به تایپیکم و کلی راهنماییم کردی :*:*:*
    سلام

یه سبد پر از زیتون سبز
    با یه بغل انار سرخ
    بینشم یه تور سفید

سلام لینک دانلودی از پلاگین nik color efix و همچنین آموزشش سراغ داری؟
    سلام خوبی عارف جان
    بابا خوشتیییپ :) . آقا یه قسمتی از صورتت اوربرایت شده :green: ... شوخی:rose:
    سلام (این مطلب صرفا جهت اطلاع رسانی به تمامی ایرانیان عزیز می‌باشد)
    میدونی بادمجون چیه ؟
    بادمجون سایتیه که فقط 2 ماه از زمان بازگشاییش میگذره ولی به اندازه های سایت‌های بزرگ ایران پیشرفت داشته‌!
    به‌خاطر این پیشرفت چشم گیر سایت؛ تصمیم گرفتیم که برای بیشتر بالا بردن بادمجون.نت از همه ایرانی های عزیز

درخواست کمک کنیم و در قبال فعالیت مفید و مثبتشون در بادمجون هر 48 ساعت کارت شارژ با مبالغی که در سایت

تعیین می‌شود اهدا کنیم.
    به قول دوستان، بالاتر از بادمجون رنگی نیست ..!
    پس بیاییم با کمک یک‌دیگر سایت بادمجون را به اوج برسانیم.

برای ثبت نام در بادمجون پلاس کلیک نمایید.
    سلام يه چيزي رو به نظرم عجيب مياد چقدر عكس پروفايلت شبيه مهدي پاكدله بگذريم
    پ خت كو؟
    سلام عارف جان خوبی؟
    آقا ازت یه سوال داشتم که میتونی برای اتاق دانلودت آرچ مدلهای 67-80-یا 98 رو بزاری؟من خیلی توی نت سرچ کردم ولی نتونستم پیدا کنم.اگه اینها رو داشتی و آپلود کنی خیلی خیلی ممنونت میشم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا