hesam_sn
امتیاز واکنش
4,045

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام. و باز هم ...
    ماشین هایی که تا الآن مدل کردی رو میتونی عکساشو بفرستی واسم؟ برای پروژه میخوام. مثلاً میخوام فرق عکس های واقعی ماشین با عکس های طراحی شده رو مقایسه کنم. فقط بی زحمت رندر خوبی داشته باشن.
    حتماً اسمت رو موقع ارائه پروژه اعلام میکنم و تشکر و قدر دانی میکنم.
    ممنونت میشم. کمکم کنی.
    آقــــــــــــــــــایی
    سلام دوست من،روز بخیر.
    واقا کارات خیلی قشنگه، تبریک میگم!
    یه خواهش داشتم، میشه یک عکس از تنظیمات VRay که انجام میدی مدلات عالی میشه رو بهم بدی؟
    ممنون میشم
    موفق باشی
    سلام. بازم محتاج کمکتم.
    برای پروژه دانشگاهم، یه دونه کاراکتر میخوام که در حال حرکت باشه. پستشم زدم تو بخش انیمیشن.
    مثلاً یه آدم در حال راه رفتن، با در حال انجام یه کاری و از این جور چیزا. خلاصه یه تصویر متحرک.
    ممنون میشم بازم کمکم کنی.:rose:
    ممنونم.
    دمت گرم ،هر موقع سوال پرسیدم جوابمو دادی و رومو زمین ننداختی. بر خلاف ... بی خیال. موفق باشی
    :rose::rose:
    سلام. تو مدلینگ ماشین، مگه باید لبه ها رو بدی داخل؟ آخه تو یکی از پست هات خوندم که نوشتی بودی "درزا رو آخر بدی تو بهتره". یعنی چی ؟
    سلام دوستان لطف می کنید در این نظر سنجی شرکت کنید
    درسته. ولی از نظر من تازه کار اصلاً هم ساده نیست.
    من ان شاءالله تو تابستون میخوام درست و حسابی برم سراغ 3d max و یاد بگیرم. خیلی علاقه دارم. ولی پشتکارم کمه و از طرفی مشغله های دیگه نمیزاره فکر رو روش متمرکز کنم.
    سلام. کارتو تو مسابقه دیدم. واقعاً عالیه. من یکی که کارتو دیدم، ترجیح دادم تو مسابقه شرکت نکنم و برم و هر وقت که ان شاءالله به حد تو رسیدم، اون وقت بیام و خودی نشون بدم.
    از ته دل برات آرزوی موفقیت و پیروزی میکنم.
    سلام آقا حسام یه کار توی گالری گذاشتم نظر بدین و راهنمایی کنین ممنون می شم
    برآمد باد صبح و بوی نوروز
    به کام دوستان و بخت پیروز
    مبارک بادت این سال وهمه سال
    مبارک بادت این روز وهمه روز

پیپاپیش عید نوروز مبارک :rose:
    ای کاش که هر لحظه بهاری باشی
    هر روز پر از امیدواری باشی
    هر ۳۶۵ روز امسال
    سرگرم شمردن هزاری باشی!
    سلام عزيز
    پیشاپیش عید نوروز رو به شما تبریک میگم و امیدوارم پایان سال خوبی داشته باشین و سالی پر از موفقيت و شاد کامی را برای شما و خوانواده محترمتان آرزو ميکنم:rose:
    همه ساله بخت تو پیروز باد.........همه روزگار تو نوروز باد
    شاهنامه(حکیم ابولقاسم فردوسی)
    سلام حسام جان
    با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد

برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایتان بهاری و بهارتان جاودانه باد
    سال نو مبارک:rose:
    salam
    shoma narmafzare MASSIVE PRIME ya GEPHI ro mishnasid ya ba in narmafzara kar kardid???? man shadidan niyaz be komak va rahnamaee daram, mitoonid komakam konid ya ba kasi ke dar in zamine kar karde linkam konid??? mamnoon misham rahnamaee konid
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا