AREF
امتیاز واکنش
20,968

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام عارف
    اگه خدا بخواد پارت های کتاب وی ری رو الان دانلودش تموم می شه اگه مشکلی پیش نیاد امشب یه ورقی کتاب رو می زنم این تکنیک توی چه صفحاتی است
    سلام
    آقا عارف
    میگم من اگه هزینه archinteriors و archexteriors رو برای شما بفرستم شما می تونین برام پست کنین چون فروشگاه پک 3d box 3 رو نداره تازه من محتویات 3d box ها رو دارم ولی archinteriors و archexteriors رو ندارم.
    سلام
    می خواستم یه قیمت بگیرم از رندر وی ری
    مثلا یه کار 2000*1500 در یزد با زمان 9 ساعت چنده؟ کارفرمایان هم دانشجو و یه شرکت معماری هستند حالا قیمت چنده؟برای دانشجو طرح 3 معماریه و برای شرکت طرح داخلی طبقه منظرشهری برجه حالا می تونین قیمت ها رو بفرمایین؟ هر چه سریعتر بهتر چون خیلی زود باید قیمت ها رو بگم؟ و بفرمایین از این 3 عامل کدوم مهمتر و قیمت چه طور تعیین می شه؟
    سلام
    يه مشكلي توي كاهش زمان رندر ، گفته بودي كه ابتدا نصف اندازه اصلي بدون رفلكت و با ذخيره كردن انجين هاي انجام بدهيم و دوباره آنها را لود كنيم و اندازه را روي حالت اصلي و رفلكت را بذاريم من تمام اين كارهارو مو به مو براي چندين فايل انجام دادم اما توي هيچ كدوم زمان كاهش كه پيدا نكرد هيچ زمان بيشتر هم شد مشكل كجاست ؟
    ممنون
    اقا عارف منتظر شدم نیومدی مسنجر دوست داشتی جواب اسی که بهت دادم را انجا بنویس
    سلام عارف
    آقا راهی بلدی که تو اتوکد spline هارو تبدیل به polyline کرد؟
    سلام عارف
    آقا راهی بلدی که تو اتوکد spline هارو تبدیل به polyline کرد؟
    سلام آقا عارف
    يه توضيح در مورد اين لينك ها مي دي چون دوتا از پارت هاشو دانلود كردم 505 مگا بايت اما چيزي دستگيرم نشد
    جريانشون چي؟
    تشكر
    نه خب اون ورز داشتیم چت میکردیم یهو جواب ندادی :د
    ولش کن هیچی نبود :د
    سلام سید جون
    از تاپیک های جامع و مرتب خیلی خوشم میاد.
    هر چند خیلی معرفت وی ری ندارم اما میدونم که کارت تمیزه.
    :rose:
    یا علی
    سلام آقا عارف
    خدا وكيلي يه لينك مطمئن سراغ داري كه بشه كتاب وي ري را دانلود كرد.
    ما رو وصل كن به سرچشمه.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا