peyman136
امتیاز واکنش
1,466

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• مرسی داداش منم خوبم و دارم کارای شرکتمون رو ردیف میکنم

آره امضات رو بعد از ارسال پیام دیدم

موفق باشی داداش
    سلام به داداش پیمان خودم چطوری گل پسر خبری ازت نیست کجایی پروژه که میخواستیم کار کنیم مونده ها
    سلام پیمان جان
    زیر سایه دوستان نفسی میاد و میره.
    ما همیشه جویای احوالات شما و بقیه بچه های قدیمی انجمن هستیم.
    قربانت:rose:
    سلام خوبی پسر گل؟:*
    هاین برگشته ام.باز 15 ام صبح ناپدید میشم تا دو هفته بعد که به آب و آبادانی برسم:lol:
    خوش میگذره؟^.^
    اي پديد آورنده ي قلبها...

دوستان من ارمغاني از رحمت بيكران تو اند؛

خرسندشان دار به تندرستي...
    پيشاپيش سال نو مبارك :rose:
    salam
    shoma narmafzare MASSIVE PRIME ya GEPHI ro mishnasid ya ba in narmafzara kar kardid???? man shadidan niyaz be komak va rahnamaee daram, mitoonid komakam konid ya ba kasi ke dar in zamine kar karde linkam konid??? mamnoon misham rahnamaee konid
    نه هنوز پیدا نکردم پیمان یعنی بیخیال شدم ولی اگه داری بفرست برام راستی تو در ارتباطی باهاش؟ یا توام از اون موقع نبودی
    سلام خوبی داداش چه خبرا؟ راستی با مانی کار دارم ایمیلشم پیدا نکردم داری برام بفرست ( پ.خ ) میسی
    آره تو لحظه زندگی کردنرو الان منم پیش گرفتم و خیلی ام خوشحالم و دارم پیشرفت میکنم به موقشم یکی پیدا میشه که ما رو برا خودمون بخواد فعلا که بیخیال اینجور چیزا شدمو فکر نمیکنیم

امیدوارم که برا تو مشکل من پیش نیاد و همیشه خوشحالو خندون باشی و پیشرفت کنی:rose:
    سلام خوفی داداش

در مورد مانی نمیدونم من خودمم باهاش کار دارم ولی نمیدونم چی شده که غیر فعال کرده قبلا که باهاش حرف میزدم میگفت یه ماهی خبری ازش نوخواهد بود

حیف دلمان براش تنگیده میشود: دی

عشق: دی خوب نامرد و بی معرفت از آب در اومد و رفت پی یکی دیگه الان پشیمونه اخه چند دفه با پرادو از جلوش رد شدم تو کف مونده و باز دلش مارو میخواد

در کل بگم هیشکی پیدا نمیشه ادمو واسه خودش بخواد، داداش پولو مایه ببینن میان سمتت پس کلا بیخیال همشون
    عب نداره بابا فدا سرت درست میشه ترم بعدی همو رو برمیداری یکجا میترکونی میره پی کارش منم بزور 20 واحد برداشته بودم همرو پاس کردم رفت راحت شدم این تمم چند تا واحد مونده بود برداشتم دیگه تموم کنم بره پی کارش:rose:

عاشقی هم خوبی چی بگم :دی ای بابا بیخیال یدیم تمومم شد نامردی ام شد رفت پی کارش
    سلام خوبی برادر چه خبرا تو پیغام های ماندانا خوندم رو به را نیسیتی گفتم یه احوالی ازت بپرسم چی شده مگه امتحنات انگار درست و حسابی نبود ها:rose:
    هان ایول موفق بباشی کلی ^.^ اره ارومه اونور ارومه؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا