smmousazadeh
امتیاز واکنش
477

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• با سلام و خسته نباشید- من شدیدا نیاز به فایل های آموزشی در مورد دایرکتور دارم- چه متنی چه تصویری و چه سایت- اگه به این فایل ها دسترسی دارین ممنون میشم لینک یا آدرسش رو بدین
    smmousazadeh
    smmousazadeh
    من سایت خاصی رو سراغ ندارم که آموزش بدن.یه فایل PDF هست که کدها رو توضیح داده. من خودم از اون استفاده میکنم که فکر کنم تو همین فروم گذاشتمش
    با سلام خدمت دوست گرامی و تبریک سال نو
    سوال: با چه کدی (لینگو) میشه یک فایل با نام خاص را در کامپیوتر پیدا کرد؟ به مسیر آن فایل احتیاج دارم.
    با تشکر . جز زحمت برای شما چیزی ندارم!!
    smmousazadeh
    smmousazadeh
    سلام
    شرمنده من نمی دونم جواب این سوالتون رو دادم یا نه ولی بهرحال getNthFileNameInFolder
    داخل یه فولدر رو میگرده و فایلهش رو نشون میده.
    برای پیدا کردن یه فایل تو کامپیوتر کارتون سخت میشه. باید اول اسم فولدرها رو دربیارید بعد تو هر درایو یکی یکی فولدرها رو بگردید.
    سلام
    ممنون از پست هایی که گذاشتین
    من تازه کار با دایرکتور رو دارم یاد میگیرم که این مطالب خیلی به دردم خورد .. بازم ممنون
    میخاستم یه مولتی مدیا درست کنم که فقط توش چند تا فیلم بذارم با انتخاب لیست کشویی و کنترل پخش و بعدی و .... فیلم هم بذارم
    نو این مطالب به جمع بندی نرسیدم اگه ممکنه لطف کنید مطالبی که ده دردم میخوره در این زمینه راهنماییم کنین
    با سلام خدمت دوستان
    من یک فیلم فلش دارم که اندازه ش 263 مگابایته. بعد از اینکه اونو وارد کست ممبر می کنم موقع save ارور میده که حافظه کمه. هر چقدر هم که حافظه ی مجازی سیستم رو بالا بردم فایده ای نداشت. از کست اینترنال هم استفاده کردم جواب نداد. ایراد کار کجاست؟ آیا دایرکتور در اجرای فیلم های فلش از نظر اندازه ی فیلم ها(حجم فایلش) محدودیت داره؟
    با تشکر از شما :rose:
    با سلام خدمت دوست گرامی
    سوال : با اکسترای FileIO کار می کنم که حجم این اکسترا 30 کیلوبایت می باشد. نمی دانم چرا تمام فایلهای .txt را نمی تواند باز کند؟ از دستور object.status() استفاده کردم عدد -37 را تولید می کند ، نمی دانم که اعداد مربوط به object.status() چه اعدادی هستند و چه معنایی دارند؟ نیاز فوری دارم برای باز کردن یک فایل متنی که این اکسترا نمی تواند آن را باز کند. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر
    با سلام خدمت دوست گرامی جناب آقای موسی زاده یه سوال داشتم اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم :
    آیا می شود چند خط کد lingo را در یک متغیر global تعریف کنیم و در هر جایی که خواستیم دوباره آنها را به کد قابل اجرا تبدیل کنیم . کدهای زیر یک فیلم فلش را در صورتی که کلید p زده شود اجرا خواهد کرد. البته من کدها را نوشتم جواب نداد.مرجع: یک انجمن دایرکتور خارجی

on startMovie
    sprite(1).stop()
    the keyUpScript = "handleKeyUp"
    end startMovie

on handleKeyUp
    if the key = "p" then
    sprite(1).play()
    end if
    end handleKeyUp
    سلام سایتتون رو دیدم قشنگ بود
    می تونم یه سوال بپرسم اونم اینه که چطور می تونم به xml بگم از آخر صفحاتو بخونه
    یعنی صفحه اوله من بشه مثلا خانه نهدرباره ماچ
    چون فلش از چپ به رایت می خونه من می خام بگم بهش از راست به چپ بخونه
    یعنی یه جور ارایه ای که تو ایکس ام ال داشته باشم نمی دونم چطور ممنون
    سلام مجدد ،من سایت شخصی شما رو دیدم خیلی جالبه و زیباست و محیط گرافیکی و کار با اون راحته یه سوال برام پیش اومد یه فرد با سطح توانایی متوسط کار با فلش و طراحی وب چقدر طول میکشه همچین سایتی رو طراحی کنه ؟
    سلام خسته نباشید;
    خواهشا اگه براتون مقدوره راهنماییم کنید ،کار زیادی نداره فقط چندتا عیب هست ،ممنون
    :rose:
    ممنون متشکر راستش روتش از یه کامپوننته که خوذش مووی کیلیپه بعدش فیلم ها رو با استفاده از دستوری به کامپوننت اضافه می کنیم
    ولی مشکل من اینا نیس مشکله من با استاپ نکردنه فیلم هس من می خواهم فیلم استاپ کنه که فقط من می تونم بهش دستور خاموش کردنه صدا رو بهش بدم
    که این به دردم نمی خوره
    دستوری که نوشتم اینه

myBook.onPutPage = function(i,page){
    stopAllsound()
    {

فقط این دستور کار کرد توی ورق خوردنا نه چیز دیگه
    که فقط صداشو قطع می کرد
    بازم ممنون خیلی لطف کردین
    اسمم علی ببخشید خودمو معرفی نکردم
    ]سلام
    خسته نباشید
    راستش تقریبا یه ماهه روی این کاره جدیدم دارم کار می کنم
    کارم مجله الکتورنیکی هس
    حالا می خوام توش کیلیپ بذارم تا اینجاش مشکلی ندارم
    مشکلم از اینجا شروع میشه که وقتی ورق می زنم باز کیلیپ پخش میشه
    با کلی تلاش فقط تونستم صداشو قطع کنم ولی بازم کیلیپ پخش میشه ولی بی صدا
    خوب اگر زحمتتوت نیس یه راهنمایی به من می کنید
    راستی من با کامپوننت فیلیپ پیج دارم کار می کنم

متشکر :green:
    سلام بر جناب موسی زاده دوست عزیز و خوبم... قصد هم احوال پرسی بود . هم تبریک عید مبعث به شما و خانواده گلتون... شاد و سلامت باشی:rose:
    خیلی جالب بود:lol: مرسی... انشاال.. منم هر کمکی و کاری از دستم بر بیاد انجام میدم...:rose::paint:
    سلام بر جناب موسی زاده بزرگ... قربان خیلی ممنون از قبول دوستی...:rose:
    سلام !
    حاجي عجب روزي به دنيا اومدي
    روزي كه من ميخوام برم خواستگاري !
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا