mohsensemsarpour
امتیاز واکنش
932

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام
    دست شما درد نکنه آقا محسن ...
    بازم به سهم خودم از شما دوست عزیز معذرت می خوام...
    در پناه حق موفق باشید...
    محسن جان من با حرفام قسد ناراحت کردن و جسارت ب شمارو نداستم
    بازم معذرت میخوام!!!
    سالاری!
    چی شد ان انجمن فلش؟

چی شد switch نکردی رو as3

این as2 رو بیخیال شو

من کمکت میکنم
    سلام
    چطور میشه فایلهای flv رو از xml در flv player که خودم ساختم لود کد و در browser نمایش داد ضمنا بدون کامپوننت لیست باشد چون حجم فلش را بالا می برد.
    باتشکر
    سلام آقا محسن
    یه چند مدتی دیگه راجع به سایت فلش کم کار شدی !!
    یه لطفی کنید یه خورده فعالیت کنید که منم پشتم به شما گرم باشه
    سلام محسن جان سایتی درست کردم از فلش ولی بیرون از صفحه اصلی کار میکنه همن که در سایت میزارم کار نمکنه نمیدانم مشل ان در چیه کمکم کن دوست عزیز . جوکار
    دوست من سلام
    راستش قبل از این هم من این کار رو دیده بودم و یه نمونه هم با برخی از دوستان برای ساختیم که در نمایشگاه قرآن به فروش رفت ولی هنوز موفق نشدیم که روی اینترنت قرار بدیم امیدوارم به زودی بتونیم این کار رو انجام بدیم

ممنون از راهنماییتون
    راستی در کاری که ما انجام دادیم کل قرآن به صورت صفحه به صفحه ورق می خوره و با کلیک بر روی هر آیه به صورت ترتیل خونده می شه و معنی فارسی و انگلیسی اون در صفحه روبه رو قرار می گیره در ضمن اون ها هم صوتی هستند و سرچ و موارد دیگر رو هم داره
    خلاصه که برنامه جالبی شده امیدوارم به زودی بتونیم این قرآن رو روی وب قرار بدیم
    در ضمن ورژن جدید قرآن سایت هم آماده شده که خیلی کامل تر از این سایت فعلی هست و امیدوارم هر چه زودتر بتونم اون رو آپلود کنم

موفق باشید ...
    سلام
    از سايت قرآني كه ساختي بازديد كردم گفتم اين سايتو بهت معرفي كنم شايد براي ايده گرفتن به كارت بياد.
    http://www.quranflash.com قرآن فول فلش با كيفيت عالي.

موفق باشي
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا