MahmoodM30
امتیاز واکنش
2,997

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• V
    سلام
    تبریک بابت ارتقا :rose:
    موفق باشید
    سلام ؛مالتی مدیا بیلدر 4.98 را روی sevenنصب کردم اما اصلا صفحه محسط کاریش نمیاد؟؟باید چیکار کنم؟؟ حتما باید xp نصب کنم؟
    راستی من یادم رفت بپرسم پاسخ سوالم رو کجا میدید که من ببینم همانطور که گفتم من عضو جدید هستم و به محیط سایت اشناییی ندارم.
    سلام خسته نباشید من الان عضو این سایت شدم و نمیدونم سوال هام رو کجا بنویسم. من برای کار با برنامه ملتی مدیل بویلدر دچار مشکل شدم . متن فارسی رو که می نویسم علامت سوال نشون میده. چه کارکنم که بتونم متن فارسی رو بنویسیم . نمیخوام pdf یاdoc رو برام فراخوانی کنه. میخوام خود متن فارسی رو بنویسم.
    سلام محمود جان مرسی از پیامت برات اس فرستادم گرفتی؟
    ببخشید دیر جواب میدم آخه چند روزی اینجا نبودم امروز برگشتم دارم پیامام رو میجوابم مرسی ازت
    آقا محمود بسیار متشکرم بابت توضیحاتتون
    2 تا سوال برام پیش اومد
    1. برای باز کردن pdf بوسیله ی browser حتما باید adobe reader یا نرم افزار شبیه اون باید روی سیستم کاربر نصب باشه؟
    2. پلاگین دیگه ای برای وارد کردن فایل ورد یا پرینتش خارج از پروژه نمی شناسید؟ ( چون TRichEditPlugIn دو تا مشکل داره ،
    اول اینکه باید حتما از فایل با پسوند rtf استفاده کرد که این نوع پسوند فقط متن فایل رو نشون میدن و دیزاین اطرافش رو مثل حاشیه و فوتر و هیدر و ... نشون نمیدن
    دوم هم اینکه فایلهای rtf رو این پلاگین به صورت چپ به راست نمایش میده که کل جمله بندی متن بهم میریزه و جملات نامفهوم میشن
    سلام
    من از برنامتون خیلی خوشم اومد فقد یه مشکل دارم میشه کمکم کنید؟ من میخوام در منوی جستجو به جای نشاندادن تصویر برای هر عضو یک دکمه به نام اجرا ظاهر بشه که pdf مقالات هر عضو را نشان بده لطفا کمکم کنید adrese mail = [email protected]
    سلام.آقا محمود پیام تبریک من رو هم به مناسبت اول شدن در مسابقه ی mmb رو پذیرا باشید.:oops:
    امیدوارم همیشه و در همه ی کارهات موفق باشی و چرخ روزگار بر وفق مرادت بچرخه.:rose:
    سلام محمود جان
    نفر اول شدنتون در مسابقه مالتی مدیا بیلدر رو تبریک میگم:rose:
    سلام
    نمیدونستم تو هم سیدی :)) ولی نمیتونی سر مارو با این شیرنی ها گول بمالیا :))

تبریک میگم منم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا