Farrokh
امتیاز واکنش
6,278

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• فرخ اگر راه حل بهتری داری شنوا ایم ها :دی
    نمیشه به تعداد پیکسل ها بذاریم محدودیت رو، چون از عرض از یک حد خاصی بگذره دیگه واقعن صفحات رو به هم میریزه
    به جون تک بچه ام که همه می دونن چقدر برام عزیزه همین سایز 150 در 500 واقعن مناسبه.ولی خوب اصراری نیست حتمن قطع مستطیلی باشه می تونی مربع بذاری ولی هر ضلع اش 150 پیکسل میشه می که زیاد دوست ندارم :دی
    ببین آخر عمری می رو به مساحت مستطیل حساب کردن وادار می کنی! ایش! اصلن خودت بگو به نظرت چجوری بهتره _ بازم میگم یه راه عملی که بشه توی قوانین امضاها هم اعمال اش کرد_
    بی شوخی منتظر ایده ات هستم
    موفق باشی دوست هاینه اخمو
    اگر هنوز اعتراضتو نسبت به قوانین امضا با مدیران ارشد مطرح نکردی من اعتراضتو پیگیری میکنم...
    خبرم کن...
    به نظر من، این محدودیت سایز امضا خیلی هم بد هم نیست فرخ جان. اگه همه امضاها بزرگ باشن، تا بخواد همه صفحه لود بشه هی نوشته ها از جلوی چشم آدم فرار می کنن. نمی دونم برای شما هم پیش اومده یا نه. ولی من گاهی توی تاپیکهایی که عکس زیاد داره می رم stop loading رو می زنم که بتونم متن ها رو راحت تر بخونم.

ولی اگه می شد شما که عضو فعالین، یا مثلا کاربران ویژه عکس های بزرگتر برای امضاشون بذارن خوب بود.

می گم... اگه عکس رو یه جای دیگه آپلود کنی، بعد بذاری توی امضات، بازم این محدودیت سایز رو داره؟
    animations سلام

نگه داشتن این امضا یه جور اعتراض محترمانه هست به تایین تکلیف برای هنر هنرمندان سایت

اگر هنرمندی برای امضاش یه زحمتی می کشه باید برای دیدگاهش ارزش قائل بشن نه اینکه بهش بگن قطع کارت حتما باید این باشه

من تشخیصم این بود که باید قطع کارم مربعی باشه
    ولی قوانین سایت فقط قطع کشیده رو قبول می کنه
    پس من تا تغییر قوانین ناقص سایت امضام رو همین می گذارم

اگر شما هم با من موافقید به ماندانا پیام بدید و ازش بخواید به جای اینکه توی قوانین قطع امضا مشخص بشه حجم فایلش ملاک باشه برای قضاوت

موفق باشید
    فرخ
    سلام دوست عزیز
    من شدیدا دنبال آموزشهای تصویری منتال ری هستم, اگه داشته باشی خریدارم,اگر هم بهم لینک دانلود بدی چون ای دی اس ال 256 دارم اونارو دانلود میکنمو برای تو هم میفرستم
    لطفا منو بیخبر نذار
    :rose:
    ممنون داش فرخ. میخاممممممممممممممممت

ادت کردم. کارتم بسیار خوب بود. دمت گرم
    خواهش می کنم ;) ولی فکر کنم مطالب پیکساری، به تحقیقت نرسیدن. حیف...
    سلام فرخ :دی
    الن دلونه عزیز قالب دیفالت سره جاشه.سرعتم ازین کمتر نمیشه دعاهاتو هدر نکن :دی
    رنگ کاربرای ویجه هم دسته من نیست.الان راحت خونده میشه که! برو مانیتورتو کالیبره کن برادر :دی
    سلام
    خیلی گشتم تو متریالام چیز به درد به خوری پیدا نکردم شرمنده.
    منم همون arch model رو دارم فکر کنم مدلای dosch 3dرو اگه پیدا کنی همونیه که میخوای من دستم رسید ولی رایت نکردم چون به نظرم خیلی بی جزئیات بود.اگه یه موقع چیزی دیدم بهت می گم.
    خواهش می کنم وظیفه است اطلاعاتی که از اینجا یاد گرفتم خیلی بیشتر از اینهاست.
    راستی این آدرسی که توی ebook گذاشتی
    اینا 2 تا کتابن و همین جور که می دونی کتابا تا 1 سال به صورت کتاب به فروش می رسن و بعد از سال اول می شن ebook و اونم جدا فروخته می شه به خاطر همین 2 تا کتاب اولی هنوز ebook نشدن سومیه که شده بود رو لینک مستقیمشو گذاشتم.
    من چیز از انیمیشن و اینااا نمی دونم اگه چیز بدرد بخور دیدم برات میذارم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا