m_mx2009
امتیاز واکنش
29

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• شرمنده دیر جواب میدم. ممنون،
    کنکور پارسال افتضاح بود، امسالی که فاجعه بود، در حدی که یکی از استادامون بعد از اینکه سوالات درس خواص مکانیکی (تخصص استادمون خواص مکانیکیه) رو دید، گفت از 20 سوال، 10 تاشون رو نمیشد حل کرد، یا اشکال علمی داشتن یا تایپی (مثلا تو صورت سوال بجای 25 درجه نوشته بود 250 درجه یا مثلا جواب یه گزینه ای رو 500 در میاوردیم، بعد میدیدیم هم گزینه ی 1 و هم گزینه ی 2 جلوشون نوشته 500)، خلاصه اینقدر که خوندیم، آخرش معلوم نیست چی بشه.
    ولی اصلا مهم نیست. ما کار خودمون رو می کنیم. :eye:

در مورد ثبت هم سراغ گرفتم، ثبت نرم افزار اجباری نیست، ولی حد اقل 100 هزارتومن پای آدم آب می خوره.
    فقط مجوز تکثیر اجباریه اونم برای تیراژ بالا.

آرزوی موفقیت.
    سلام
    ممنون که به فکر مایی
    من خوبم 28 بهمن کنکور داشتم. خیلی خیلی سخت بود، از سخت بودنش بگذریم، کلی غلط داشت، هم تایپی و هم علمی.
    خلاصه فاجعه بود:shock:.
    الان که دارم حال میکنم:-<. کلی کار عقب مونده داشتم (بخاطر کنکور) الان دارم انجامشون میدم>|<.
    راستی تاحالا نرم افزاری ثبت کردی (توی سایتwww.softreg.ir)؟
    اگر آره خبرم کن، چون چند تا سوال برام پیش اومده!:eye:
    :rose:
    می گفت کاراکتر های پیغام زیاده، منم 3 تاش کردم

ادامه

6 - خیلی کیفیت کار برات مهم نیست، در حد قابل قبول باشه کافیه.

در کل قیمت ها خیلی متغیره، ممکنه از چند هزار توان تا چند میلیون تومان پات آب بخوره.
    خود من تا بحال نه به کسی سفارش دادم و نه از کسی سفارش گرفتم، بخاطر همین از قیمت ها زیاد اطلاع ندارم.

موفق باشی
    می گفت کاراکتر های پیغام زیاده، منم 3 تاش کردم

ادامه

یه عامل مهم دیگه اینه که به کی این کار رومیدی که برات انجام بده، به یه شرکت معتبر یا به یه نفر که تو خونه کار می کنه
    (اگر طرف برنامه نویس حرفه ای باشه، کارش با کیفیت تره، منظم تره، بازده برنامش بالا تره والبته قیمتش هم خیلی بالا تره)

اگر برنامه ساده باشه، شاید از روی تعداد خطوطش قیمت گذاریش کنن. ولی اگر تخصصی باشه که هرکسی نتونه انجامش
    بده، قیمت خیلی بالا میره.

حواست باشه اگر خواستی به کسی سفارش بدی،
    1- طوری خودت رو معرفی کن که متوجه بشه برنامه نویسی حالیته، تا بفهمه نمیتونه سرت کلاه بزاره.
    2 - آدم بد بختی هستی، نه شرکتی داری نه پول زیادی و قصد نوشتن یه برنامه ی تجاری رو هم نداری.
    3 - فقط اطلاعاتی رو که نیاز داره بهش بده و از جزئیات برنامت زیاد بهش نگو،
    4 - طوری باهاش برخورد کن که افراد زیادی از پس این کار بر میان و کار سختی نیست.
    5 - خود تک نفره داری روی این پروژه کار میکنی، در غیر این صورت، ممکنه قیمت رو ضرب در تعداد افراد کنه.
    سلام عزیزم

مرسی من عالیم، فقط یکمی سرما خوردم.
    اگر دیر جواب میدم، شرمنده. یه مدتی سرعت اینترنتم خیلی کم شده بود، نمی تونستم صفحات سایت رو باز کنم.
    -----------------------------------------------
    در کل بستگی به کاری که می خوای بکنی داره. اگه کاری باشه که هرکسی بتونه انجامش بده ، خیلی ارزون تر در
    میاد، اما اگر کار تخصصی باشه گرون میشه،

یکی از دوستام، رشته اش متالورژی بود (مثل خودم) برای پروژه برنامه نویسیش به من گفت تا براش انجام بدم، چون وقت
    نداشتم، بهش گفتم بدش بیرون، یکی از بچه های رشته کامپیوتر یه برنامه 491 خطی براش نوشت (البته اگر هر آکولاد "{"
    رو هم یه خط حساب کنی)، یه برنامه که هر کسی می تونست بنویسش در باره انبار داری بود توی c++ ، مبلغ 30 هزار
    تومن ازش گرفت.

یه عامل خیلی مهم دیگه جایگاه شماست. منظورم اینه که فرض کن شما اگر سفارش انجام یه کاری رو به یه برنامه نویس
    بدی، اگر خودت رو یه فرد عادی معرفی کنی قیمت خیلی ارزون تر پات در میاد. اگر خودت رو یه شرکت معرفی کنی، قیمتش
    بسته به اسم و رسم شرکت، از چند 10 برابر، تا چند صد برابر، بیشتر میشه.
    سلام داداشی

دشمنت شرمنده
    خوشحالم که به کارت اومد.

با آرزوی موفقیت برای تیم شما.
    سلام دوست
    کجایی؟ خبری ازت نیست.
    اون cd آموزشی ها و pdf ها، بدردت خوردن
    :rose::rose::rose::rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا