echessdesign
امتیاز واکنش
3,840

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ارادت Alireza-Afshar
    برای جوملا نیست!
    یکی داریم مینویسیم، بزودی منتشر میشه...
    سلام دوست عزیز mdaastani
    هر افزونه جوملا رو که نیاز داشته باشید در این سایت یا این موجود هست.
    فقط تمرین هست که به شما کمک می کنه
    تمامی مواردی که مورد نیاز شما هست، ترجمه فارسی آن فازونه موجود هست
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز best_question
    مدیر eAmin مسئولیت انجمن JS رو بعهده دارند
    موفق باشید
    حسین سعیدی
    ارادتمندم V.Valizadeh9 جان
    شخصا جوملا رو به علت انعطاف پذیری بالا، ترجیح می دم
    موفق باشی
    حسین
    chimikhay سلام دوست عزیز
    مطابق قوانین انجمن، شما لینک مستقیم باید به فایل بدهید اما می توانید لینک سایت خودتون رو به عنوان منبع ذکر کنید
    موفق باشید
    سلام احسان جان، شدیدا منتظر شروع مسابقه می باشیم.
    ممنون
    سلام Techwar Manager
    پیش تر در تایپیکی که ایجاد کردید پاسخ شما را دادم
    موفق باشید
    سلام الهه84
    مطابق قوانین انجمن، لطفا سوال خودتون رو در یک تایپیک در انجمن مطرح نمایید
    ار چه نرم افزار ساخت منو استفاه می کنید؟
    sothink dhtml menu را امتحان کنید
    موفق باشید
    سلام
    - حتما نیازی نیست که مکان بگیری، در زمان ثبت می تونی آدرس خونت رو بدی، اما در زمان عقد بعضی از قرار داد ها، نیاز هست که از مکان دوستی استفاده کنی تا کارفرما راحت باشه
    - فکر می کنم شاید 50 تومنی هزینه ببره، زمان هم بعید می دونم بیشتر از 1 ماه طول بکشه (به هر حال شما باید این مراحل رو طی کنی)
    - در مورد همکار هم نگران نباش
    - اسم شرکت معمولا باید حداقل از 3 کلمه تشکیل شده باشه (شما می تونید در آینده از 2 کلمه شرکت استفاده کنید) در این زمینه دوست ثبت شرکتی شما بهتر می تونه شما رو راهنمایی کنه...
    - به نظرم به این شرکت ها بدین، خیلی کمتر معطل می شین
    - تا این 1 ماه هم فرصت دارید یک سایت جامع برای خودتون طراحی کنید
    موفق باشید
    -
    - فکر نمی کنم نیازی به سابقه چند سال فعالیت شما باشه
    - از این جهت شما رو به اداره ارشاد معرفی می کنند که در اساسنامه شرکت، موضوع فعالیت شما، (طراحی و خدمات وب) درج شده باشه!
    - تنها مطلبی که اراده ارشاد عنوان می کنه این هست که فعالیت شما از دید این سازمان بلامانع هست (فرصت کردم، نامه اداره ارشاد خودم رو اسکن می کنم)
    - اگر بخواهی طراحی وب و خدمات وب انجام بدی و در اساسنامه شرکت ثبت بشه، دوستت هرچی زرنگ باشه، امکان نداره که شما رو اداره ارشاد نفرستند!
    - مجوز اداره ارشاد بیشتر برای زیر نظر داشتن سایت های خبری هست (به علت مشکل ایجاد کردن بعضی شرکت ها) اداره ارشاد وظیفه نظارت و راهنمایی رو بعهده گرفته.
    - شما هر فاکتوری که برای شرکت های دولتی میدی، باید به اداره مالیات اعلام کنی، تو دفتر روزنامه خودت هم خرج هایی که کردی رو اعلام می کنی، اصلا نگران نباش، هیچ مشکلی پیش نمیاد (اگر هم فعالیت نداشتی، عدم فعالیت می زنی)
    - در موضوع فعالیت تو اساسنامه دقت کن (خواستی برات می فرستم)
    موفق باشی
    حسین
    سلام
    - برای قرار داد بستن با سازمان های دولتی، شما باید شرکت ثبت شده داشته باشید
    - شرکت ثبت شده برای جلب اعتماد مشتری کاملا ضروری است
    - برای مجوز ارشاد اصلا مشکلی نیست، پس از مراحل ثبت شرکت، شما به اداره ارشاد مراجعه کرده، یک فرم (احتمالا در قالب word) بهت میدن که باید براشون میل کنی، شما باید مجموعه وب سایت هایی و خدماتی و سوابق کاری خوتون رو بفرمایید (مال من 15 روزه اومد)
    - سابقه کار هم زیاد مهم نیست، شما خواستی پر کنی به من بگو، بعضی کار های دولتی که با هم انجام دادیم رو ، شما رو به عنوان همکار (طراح) معرفی میکنیم.
    ارادت میلاد جان، در خدمتم، تل بدم یا ایمیل، یا همین جا می فرمایید...
    سلام امین جان
    جای شما خالی ، به حدی خوش گذشت که تا همین الانش شبها خواب نداریم!
    هرچی نظر شماست، اما به این سادگی ها هم نیست :green:
    اول با هم به جمع بندی قوانین مسابقه در بخش JS برسیم، بعد شما در چارچوب متقاضی شرکت کن، نه داور :rose:
    به farik جان
    فرمایش شما کاملا متین، این دفعه یه تایپیک خوب براش زدیم، نظر شما چیه؟
    سلام mani.alone جان
    برنامه adob dream جزو بهترین ها و استاندارد ترین هاست
    می تونید از برنامه microsoft expression web 4 استفاده کنید، البته با کار کردن با این برنامه ها متوجه میشید که خیلی هم سخت نیستند! به هر حال باید از یک جا شروع کنید.
    موفق باشید
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا