R-med
امتیاز واکنش
804

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• هر دو راهشان را به طرف مسجد ادامه مي دهند. همين كه به مسجد رسيدند، مرد اول از مرد چراغ بدست در خواست مي كند تا به مسجد وارد شود و با او نماز بخواند. مرد دوم از رفتن به داخل مسجد خودداري مي كند. مرد اول درخواستش را دوبار ديگر تكرار مي كند و مجدداً همان جواب را مي شنود. مرد اول سوال مي كند كه چرا او نمي خواهد وارد مسجد شود و نماز بخواند. مرد دوم پاسخ داد: ((من شيطان هستم.)) مرد اول با شنيدن اين جواب جا خورد. شيطان در ادامه توضيح مي دهد: ((من شما را در راه به مسجد ديدم و اين من بودم كه باعث زمين خوردن شما شدم.)) وقتي شما به خانه رفتيد، خودتان را تميز كرديد و به راهمان به مسجد برگشتيد،خدا همه گناهان شما را بخشيد. من براي بار دوم باعث زمين خوردن شما شدم و حتي آن هم شما را تشويق به ماندن در خانه نكرد، بلكه بيشتر به راه مسجد برگشتيد. به خاطر آن، خدا همه گناهان افراد خانواده ات را بخشيد. من ترسيدم كه اگر يك بار ديگر باعث زمين خوردن شما بشوم، آنگاه خدا گناهان افراد دهكده تان را خواهد بخشيد. بنا براين، من سالم رسيدن شما را به خانه خدا (مسجد) مطمئن ساختم.
    مردي صبح زود از خواب بيدار شد تا نمازش را در خانه خدا (مسجد) بخواند.لباس پوشيد و راهي خانه خدا شد.
    در راه به مسجد، مرد زمين خورد و لباسهايش كثيف شد. او بلند شد،خودش را پاك كرد و به خانه برگشت.مرد لباسهايش را عوض كرد و دوباره راهي خانه خدا شد. در راه به مسجد ودر همان نقطه مجدداً زمين خورد! او دوباره بلند شد، خودش را پاك كرد و به خانه برگشت. يك بار ديگر لباسهايش را عوض كرد و راهي خانه خدا شد. در راه به مسجد، با مردي كه چراغ در دست داشت برخورد كرد و نامش را پرسيد. مرد پاسخ داد: (( من ديدم شما در راه به مسجد دو بار به زمين افتاديد.))، از اين رو چراغ آوردم تا بتوانم راهتان را روشن كنم.مرد اول از او بطور فراوان تشكر مي كند و
    V
    سلام
    دیدم که به عرش شور و شوقی بر پاست ********** برپا گر این بزم شعف ذات خداست
    گفتم به خرد چه اتفاق افتاده ********** گفتا که عروسی علی و زهرا است
    سالروزازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه مبارک باد :rose:
    سلام دوست عزیز:rose:
    عکس های تاپیک درست شدن , ممنون بابت اطلاع رسانیتون:wink:

موفق باشید:oops:
    سلام بر مهدی
    باز هم شب جمعه
    ...
    چه اسم و چه روز زیبایی
    یا علی
    منم شعر رو دوست دارم . هر چند برای خودم نه کودکیش بی دغدغه بوده و نه بزرگ شدنش بی رحمی و جنگ . اما با این حال حس قشنگی رو بهم میده . مثل بازگشت به همه ی دوستداشتنی ها که توی اعماق حافظم فراموش شدن . خوشحالم که این حس قشنگ روی دوست عزیزم هم تاثیر گزار بوده .
    سلام مهدی جانم :rose:
    این حرفا چیه شما سرور مایی... من واقعا بی معرفتم... خودم میدونم... امیدوارم که منو ببخشی... راستش خیلی ها باید منو ببخشن...
    انشالل.. که بتونم جبران کنم... از ما به دل نگیر... :rose:
    بزرگی ای عزیز... خیلی مخلصم :rose:
    سلام مهدی جون :rose:
    اصلا خودتو اذیت نکن.
    اگه برای نشاط گفتم طراحی کن نباید باعث بشه ازم معذرت بخوای.:green:
    هر وقت حوصله داشتی برو سر وقتش اگه حسش پرید هم مهم نیست اگه یه کار دیگه خواستی بزنی هم سرفرصت خیلی عالیه.
    تو کاراتم موفق و پر تایید باشی عزیز
    یا علی
    سلام مهدی جانم... خوبی عزیز... مرسی از اینکه به یاد ما بودی... من هم هرچند دیر اما ولادت یگانه آرامش دهنده ایرانیان و جهان و رضای حق رو به شما و خانواده گلت تبریک میگم :rose::rose::rose::rose:
    سلام بزرگوار،میلاد پر برکت امام هشتم مبارک باد بر شما و خانواده گرامیتان

هدیه بنده به دوستان،قطعه ای از بهشت

موسیقی:آریا عظیم نژاد اجراء:محمد علی کریمخانی

این هم لینک دانلود با کیفیت اصلی و حجم 3.55 مگابایت
    V
    سلام
    السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع)
    تبریک این جشن بزرگ را از این بنده حقیر پذیرا باشید

به به از این شعر و از این انتخاب
    خدا همیشه برات برسونه شاد باشی و غرق در معرفت.
    به حرمت شروع مجدد. به حرمت روز رضا :rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا