borhani59
امتیاز واکنش
5,839

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سید جانم سلام و صبح بخیر... :rose:
    فدات بشم ای ساده و با صفا... ما هم برای همینه میایم پیشت دیگه... باور کن منم اگر نقاشی نبود الان همینا که گفتی شاید میشدم... :rose:
    سید برای رادیو هم اگر چیزی نگفتم منتظرم طرحت رو ببینم و منتظر موج های جدید هستم که فرای اف ام باشه و بشه باهاش به چیزای تازه گوش کرد...:wink:
    خیلی رووون دوستت دارم با مرام
    مخلصم بزرگ مرد... شبت خوش...:rose:
    شیرینی هم برروی چشم... اگر درست بشه حتما... :rose:
    راستی دارم میرم دنبال خرید سیستم برای توی خونه... دیگه کلافه شدم میگرم که فکر و خیالش از سر بره بیرون... منتها کی حال داره بشینه برنامه نصب کنه :shock:
    سید جان دعا کن برام... شما که میدونم همیشه دعا میکنی... اما هی دل نمی دونم موندم... مولا علی (ع) یه کلام زیبا دارن:"التماس به خدا شجاعت است، اگر برآورده شود نعمت است، اگر برآورده نشود حکمت است" من هم موندم چه حکمتی در بعضی کارهای منه که نمیشه بعضی رو به چشم نتیجه اش رو دیدم و شاکرم اما برخیش رو نمیدونم... خلاصه دعا کن که درک حکمت نشدن ها رو بهتر ببینم... تا خدایی نکرده نا امید نشم (خدا اون روز رو نیاره)...:rose:
    شب خوبی داشته باشی ای داداش گل... :)
    حق یارت...:rose:
    سلام دلاور... خوبی؟ خوشی دل انگیز...:rose:
    یاور برات یه اسم آوردم برای طرح مت و پت ایرانی... اسمشون بذار "کجول و مجول"... شرمنده که دیر دربارشون میحرفم اینقده فکرم درگیر میشه بعضی مواقع حرفا یادم میره...
    دلاور بارانی... مراقب باش... حق یارت :rose:
    سلام برادر عزيز
    اين شعرا كه واسه شما آب خوردنه شكسته نفسي نفرماييد سيد جان:)
    دلمان پر بود تنها شعر حافظ گنجايش بيان مي داد.
    بيا تا حال يكديگر بدانيم /// مراد هم بجوييم ار توانيم:rose:
    شما كه سين سلام رو مي نويسي حال ما از گرفتگي در مياد.:green:
    سلام سيد عزيز
    خوبي؟:rose:
    بارها گفته ام و بار دگر مي گويم // كه من دلشده اين ره نه بخود مي پويم
    در پس آيينه طوطي صفتم داشته اند // آنچه استاد ازل گفت بگو مي گويم
    من اگر خارم و گر گل چمن آرائي هست // كه از آن دست كه او مي كشدم مي رويم
    دوستان عيب من بيدل حيران مكنيد // گوهري دارم و صاحب نظري مي جويم
    گر چه با دلق طمع مي گلگون عيب است // مكنم عيب كزو رنگ ريا مي شويم
    خنده و گريه ي عشاق جايي دگر است // مي سرايم بشب و وقت سحر مي مويم
    حافظم گفت كه خاك در ميخانه مبوي // گو مكن عيب كه من مشك ختن مي بويم
    سلام لوطی . باز مرام تو . بعضیا یواشکی میان در میرن :دی ( آصلا منظورم با خودم نیس .... !) .
    کبودتیم حاجی . حالا تو هی با سر بیا توشکم ما اگه صدامون در اومد . الان صدامون در اومد !!!؟؟ ..... :-?
    سلام و درود و صبح دل انگیزت بخیر ای مهربان :rose:
    ما مخلص شما ههمیشه بودیم و هستیم و خواهیم بود... شما هر طرحی بزنی برای ما جذابه... راستش روش خیلی سختی رو کار میکنی که خیلی ها درک نمی کنن (نه اینکه من درکم بیشتر باشه) اما دوست دارم... کارات مثل تابلو جیغ میمونه که بعدا خیلی ها میفهمن چیه یا مثل کارهای کلود مونه هست که بازم بعد میگیرن چیه... :wink:
    اینکه ما نقدت کنیم برای اینکه عزیز مایی... ای امید اومدن کار جدید هم در حال زیر سازی هست احتمال داره دیگه دست به قلم نباشم راستش ولی برای خودم گاهی باشم... بیشتر بو داره کار آینده اگر خدا بخواد... در مبحث سیر کردن جسم آدماس نه کشیدن برای سیر کردن روح... اونم باید دید که اگر زیر ساخت ها آماده نشد برم یه جایی دوباره مشغول بشم... فعلا که اینجام اما حس جالبی نیست...
    بگذریم... شرمنده که دیر پاسخ گو بودم... فدات بشم دل انگیز... دلت هم که به زولالی بارونه (البته از نوع نزدیک به جمکران) نه با طعم آب قم و نه با هوای تهران... پس برای ما دعا کن دل ما هم در حد معقول صاف باشه... حق یارت... :rose::rose:
    امام همام محمد ابن علی الجواد ( علیه آلاف التحیة و الثناء ) فرمود: " الثقة بالله ثمن کل غال و سلّم الی کل عال" " اعتماد به خدا بهای هر گرانبها و نردبان صعود به هر بلندی است"

چه زیباست کلام معصوم (علیه السلام)، باور کنید، ایمان بیاورید، اگر اعتمادتان فقط و فقط به حضرت دوست باشد و تکیه بر غیر او نکنید، به گرانبها ترین چیزها دست می یابید و به بالاترین جایگاه می رسید، اگر به او اعتماد کنید، به غیر او بی اعتنا خواهید شد، دیگر کسی که به ذات اقدس حق جل و علا متکی است، خود را ارزان نمی فروشد و از سلاطین زر و زور نمی هراسد، او بر بلندای جهان می ایستد و پای بر فرق ماسوی الله می گذارد که فرمود:

پای بر فرق جهان سر به کف پای حبیب تا نگویند که این طایفه بی پا و سرند

شهادت اسوه جود و سخا، دریای جوشان علم و معرفت، جواد الائمه تسلیت باد
    سلام سید
    شهادت امام محمد تقی رو تسلیت میگم
    مرسی که بهم سر زدی
    سلام سید جان... خوبی؟ میخوام ازت ایراد بگیرم هوارتا... اما قبلش... منم وفات امام جواد (ع) عزیز رو تسلیت میگم... و در ادامه ازت مینقدم... اما بازم قبلش... اینکه شما هر کاری کنی میدونم تموم میکنی و کارات تکه... اما در ادامه... سید این با اون اتود دستی که کشیدی خیلی فرق پیدا کردهههههه... بیشتر شبیه شخصیت اسکروچ در اومده... اون که دستی کشیدی یه حالتی مثل گوژپشت نتردام هم درش دیده میشه یه مظلومیت خاصی داره... اما این یکم شرورانه میزنه... نمی دونم اینا دوتان یا این در ادامه اون آقای مَج هست... در کل اگر دوتا هستن هر دو رو ادامه بده اما اگر این همون آقای مَج در میاد کمی تغییرش بده... فکر کنم برای اولین بار دارم ازت یه نقد میکنم :green: در هر حال هر دو کاراکتر رو دوست میدارم اما مج اولی رو کمی بیشتر...:wink:
    جسارت منو ببخش دل انگیز... فدات بشم... آخر هفته خوبی داشته باشی... مراقب باش... فدات... حق یارت :rose:
    خدا ، کران بیکرانه ی شکوه پرستش من بود
    و شیطان،
    اسطوره ی تنهایی اندیشه های هولناک من.
    (حسین پناهی)
    به به استاد برهانی میبینم که شدید کاربر متخصص تکسچرینگ :)
    آقا مبارکه...
    ایشالا منم میشم کاربر متخصص تی کشی و جارو زنی و اینای انجمن...
    :lol:
    سلام سید جان،لطف میکنید،نه آقا راضی به این همه زحمت نیستم
    می بایست تا فردا تحویل بدم آگهی رو،نهایتا نبود جایگزین میکنم مداحی کس دیگه ای را
    شهادت این امام بزرگوار بر شما نیز تسلیت باد
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا