imanbaraty
امتیاز واکنش
1,446

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سه تا پست زدم یک جوابی، نظری چیزی هم شما بده :دی
    ایمان اگر وقت داری فقط بشین زبان بخون، بعد برو کتابای اموزشی اصول کامپوزیت رو بخون، مطمئن باش هزار تا ارزش داره به آموزش های اینترنتی

فکر میکنی چرا تو یک پروژه مثل ملک سلیمان به جوان ایرانی اعتماد ندارن و از ژاپن میارند نیرو؟ چون میدونند کسی تو ایران اصولش رو بلد نیست!
    شما خودت بشین 15 سال افتر کار کن ولی سر یک پروژه نه چندان حرفه ای مثل همین ملک سلیمان مطمئن باش یک جایی کارت گیر میفته!

خلاصه منم کاردانی رو بگیرم، یک دوره حداقل 6 ماهه میرم یا اینکه کلا میرم درس میخونم! توقع بالایی هم ندارم حتما فرانسه باشه، امریکا باشه، یا ژاپن
    همین کشور های اروپای شرقی یا اسیا باشه، ببینیم خدا چی میخواد
    والا تو هم مثل منی پس...
    پارسال قبل عید دنبال پاسپورت بودم، برم فیلیپین که فکر کنم رشته ویژیال افکت و موشن داشت...دوره کارشناسی، هزینش خوب بود ولی خب مشکل کارت خدمت پیش اومد و...دیگه نشد

اتریش، لهستان، ترکیه، امارات و مغز تمام اینها سنگاپور جای خوبی هست

اره خدایی این همه آموزش بازم آدم احساس خلا میکنه :دی، میدونم علتش چیه ایمان جان، اکادمیک یاد نگرفتن...
    من الان در به در دنبال استادی هستم مشهد تو پریمیر، افتر یا کلا حرفه کامپوزیت بهم بگه اصول کامپوزیت رو، اصلاح رنگ و نور صحیح، منطق بندی اصول جلوه های ویژه...

و در اخر بگم شما اگر تمام آموزش هایی داری نگاه کنی بازم یک احساس خالی بودن میکنی تو این زمینه! مطمئن باش

والا با همین چهار خط انگلیسی که بلدم برداشتم کتاب های ایبوک افتر رو میخونم اونی که تو سایت help.adobe هست

همین هالیوود کمرا ورک رو ببین چه دوره های عملی میزارن، بعد ما سی دی هاش رو میبینم...
    سلام ایمان عزیز
    چطوری برادر؟
    آقا شما فعلا با افتر مچ شدی یا نه؟
    نظرت راجع به فیوژن (البته متاسفانه اپدیت نمیشه)، اپل شیک و گل سر سبد نیوک چیه؟
    با نیوک کار کردی؟
    نمیخوای از افتر دل بکنی بری سمت نیوک؟
    سلام ایمان عزیز و دوست داشتنی . :rose::green:
    پیشنهادی که من دارم اینه که همه ی مطالب رو تو یه تاپیک به اسم مثلا "اخبار جدید از دنیای VFX " و یا یه همچین چیزی بگذاری تا همه مطالبی که در این ضمینه هست از پراکندگی در بیاد .

اگه بتونی مطالب رو از سایتت کپی کنی و در آخر تو قسمت منبع آدرس سایتت رو بدی خیلی بهتره ) :green:

مطالب واقعا آموزنده و عالی هست . :wink:
    درود بر ایمان عزیز
    من تو پریمیر نسخه جدید وقتی یک فایل MP4 وارد تایم لاین میکنم ترک صوتی ویدئو در لاین خودش (یک) قرار میگیره ولی صداش میره ترک 4

چطور میشه صداش رو جابجا کرد و آورد همان ترک یک؟
    علتش چیه؟

راستی link و unlink رو یک توضیح کوچیک میدی؟
    سپاس
    ایمان وقتی لینک آموزش های رد جیانت رو با دانلود منیجر کپی میکنی:

روی همان اسکرین نمایش سمت راست بالا گزینه اچ دی هست روی اون کلیک کنی لینک آموزش با کیفیت بالاتر هم گذاشته میشه

برای نمونه
    http://cache.redgiantsoftware.com/_assets/uploads/file/videos-rgtv/63_Thunderdome_1280x720.mp4

این آموزشی هست که گذاشتی ولی این کیفیت اچ دی هست

موفق باشی
    ممنون پس فعلا نیازی با پلاگین ها زیاد سرگرم باشم و اصول رو با کوپایلت یاد بگیرم

پشتکار شما ایمان جان برای من یک نوستالژی شده...خصوصا وقتی گفتی با پریمیر شروع کردی.....

بابت همه چیز ممنون
    در ضمن برای سایت برنامه خاصی نداری؟ پورتال یا.......؟
    سلام ایمان عزیز
    سلامت باشید
    آقا من که حالا به یک سطح مبتدی در افتر افکتز رسیدم یک مشکل دارم
    اینکه نمیدونم برای اینکه پیشرفت بهتری داشته باشم و اصولی افتر رو یاد بگیرم نمیدونم از چه آموزش هایی باید شروع کنم
    راستش پارتیکالر اینقدر گزینه و جزئیات داره که من زیاد متوجه نمیشم
    یک روز میام ترپکد پارتیکالر رو یاد بگیرم میگم بابا اول اصول رو یاد بگیر بعد برو سراغ پلاگین های جانبی، باز میرم سراغ اصلاح رنگ که باز میرسم سر خونه اول...خلاصه نمیدونم اصول رو چطور یاد بگیرم؟
    به نظر شما زود نیست بخوام پلاگین های ترپکد رو یاد بگیرم؟
    تجربه شما چندین برابر من است میدونی من چی میگم ممنون میشم کمکم کنی چی رو اول یاد بگیرم قدم به قدم...
    اگر آموزش ها رو هم معرفی کنی ممنون میشم
    الان خیلی گیج شدم یکبار آموزش پارتیکالر رو میبینم باز فردا مجیک بولت یا...اکشن اسنشل....
    اصلاح رنگ و نور رو یاد بگیرم؟ پلاگین های جانبی مثل پک ترپکد یا مجیک بولت؟ .....یا؟
    اصول رو در چه آموزش هایی میشه یاد گرفت؟
    چون میدونم شما در اصول و پایه تجربه بیشتری نسبت به دوستان داری از شما پرسیدم
    سپاس

حذف کنی ممنون میشم
    V
    سلام
    دیدم که به عرش شور و شوقی بر پاست ********** برپا گر این بزم شعف ذات خداست
    گفتم به خرد چه اتفاق افتاده ********** گفتا که عروسی علی و زهرا است
    سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه مبارک باد :rose:
    V
    سلام

در میان حجره یا رب کیست غوغا می‌کند*********شکوه زیر لب ز بی رحمی دنیا می‌کند
    همسرش از فرط شادی و شعف کف می‌زند*********زین عمل خود را به عالم خوار و رسوا می‌کند

شهادت غریبانه و مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، مظهر جود و سخا و علم و معرفت تسلیت و تعزیت.
    البته ایمان قبول کن اگر بخوایم مستمر در نظر بگیریم، Linkin Park بهترین موزیک ویدئو ها رو ریلیز کرده
    حتی بهتر از لادی گاگا و....

کدوما رو از لینکین پارک دیدی؟ بگو تا اونایی که ندیدی رو لینکش رو برات بفرستم
    منم شخصا نمونه کار ندارم، واسه همین کار برام گیر نمیاد :دی

میدونی چرا؟

چون به شعور مخاطب احترام میزارم، سعی میکنم اینقدر قدرت اپراتور و نرم افزاری ام بالا بره تا یک کار جدید بزنم در سطح خودم
    و گرنه چیزی که زیاده آموزش کوپایلت و ...که میتونم کپی کنم

امیدوارم این توجیه من رو تا حدودی ناتوانی درک کرده باشی
    حالا یک چیزی بگم بخندیم، بعدش بریم سر بحث

تو این کلیپ خدا رو شکر اپتیکال فلیر استفاده زیادی نشده بود، که خیلی ایرانی ها بتونند کپی کنند

آخه لا مذهب تو این زمینه اپتیکال فلیر خیلی تسلط داریم ما...
    سلام ایمان جان
    موزیک ویدئو Gym Class Heroes Ft Adam Levine - Stereo Hearts رو دیدی؟

اگر ندیدی ارزش دیدن داره، خیلی از ماسک استفاده شده برای سایه دیوار ولی بعضی جاهاش نکته ها ریزی داره گفتم اگر دیدی یکم برام توضیح بدی ممنون میشم
    V
    سلام
    سپاس فراوان :rose:
    موفق باشید
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا