M_cover
امتیاز واکنش
103

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• شما لطف داری :دی
    به خدا پدرم در اومد تا کدها رو بررسی کردم ! خدوم بیشتر افسرده شدم :دی
    خب دیگه ! نباید پیش داوری میکردید !
    کلا از همه بچه ها فقط mohan_21 ( اگه نام کاربریشون درست نوشته باشم ) کدش خوب بود که اونم مشکلات خودش رو داشت ولی بقه خیلی سطحشون پائین بود ! کلا سوال مسابقه رو هم سخت انتخاب نکردیم ولی خب :sad: !
    :دی
    مشکل از انجمن هست که داپلیکیت شده ! تخصیر می نیست !:green:
    می کم آورده ی خدایی هستم:green: کلی هم خاکی ام با کرم خاکی ام نسبت ندارم.العان دلت خنک شد؟:اسمایلی کسی که آه می کشه و داره قدم می زنه به سمت افق:lol:
    چرا؟همه شون قبل تولد می فوت کرده بودن فقط یه مامان بزرگم بود دوسش داشتم اونهم ده سال پیش فوت کرد :} اما به نظرم مامان بزرگا خوبن
    سلام !
    ما 4کریم داداش :دی
    نه خبری نیست فقط میام یه سری میزنم و میرم آخه خیلی سرم شلوغ شده :green:
    موفق باشید :دی
    می روشهای سنتی رو ترجیح میدم:} ببندیمش به تخت انقد با تکه ی انار بزنیمش دیگه طرف قلیونم نره حتی :))
    اره میبینی تورو قرعان؟منم هی بهش میگم گوش نمیده.باسه روز معلم میخوایم ببندیمش به تخت، ترکش بدیم.کادو روز معلم:lol:
    اگه دعات به بالا نمیرسه یه حلقه بنویس و تا زمانی که دعا به بالا نرسیده از حلقه نیا بیرون :دی
    البته اینم هست که باید به دسترسی داشته باشی :دی
    ini_set('session.gc_maxlifetime', '3600');
    ببین سشن یه تایم اکسپایر شدن به صورت دیفالت داره ( که از روی سرور تنظیم میشه ! ) حالا مثلا شما میخوایی تایمش رو کم کنی باید با کد این کارو انجام بدی :دی
    حاجی میگم سوالاتو تو انجمن بپرس :دی
    زمان سشن هم بستگی به سرور داره ولی اگر خواستی میتونی سشن تایم اوت تعریف کنی !
    در مورد خواب که باید بگم من توی روز کلا 3-4 ساعت میخوابم :دی
    بقیشو هم پای سیستم هستم :دی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا