Iverson
امتیاز واکنش
215

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• یک مجموعه زبان اصلی از لیندا دارم که کل مجموعه CS5 رو آموزش میده
    که آموزش های پریمیر هم جز همون هست
    هنوز فرصت نکردم کامل نگاه کنم اما بخش New Features رو دیدم که خیلی خوب
    امکانات جدید پریمیر رو به نمایش گذاشت .. هنوز باقی رو فرصت نکردم ببینم
    .....
    راستی در مورد سوال قبلی در مورد تدوین کار با پریمیر
    تیم ها و شرکتهای حرفه ای بعضی ها با پریمیر کار می کنند بعضی ها هم کلا از نرم افزارهای Apple
    استفاده می کنند ..
    حالا بماند که الان ( معذرت می خوام ) یک مشت گوسفند تدوینگر شدن و میگن که ادیوس !!!!!! .....
    پروژه ای که من توش هستم ارتباطی به اون آگهی نداره ....
    ولی ایشالله اگر کار تموم شد و زنده بودیم حتما توضیح می دم
    در مورد پریمیر یا هر نرم افزار دیگه باید تلاش کرد تجربه کرد و در حین تجربه های مختلف ، نرم افزار رو شناخت
    من به پریمیر تسلط خیلی خوبی دارم ولی پریمیر گسترده و پر از نکات ناشناخته هست
    اگر کسی ادعا کرد که یک نرم افزار رو کامل بلد هست .. مطمئن باش که هیچ اطلاعاتی از دنیای نرم افزار نداره !!!!
    با ترکیب افکت های مختلف توی پریمیر به نتایجی میشه رسید که سر آدم سوت می کشه
    من با پریمیر 4.2 شروع کردم .. بعد از اینهمه سال طبیعی هست که یه چیزایی از این نرم افزار رو بدونم
    علاقه و استعداد هم خیلی مهمه ... و توی وجود من علاقه به پریمیر حرف اول و آخر بود
    هنوز Dvd آموزشی از پریمیر ندیدم ... فقط سال 1382 یک کتاب بود که مال پریمیر 4.2 بود و Start من بود
    جدیدا سایت های دیدم مثل Lynda که نکات استثنائی از پریمیر رو میگن ...
    Iverson جان خوبی ؟
    به تازگی تو همین فروم آگهی دعوت به همکاری زدم . نخوندیش ؟
    چندین پروژه بزرگ دستم هست که احتیاج به همکار حرفه ای دارم
    از همه عزیزان هم دعوت کردم .. اگر کسی رو می شناسی معرفی کن
    Iverson عزیز
    ما رو دست کم گرفتیا !!!
    استخدام شدن از من گذشته !!! خودم کار میگیرم
    ..
    اختیار دارین . ما که تازه داریم شروع میکنیم هنوز اول راهیم .
    سلام دوست عزیز .ممنون .حتما مزاحم میشم .چون تازه میخوام پریمیر شروع کنم احیانن سوال زیاد دارم .
    سلام ممنون از دوربین خود افتر استفاده کن تا فوتیج خامت رو سر فیلم بردای از دست ندی با افتر اینکار میکنم و بهتره که از دوربین 35 یا 28 میلیمتری استفاده کنی تا هم واید اسکرینت حفظ بشه هم اینکه فوکوسش را دست تر باشه سوال دیگه ای بود بگو فعلا بای
    پروژه های 3d زیادی داره .. جالب و قشنگ هستن .. من خودم شخصا تا حالا ندیده بودم
    استقبال خوبی هم ازش شده
    - تعدادی از پروژه ها فقط تصویر یا فیلم در پوشه ها و یا جایگاه خاص خودش قابل تغییر هست
    - تعدادی هم تصویر عروس و داماد باید دوربری بشه ( نیازی هم به پرده سبز نیست )
    .
    این حساسیت فصلی بود ولی ما رو بصورت خانوادگی مریض کرد و ادامه ماجرا ......
    در مورد دیجیتال جویس :
    موشن دیزاینر فوق العاده است
    کلیپ های در حال رشد بسیار زیبا که دور عکس - دور قاب و دور هر موضوعی رشد می کنند
    - قابل ویرایش هستند ( تغییر رنگ ، تغییر سایز و .... )
    - دارای فایل Matte هستن یعنی از بکراند به راحتی جدا میشن
    ( البته شماره دو و سه یک کم خاص و توی فیلمهایی توی زمینه جنگ ربات ها و آینده دیجیتال استفاده میشه )
    ---
    حتما به سایت دیجیتال جویس برو و فایل های تبلیغ این محصول رو ببین - لذت می بری
    ---
    سایر محصولات دیجیتال جویس از جمله Pro Single - Theme Kit و ... ست های آماده ای هستن که
    توی آتلیه هم کاربرد دارن .. همچنین پروژ ه های آماده Ready2go هم بی نظیر هستن
    ...
    Font واقعا جالبه هم سه بعدی و هم قابل ویرایش در جویسر و افترافکت هست
    در ضمن یک مجموعه عالی سه بعدی از پروژه های میکس و مونتاژ جدید اضافه کردم
    که سبک جدیدی از کلیپ با دوربری تصاویر عروس و داماد و قرارگیری در محیط سه بعدی هست
    .
    آکادمیک کجا بود؟:green:
    ببین یه دوربین بذار ، اون چند میلیمترش هم انتخاب خودته هرچی Wide تر بذازی ، طبیعتا کارت هم Wide تر میشه...
    ماسک هم نیاز نیست. اگه کلیپ حالم عوض میشه شادمهر رو دیده باشی ، دقیقا همین کار رو میکنه... عکس ها رو گذاشته ، دوربین از فاصله دور به عکس نزدیک میشه ، یکم هم چرخش پیدا میکنه ، بعد چون Anchor Point لایه عکس خواننده رو چشمش هست ، وقتی دوربین میره جلو ، توجه رو چشم میمونه اینقد دوربین میره جلو که از لایه رد میشه و چیزی که پشتش باشه رو نشون میده.
    این مثال واسه عکس هستش ، اگه سوژه شما فیلم باشه هم اگه بازیگر زیاد تکون نخوره فکر نکنم با همین متد نشکلی باشه:wink:
    موفق باشید:oops:
    سلام دوست عزیز برای زوم شدن حتما از افتر استفاده کن چون هم میتونی دقیقتر کار کنی هم فوتیج فیلم اصلیت رو با زوم بی خودی توسط دوربین از بین نبردی
    سلام دوست عزیز برای زوم شدن حتما از افتر استفاده کن چون هم میتونی دقیقتر کار کنی هم فوتیج فیلم اصلیت رو با زوم بی خودی توسط دوربین از بین نبردی
    خوندن اون همه مطلب واقعا وقت می خواد .. بزار امشب سر فرصت بخونم بهت جواب میدم
    سلام دوست عزیز:rose:
    منظورتو کامل نفهمیدم...
    اگه منظورت اینه که میخوای توی چشم یه نفر زوم کنی و از توی اون رد شه و بره تو فوتیج بعدی :
    یه دوربین اضافه میکنی ، لایه های فیلمت رو چک 3D میزنی براشون و اون لایه فیلم چشم Anchor Point ئش رو بزار رو چشم طرف ، لایه بعدی رو تو محور Z بذار پشت لایه چشم ، بعد دوربین رو تو محور Z تکون بده:wink:
    موفق باشید:oops:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا